1:4

konec (0:0)

12.08.2017, 14:00 • Dynamo Stadium, Ufa • 6. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 2.86 2.75 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí fotbalisté se dokázali prosadit jako první. Krásnou ránou bez přípravy se prezentoval Ondřej Vaněk. Pak se ale čtyřikrát prosadili hosté a bylo po zápase. Ufa hrála v prvním poločase lépe, ale nedokázala své šance proměnit. Rostov dokázal během tří minut otočit zápas. (15:52:39)

90+2

90+2

Hostující celek se v závěru zápasu dostal do střelecké pozice. Eldor Šomurodov dobře vypálil, ale brankář Alexandr Bělenov míč kryje.

90+1

V poklidném tempu se zápas, dohrává, ani jeden celek se už nikam nežene.

90+1

Dvě minuty uvidíme nad rámec základní hrací doby.

90

Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločasu, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

88

Domácí brankář odehrává míč od své branky, v závěru zápasu mnoho zajímavých momentů k vidění už není.

87

Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Vladimir Ďaďun, přichází Eldor Šomurodov.

85

Dmitrij Stockij se probojoval do střelecké pozice, jeho rána ale byla zablokovaná obráncem. Gólman Sergej Pesjakov zasahovat nemusel.

84

Matija Boben má míč na své obranné polovině a hraje s klidem. Rostov zápas, ve kterém dokázal otočit z 0:1 na 4:1, dohrává.

83

Domácí Kehinde Fatai zkoušel po levé straně založit rychlou akci, ale na jeho centr nikdo ze spoluhráčů nedosáhl.

82

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, hosté se rozhodli hrát co nejdál od vlastní brány.

81

Vstupujeme do poslední desetiminutovky, hosté vedou o tři góly a mají namířeno k výhře v tomto zápase.
Dnešní utkání sleduje 5 626 diváků.

80

Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Pavel Alikin, přichází Islamnur Abdulavov.

79

Domácím fotbalistům se nyní nedaří vůbec nic, nemohou se stabilněji prosadit na útočné polovině. Rostov je výrazně lepším týmem.

77

77. Miha MEVLJA - 1:4

77

Rostov právě vstřelil branku!
Domácí obrana se nyní musela červenat. Timofej Kalačev rozehrával volný kop. Rozhodl se pro centru před branku. MIHA MEVLJA se přes defenzivu Ufy protlačil k hlavičce a jeho pokus končí přesně v bráně. Asistence: Timofej Kalačev.

76

Centr před branku se ovšem domácímu hráči nepovedl podle představ, a tak akce Ufy končí.

76

Fotbalisté v červeném, tedy domácí, budou rozehrávat rohový kop. Azamat Zasejev dostal míč do dobré pozice, ale ukopl mu jej obránce do zámezí.

75

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

73

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Tentokrát to zkoušel hostující Vladimir Ďaďun. Jeho rána nebyla nejhorší, ale míč mířil jen do míst, kde byl připravený brankář.

71

Domácí celek se pokouší snížit, hraje aktivně a snaží se něco vymyslet. Nyní ovšem nepřesně vypálil Igor Bezdenežnych.

70

Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, ve kterém zatím vedou hostující fotbalisté o dva góly.

68

Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Ondřej Vaněk, přichází Dmitrij Sysujev.

67

Sergej Paršivljuk zůstává po souboji se soupeřem ležet na hrací ploše. Zdá se, že je otřesený, ale v zápase bude pokračovat.

66

66. Timofej KALAČEV - 1:3

66

Bleskově přidává Rostov další branku a vede již o dva góly. Vladimir Ďaďun hlavou posunul míč do míst, kde byl TIMOFEJ KALAČEV. Jeho nepříliš povedený pokus ale zaskočil brankáře a míč končí v bráně. Velká rána pro domácí hráče i fanoušky. Asistence: Vladimir Ďaďun.

64

64. Timofej KALAČEV - 1:2

64

Netrvalo dlouho a hostující celek otáčí stav zápasu, dostává se do vedení. TIMOFEJ KALAČEV ze svého pohledu mířil na levou tyč. Jeho pokus domácí brankář vystihl, ale míč nedokázal zcela zastavit. Tvrdá rána tak končí v síti.

64

Hostující celek bude kopat penaltu. Jeden z domácích hráčů zbytečně fauloval soupeře. Byl to Pavel Alikin.

63

Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Žan Majer, přichází Timofej Kalačev.

63

Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Moussa Doumbia, přichází Alexandr Zujev.

61

Sergej Pesjakov zůstává po souboji ležet na hrací ploše. Zápas je tak přerušený. Následně se ale zvedl a bude pokračovat ve hře.

60

Šedesát minut hry je minulostí, během tří minut se dokázaly prosadit oba celky, a tak platí nerozhodný stav.

59

Jemal Tabidze se probojoval do zajímavé střelecké pozice, jeho pokus bez delší přípravy byl zablokovaný hostujícím obráncem.

