0:2 1:6, 3:6

25.08.2017, 21:10 • Semifinále • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer) sk

Tipsport: 2.34 1.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3:6

Dominika Cibulková uspela na sieti, kde si pripísala posledný potrebný bodík! Slovenská ženská tenisová jednotka vďaka tomu víťazí v tomto zápase a postupuje do finále.

0-40

Mladá Belgičanka trafila počas hry sieť a to znamená, že Cibulková má k dispozícii tri mečbaly!

3:5

Ďalší Mertensovej aut za základnú čiaru. Slovenka vyhráva 5:3 a jej oponentka bude teraz podávať na udržanie sa v zápase.

3:4

Elise Mertensová zakončila gem dvojchybou. Belgická hráčka prišla v druhom sete o vedenie a teraz už prehráva 3:4.

0-40

Perfektný return od Cibulkovej odvrátila belgická tenistka iba do siete. Slovenka má teraz k dispozícii tri brejkbaly.

3:3

Mertensová returnovala do siete a gem sa končí. To by malo Slovenke psychicky pomôcť, pretože odolala dvom brejkbalom a vyrovnala na 3:3.

40-40

Cibulková teraz perfektne zakončila na základnú čiaru a odvrátila tým aj druhý brejkbal svojej oponentky! Gem pokračuje zhodou.

40-15

Cibulková mala na základnej čiare problémy, čo jej súperka využila perfektným smečom od siete. Mertensová má teraz k dispozícii dva brejkbaly.

2:2

Dominika Cibulková začala servisom na téčko, ktorý jej súperka returnovala iba s veľkými problémami. Na pomalú loptičku si tak Slovenka mohla vyskočiť a nekompromisne ju zasmečovať.

2:1

Slovenská tenistka zvládla záver gemu výborne a otočila jeho stav vo svoj prospech. Naša reprezentantka vďaka tomu v druhom sete znížila na 1:2.

40-A

Dominika Cibulková sa potrebovala nabudiť a perfektný smeč od siete bol určite správnou voľbou. Slovenka má k dispozícii brejkbal.

2:0

Cibulková sa pokúšala o krátky úder, ale jej loptička za sieť neprešla. Toto nie je dobrý úvod gemu v podaní slovenskej hráčky, prehráva už 0:2.

40-15

Cibulková hrala zo svojho pravého zadného rohu po čiare, ale loptička dopadla až do autu. Znamená to, že jej súperka má k dispozícii dva brejkbaly.

1:6

Štatistiky po prvom sete

1:6

Dominika Cibulková vyťahuje eso a ukončuje ním prvý set! Slovenská tenistka úlohu favoritky zatiaľ zvláda a všetko nasvedčuje tomu, že hladko kráča za postupom do semifinále.

0-40

Mertensovej úder od základnej čiary sa nevošiel do hracej plochy, takže Cibulková má k dispozícii tri setbaly!

1:5

Dominika Cibulková zvldálla vynikajúci úder do pravého zadného rohu. Mertensová bola síce blízko, ale loptičku nestihla zachytiť.

40-A

Mertensová trafila od svojej základnej čiary iba sieť. Znamená to zisk brejkbalu pre slovenskú ženskú tenisovú jednotku!

40-30

Elise Mertensová si teraz vyslúžila potlesk publika! Jej súperka totiž dvakrát zakončovala tvrdým volejom od siete, ale Belgičanka to ustála. Slovenka napokon ďalším úderom trafila iba pásku, od ktorej sa loptička odrazila späť na jej polovicu.

30-30

Elise Mertensová si pripisuje prvé eso v zápase a vyrovnáva vďaka tou na 30:30.

0:3

Teraz sme videli kratučkú výmenu, ktorú zakončila mladá Belgičanka iba úderom do siete. Sloenská tenistka tak v úvode prvého setu vyhráva hladko 3:0.

15-30

Slovenská tenistka si povybehla do stredu svojej polovice a predviedla odtiaľ vynikajúci volej vo výskoku. Mertensová sa mohla iba prizerať.

0:2

Dominika Cibulková svoj druhý brejkbal v tomto zápase využila! Slovenka výborne zaútočila, na čo jej oponentka zareagovala iba odvrátením loptičky do autu.

30-40

Mertensová sa pokúšala o tvrdý forhendový úder od záklandej čiary, ale loptička skončila iba v sieti. Znamená to brejkbal pre slovenskú reprezentantku.

0:1

Cibulkovej ani teraz nestačila jedna loptička, ale napokon podala smerom von z kurtu a jej oponentka returnovala do autu. Slovenská tenistka vedie po úvodnom geme 1:0.

40-30

Mertensová predviedla vynikajúci bekhend priamo pred seba, zatiaľ čo Cibulková si myslela, že loptička pôjde do opačného rohu. Belgičanka má k dispozícii brejkbal!

Obe hráčky sú už na hracej ploche a rozcvičujú sa. Duel sa začne s niekoľkominútovým oneskorením.