3:6

konec (1:4, 2:0, 0:2)

24.08.2017, 20:30 • Alp'Arena • Skupina H • Jan Prošek

Tipsport: 2.96 4.8 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V prvním zápase vyhrává KAC Klagenfurt nad svým soupeřem 6:3. O osudu zápasu rozhodla již první třetině, kterou hostující celek zvládl ve velkém stylu, průběžně vedl 4:1. Domácí hokejisté podali dobrý výkon, ale na výhru nedosáhli. Nesmazatelným plusem zápasu jsou domácí fanoušci, kteří vytvořili výbornou atmosféru od první do poslední minuty. (22:53:07)

59:58

Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Patrick Harand – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Pierre Crinon – 2 min., hrubost).

58:59

58:59 Julian TALBOT - 3:6

58:59

Klagenfurt právě vstřelil branku!
V samotném závěru zápasu přidává hostující celek další branku. Bischofberger rychle přihrát před branku, kde byl zcela volný JULIAN TALBOT. Ten se zakončením neměl problém, z první vypálil a překonal brankáře. Asistence: Johannes Bischofberge a Manuel Ganahl.

58:37

Lerg se nyní vytáhl proti rychlé akci hostujícího týmu. Talbot naznačil kličku, a pak rychle vystřelil. Brankáře ale nepřekonal.

57:54

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostů. Domácí fanoušci skandovaným potleskem provázejí závěr zápasu.

57:19

Gap má výborné fanoušky, od první do poslední minuty neustále podporují své oblíbence. Atmosféra je rozhodně nad očekávání dobrá.

56:54

V poklidném tempu se zápas dohrává, Klagenfurt je blízko výhry v prvním zápase letošního ročníku hokejové ligy mistrů.

56:12

Manlener pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou, a tak se mohl hostující celek rychleji dostat do útočného pásma. Tam ovšem dlouho nevydržel, neboť Hundertpfund nezkrotil poskakující kotouč.

55:05

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Gap hraje sympaticky, byť momentálně tahá za kratší konec pomyslného provazu.

53:44

53:44 David FISCHER - 3:5

53:44

Gól v přesilové hře znamená, že hostující celek navyšuje své vedení na dva góly. Tvrdou ránou pod horní tyč poslal kotouč DAVID FISCHER. Domácí brankář nedokázal zareagovat. Asistence: Kevin Kapstad a Manuel Ganahl.

52:40

Klagenfurt má nyní zkrácenou přesilovou hru. Domácí se tak musí bránit.

52:32

52:03

Sledujeme hru čtyři na čtyři. V té mají více ze hry hostující hokejisté, kteří stále drží jednobrankové vedení.

51:55

Vyloučení v týmu Rapaces de Gap (Maurin Bouvet – 2 min., hákování).

51:30

Gutierrez sice prokličkoval až do útočného pásma, ale vypálit přesně nedokázal. Sledujeme rychlou pasáž hry bez výraznějších šancí.

50:46

Rapaces de Gap se nastěhoval do útočného pásma, pokouší se překonat brankáře soupeře. Scheid to zkoušel od modré čáry, jeho pokus nebyl úspěšný.

3:6

Branky a nahrávky: 12. Thillet (Gutierrez, Bouvet), 22. Thillet (Campbell), 32. Scheid (Glen) – 5. Koch (Regehr), 11. Neal (Fischer, Richter), 15. Ganahl (Bischofberger, Talbot), 17. Neal (Koch, Schumnig), 54. Fischer (Kapstad, Ganahl), 59. Talbot (Bischofberge, Ganahl)

Rapaces de Gap: Lerg (Bertrand) – McCormack, Ross, Campbell, Raux, Faure R., Crinon, Ritz, Faure A. – Scheid, Glen, McDonald – Gutierrez, Bouvet, Thilet – Hulshof, Lewis, Tringale – Lacheny, Serer, Di Dio Balsamo

KAC Klagenfurt: Manlener (Duba) – Duller, Robar, Regehr, Schumnig, Fischer, Kapstad, Kreuzer, Strong – Rheault, Hundertpfund, Geier – Bischofberger, Talbot, Ganahl – Neal, Koch, Richter – Brucker, Schettina, Harand

01:57 KLG 2 Fischer, krosček
04:26 KLG 0:1 Koch (Regehr)
07:46 GAP 2 Crinon, držení hole
08:11 GAP 2 Campbell, vysoká hůl
10:39 KLG 0:2 Neal (Fischer, Richter)
11:02 GAP 1:2 Thillet (Gutierrez, Bouvet)