57

57. Alexandru GAŢCAN - 1:1

57

Po velkém zmatku před domácí brankou je vyrovnáno. Moussa Doumbia vypálil, jeho pokus byl zablokovaný, míč se dostal do prostoru, kam si naběhl ALEXANDRU GAŢCAN, který neměl se zakončením problém.

55

55. Ondřej VANĚK - 1:0

55

Ufa právě vstřelila branku!
K velké radosti domácího publika se prosazuje Ufa. Dmitrij Stockij rozehrával rohový kop. Po jeho centru z první vypálil ze střední vzdálenosti ONDŘEJ VANĚK. Jeho rána z první končí přesně v bráně, krásná rána. Asistence: Dmitrij Stockij.

54

Dmitrij Stockij se probojoval do dobré střelecké pozice. Jeho rána nebyla vůbec špatná, ale brankář vytáhl míč nad branku. Rohový kop.

52

Do rozehrávky domácího celku se zapojuje také brankář. Mnoho šancí v úvodu druhého poločasu k vidění není.

51

Žlutou kartu dostává Igor Bezdenežnych (FC Ufa).

50

Po ztrátě míče se Ufa musela zatáhnout na svou obrannou polovinu a pokouší se soupeře co nejrychleji připravit o míč.

49

Více ze hry má nyní domácí celek, který se pokouší něco vymyslet na útočné polovině.

48

Hlavní sudí musí krotit hráče, neboť soubojů na hranici pravidel začíná přibývat.

47

Žlutou kartu dostává Dmitrij Stockij (FC Ufa).

46

Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Ivan Paurević, přichází Igor Bezdenežnych.

46

Oba týmy v prvním poločase jednou vystřelily na branku. Mnoho pohledných šancí k vidění není, sledujeme spíše podprůměrný fotbal. Gól zatím fanoušci v Ufě neviděli.

45+1

45+1

Jenda minuta se bude nastavovat nad rámec poločasu.

45

Bojan Jokić, obránce Ufy, se dostal do první velké šance domácích. Jeho pokus velmi dobře dokázal zastavit brankář.

44

V poklidném tempu se nyní dohrává první poločas, ani jeden celek se nemůže důrazněji prosadit před brankou.

43

Artur Jusupov si pokoušel vylepšit pozici pro zakončení, ale jeho rána byla zablokovaná jedním z domácích hráčů.

42

Hostující celek má míč pod kontrolou, snaží se něco vymyslet, ale nemůže najít skulinu v domácí defenzivě. Dmitrij Živogljadov zastavuje další akci soupeře.

40

Po dlouhé době vidíme střelecký pokus. Moussa Doumbia se probojoval do zakončení, ale jeho rána končí mimo branku. Domácí brankář zasahovat nemusel. Následovat bude jeho odkop od branky.

39

Tvrdých soubojů začíná s blížícím se koncem prvního poločasu přibývat. Sledujeme tvrdý fotbal, bojuje se o každý metr hrací plochy.

38

Po další nepřesné přihrávce rozehrává od své branky gólman hostujícího celku. Jeho dlouhý výkop našel spoluhráče na útočné polovině.

37

Obrany obou týmů jsou pozorné a s akcemi útočníků si dokáží snadno poradit. Mnoho šancí tak k vidění není, brankáři práci nemají.

36

Sverrir Ingason vedl rychlou akci Rostova, ale nepřekonal obránce, a tak se směr hry otáčí.

35

Souboje o míč probíhají na polovině, domácí celek má mírnou optickou převahu, ale nemůže se probojovat ke střele.

34

Rostov má míč pod kontrolou na své polovině, nikam se nežene.

Fotbalový klub FC Ufa je poměrně nový. Vznikl v roce 2010.

33

Vypadalo to, že se hosté z ničeho nic dostanou do šance, ale Vladimir Ďaďun nedokázal přesněji trefit míč. Jeho pokus o střelu se změnil v něco mezi přihrávkou a hrubě nepovedenou ránou.

31

Půlhodina hry je minulostí, že bychom sledovali krásný zápas, to ani náhodou. Fotbalisté hrají hodně takticky, ani jeden celek se nikam nežene.

30

Rohový kop rozehrával Dmitrij Stockij. Jeho pokus nakrátko našel Bojana Jokiće. Ten celou akci přibrzdil, a pak se už obrana dokázala zformovat.

29

Domácí celek se probojoval do slibné šance, míč se odrazil od hráče Rostava mimo hrací plochu. Následovat bude rohový kop.

28

Autové vhazování na obranné polovině mají k dispozici fotbalisté Ufy. Ti se pokouší něco vymyslet, ale proti dobře hrající defenzivě soupeře to nemají vůbec snadné.

27

Další nedorozumění před brankou hostů, a tak míč do hry opět uvede gólman.

26

Ufa se nedokázala prosadit před brankou, na dlouhý míč nedosáhl Sylvester Igboun, a tak bude vykopávat od své brány Sergej Pesjakov.

25

Po ošetření lékaři na hrací ploše pokračuje domácí fotbalista ve hře.

24

Domácí Ivan Paurević zůstává po souboji se soupeřem ležet na hrací ploše. Zdá se, že ve hře bude pokračovat.

