9:2
konec (1:0, 3:1, 5:1)
24.08.2017, 18:00 • ZS Kotlina • Milan Sochor (@minusochor)
BK Havlíčkův Brod – HC Tábor
9:2
konec (1:0, 3:1, 5:1)
Branky a nahrávky: 19. Třetina (Endál), 31. Voříšek (Přidal, T. Semrád), 32. Kozlík (Milfait), 34. Vala (Kulhánek, Milfait), 45. Endál (Třetina, T. Semrád), 51. Kulhánek, 53. Endál (Třetina), 54. Voříšek (Milfait), 56. Šuhaj (Přidal, Milfait) – 38. Jelínek (Fencl), 59. Urbanec (Březina, Škrdleta)
Karty:
Neproměněná penalta:
BK Havlíčkův Brod:
Č. Novák (Marek) – T. Semrád, Vašíček, Vala, Kulhánek, Balgalvis, Kříž – Přidal, Třetina "C", Endál – Šuhaj, Milfait, Voříšek – Kozlík, Spratek, Beneš
Náhradníci:
Trenér:
HC Tábor:
Klestil (D. Novák) – Duben, Pípal, Kosař, Reiterman, Dvořák "C", Bouška – Březina, Škrdleta, Urbanec – Blažek, Kadilák, Drda – Fencl, Pospíchal, Jelínek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Krejčí – Michal Habásko, Petr Křivohlavý
Diváci: 201
1. třetina | ||||
06:15 | TAB | 2 | Blažek, podražení | |
18:03 | HBR | 1:0 | Třetina (Endál) | |
18:29 | HBR | 2 | Balgalvis, hrubost | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:17 | TAB | 2 | Reiterman, nedovolené bránění | |
30:35 | HBR | 2:0 | Voříšek (Přidal, T. Semrád) | |
31:35 | HBR | 3:0 | Kozlík (Milfait) | |
33:51 | HBR | 4:0 | Vala (Kulhánek, Milfait) | |
37:26 | TAB | 4:1 | Jelínek (Fencl) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:39 | HBR | 5:1 | Endál (Třetina, T. Semrád) | |
50:48 | HBR | 6:1 | Kulhánek | |
51:00 | TAB | 2 | Fencl, podražení | |
52:16 | HBR | 7:1 | Endál (Třetina) | |
53:15 | HBR | 8:1 | Voříšek (Milfait) | |
55:52 | HBR | 9:1 | Šuhaj (Přidal, Milfait) | |
56:37 | HBR | 2 | Kulhánek, hrubost | |
58:02 | TAB | 9:2 | Urbanec (Březina, Škrdleta) | |
58:26 | HBR | 2 | Vala, nedovolené bránění | |
Konec |
K. Vary – Kladno 17:30 4:1
Třebíč – Vsetín 17:30 0:1
Chomutov – Litvínov 17:30 1:2
Poruba 2011 – Šumperk 17:30 7:4
Havířov – Přerov • nedohráno 18:00 3:3
Znojmo – Motor ČB 18:00 4:1
Benátky n/J – Litoměřice 18:00 2:5
Kadaň – Klatovy 18:00 9:2
Děčín – Jablonec n/N 18:00 1:7
Zlín – Jihlava • po s.n. (3:2) 18:00 3:2
Pardubice – Olomouc • po s.n. (2:1) 18:00 1:2
Sokolov – K. Vary jun. 18:00 1:5
Havlíčkův Brod – Tábor 18:00 9:2
Frýdek-M. – Prostějov 18:00 1:5
SHK Hodonín – Mor. Budějovice • po s.n. (0:1) 18:00 3:4
58:26
56:37
51:00
26:17
18:29
06:15