Německý pohár

FC Würzburger Kickers – Werder Brémy

0:3

konec (0:0)

12.08.2017, 20:45 • flyeralarm-Arena (Würzburg) • 1. kolo • Matouš Vojáček (@vojacekmatous)

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:12. (22:37:53)
Druhý poločas přinesl útočnou hru hostů, kteří se na konec prosadili třikrát. Domácí ve druhé půli pořádně nic nepředvedli. Do dalšího kola tak postupuje dnešní favorit – Brémy a to výsledkem 3:0. Doufám, že se vám utkání líbilo a někdy příště u textových přenosů na počtenou!

90+1

90

Žlutou kartu dostává Delaney (Werder Brémy).

90

Hráči se teď málem poprali u pomezní čáry po zákroku Delaneyho na domácího borce. Rozhodčí naštěstí dokázal sjednat pořádek.

89

Hesl musel zakročit proti tvrdé ráně, ale dokázal pumelici vytěsnit.

87

Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Augistinsson, přichází Garcia.

86

Nikolau se pokusil o střelu z velké dálky. Pavlenka s jistotou chytá tuto střelu.

85

Střídání v týmu FC Würzburger Kickers: ze hřiště odchází Mast, přichází Müller.

83

Domácí se přiblížili brance soupeře. Budou vhazovat aut.

83

Werder již v klidu dohrává toto utkání.

80

Brémy kombinují na půlící hřiště. Ale hráči Würzburgeru nadále napadají. Jistě by chtěli vstřelit aspoň jeden gól, jako odměnu fanouškům.

79

Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Kainz, přichází Eggestein J..

77

77. Eggestein M. - 0:3

77

Werder právě vstřelil branku!
To bylo obrovská hrubka domácí obrany. Hesl rozehrál velice špatně. Obránce si nedokázal zpracovat míč, ten mu ze zadu sebral MAXIMILLIAN EGGESTEIN, jenž šel následně sám na gólmana, dobře jej oklamal a následně zakončil do prázdné brány.

74

74. KRUSE - 0:2

74

Hosté již jdou do dvoubrankového vedení. Kainz dokázal skvěle nacentrovat na MAXE KRUSE, který si dokázal udělat prostor a poslat míč do pravé části branky.

71

Domácí mohli jít do zajímavého přečíslení, jenže Baumann se při zisku míče dopustil faulu.