23

Drobnou převahu ve statistice držení míče mají domácí fotbalisté. Ufa se ale zatím ke střele na branku nedostala.

22

Kehinde Fatai byl v dobře přihrávky v postavení mimo hru, což neuniklo pozornosti sudího. Ofsajd je odmávaný i odpískaný.

21

Dvacet minut hry, zatím jsme viděli jen jednu střelu na branku, jejím autorem byl Vladimir Ďaďun.

20

Mnoho šancí k vidění není, optickou převahu má domácí celek, který sice kombinuje na útočné polovině, ale se zakončením má problém.

18

Jemal Tabidze dobře přečetl úmysly soupeře, a tak dokázal překazit akci hostujícího celku. Míč mají domácí.

17

Pavel Alikin vedl útočnou akci domácího celku, ale nedokázal přesněji najít spoluhráče, směr hry se tak otáčí.

16

V šestnácté minutě tu máme první střelu na branku. Vladimir Ďaďun to zkoušel z dobré pozice, ale jeho ránu do středu branky kryje gólman Alexandr Bělenov

15

Hostující celek se probojoval před domácí branku. Fotbalisté ve žlutém si dávali v zakončení přednost. V důsledku toho nevystřelili.

14

Soubojů na hranici pravidel začíná přibývat. Nyní míč do hry uvede brankář Sergej Pesjakov.

13

Rostov hraje nyní aktivní, sledujeme pohlednou hru hostujícího celku. Ten se ovšem nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice.

11

Volný kop tak ze své poloviny rozehrál Sverrir Ingason. Centroval před branku, ale jeho kolegové zde byli obsazení.

10

Český Ondřej Vaněk je důrazně napomínán sudím za faul, kterým si pomohl v souboji se soupeřem.

9

Domácím fotbalisté to zkoušeli po levé straně, jenomže se Sylvester Igboun dostal do postavení mimo hru.

8

Hostující celek si pomohl na útočné polovině faulem, a tak budou rozehrávat domácí fotbalisté.

7

Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není. Fanoušci nesledují příliš atraktivní fotbal.

5

Ivan Paurević obstaral další autové vhazování pro domácí celek. Ufa hraje lépe, ale nemůže se dostat do střelecké pozice. Rostov dobře brání.

4

Optickou převahu mají domácí fotbalisté, ale nemohou se probojovat do výraznější šance. Sergej Pesjakov v brance Rostovu mnoho práce nemá.

3

Bojan Jokić vhazuje na útočné polovině, kde se pokouší založit útočnou akci. Jeho aut však nebyl nejpovedenější, a tak se Ufa vrací na svou polovinu.

2

Miha Mevlja rozehrává od své branky, domácí fotbalisté zkoušeli rychle přenést hru, ale přihrávka nebyla přesná.

1

Sledujeme klidný úvod zápasu, ani jeden celek se zatím nikam nežene.

1

FC Ufa: Bělenov – Jokić, Alikin, Tabidze, Živogljadov, Stockij – Zasejev, Paurević, Vaněk – Fatai, Igboun.
Náhradníci: Šelija – Carp, Suchov, A. Nikitin, Obljakov, Bezdenežnych, Safronidi, Sysujev, Abdulavov, Krotov.

FK Rostov: Pesjakov – Paršivljuk, M. Mevlja, Ingason, Boben, Ustinov – Majer, Gaţcan, Jusupov, Doumbia – Ďaďun.
Náhradníci: Gošev, Abajev – Kirejev, Kalačev, Bajramjan, Mogilevec, Zujev, Ezatolahi, Quintero, Šomurodov..
Fotbalisté Rostava poslední tři zápasy vyhráli, a tak jsou v mírné papírové výhodě.
Poslední vzájemný zápas vyhrál Rostov 1:0, duel předtím skončil remízou.
FC Ufa rovněž odehrála pět zápasů, dva duely dokázala vyhrát, třikrát tým remizoval. S devíti body patří Ufě sedmé místo v tabulce. Skóre má 5:3.
FK Rostov z posledních pěti zápasů dokázal vyhrát tři zápasy, jeden remizoval a jednom případě odešel jako poražený. Celkem má skóre 4:2 a vybojoval deset bodů do tabulky. Rostovu patří čtvrté místo v tabulce.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky ruské Premier Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Ufa a FK Rostov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

1:4

konec (0:0)

Branky: 55. Vaněk (Stockij) – 57. Gaţcan, 64. Kalačev (pen.), 66. Kalačev (Ďaďun), 77. M. Mevlja (Kalačev)

Karty:   47. Stockij (UFA), 51. Bezdenežnych (UFA)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 1:1. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:11.

FC Ufa: Bělenov – Jokić, Alikin (80. Abdulavov), Tabidze, Živogljadov, Stockij – Zasejev, Paurević (46. Bezdenežnych), Vaněk (68. Sysujev) – Fatai, Igboun.

FK Rostov: Pesjakov – Paršivljuk, M. Mevlja, Ingason, Boben, Ustinov – Majer (63. Kalačev), Gaţcan, Jusupov, Doumbia (63. Zujev) – Ďaďun (87. Šomurodov).