Anastasija Pavljučenkovová – Dominika Cibulková

0:2 5:7, 4:6

24.08.2017, 21:59 • Čtvrtfinále • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer) sk

Tipsport: 1.84 2.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dominika Cibulková vyhrávala v druhom sete 5:0, ale potom nechala súperku vyhrať štyri gemy v rade a mala ešte značné problémy. Napokon však skúsená Slovenka dramatický záver ustála a teší sa z postupu do semifinále. Anastasia Pavľučenkovová na turnaji končí. (00:23:20)

Koniec zápasu

4:6

Dominika Cibulková napokon piaty mečbal využila vďaka dvojchybe svojej súperky. Slovenská tenistka postupuje do semifinále!

40-A

Dominika Cibulková získava výhodu a s ňou aj piaty mečbal. Druhý set je poriadne dramatický.

40-40

Pavľučenkovová predviedla dvanáste eso. Zápas sa ešte nekončí.

40-A

Cibulkovej teraz pomohla páska na sieti, od ktorej sa loptička nechytateľne odrazila na polovicu jej súperky. Slovenka vďaka tomu získava štvrtý mečbal.

40-40

Cibulková opäť zakončila do rovnakých miest, teraz odtiaľ ale prišla odpoveď smerujúca do autu. Naša reprezentantka vybojovala zhodu.

40-30

Cibulková teraz vytrvala v útočení forhendom a prinieslo jej to úspech. Slovenská tenista našla prázdny priestor na pravej strane Pavľučenkovovej polovice.

40-15

Dominika Cibulková stráca pevnú pôdu pod nohami a musí čeliť dvom gembalom svojej súperky.

30-15

Ruská hráčka si teraz vyslúžila potlesk publika za nekompromisný volej, ktorým zahrala return svojej súperky.

15-15

Pavľučenkovová chcela zahrať krátky úder, ale loptička cez sieť neprešla. Skóre desiateho gemu druhého setu sa vyrovnáva.

15-0

Anastasia Pavľučenkovová začína na podaní svojím jedenástym esom.

4:5

Cibulková trafila iba sieť! Slovenská tenistka stráca druhý set pod rukami, krátky oddych jej preto padne vhod.

40-15

Pavľučenkovová perfektne returnovala do odkrytej časti kurtu. Slovenská reprezentantka musí čeliť dvom brejkbalom.

30-15

Dominika Cibulková si pripisuje svoju druhú dvojchybu v tomto zápase.

15-15

Pavľučenkovová výborne returnovala a potom aj tvrdo útočila. Cibulková napokon nestihla loptičku pri jej zadnej čiare.

0-15

Cibulková začala vynikajúco a ujala sa vedenia. Jej súperka poslala bekhend len do siete.

3:5

Ďalší aut z rakety Cibulkovej ešte drží ruskú hráčku v tomto zápase. V druhom sete je znížené na 3:5.