Německý pohár

FC Rot-Weiss Erfurt – TSG 1899 Hoffenheim

0:1

konec (0:0)

12.08.2017, 18:30 • Multifunktionsarena Erfurt • 1. kolo • Info o změnách stavu (Jan Prošek)

Střelecky byl v zápase aktivnější hostující celek. který na domácí branku vyslal hned 11 střel. Jedna z ran se ujala, v 55. minutě se prosadil Amiri, díky jehož trefě vyhrál Hoffenheim 1:0. (21:16:54)

90+3

90+1

Dvě minuty přidává rozhodčí k druhému poločasu.

90

Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

55

55. Nadiem AMIRI - 0:1

55

Hoffenheim právě vstřelil branku!
Hostující celek se dostává do vedení. Deset minut uběhlo z druhého poločasu a povedenou ránou se prosazuje NADIEM AMIRI. Dostal dobrou přihrávku od spoluhráče a dokázal překonat brankáře na vzdálenější tyč.

46

Úvodní poločas pohárového zápasu branku nepřinesl. Viděli jsme jednu jedinou střelu na branku, tu vyslal hostující celek.

45+2

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

0:1

konec (0:0)

Branky: 55. Amiri

Držení míče: 31 % : 69 %.
Střely na branku: 3:11. Střely mimo: 1:7. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:19.

FC Rot-Weiss Erfurt: Klewin – Odak, Dabanli, Mockel, Neuhold – Banamar, Biankadi, Menz, Ludwig – Huth, Kammlott
Náhradníci: Engl – Bieber, Bruckner, Kurz, Lauberbach, Razeek, Rudiger

TSG 1899 Hoffenheim: Kobel – Nordveit, Vogt, Bičakčič – Polanski, Toljan, Amiri, Demirbay, Schulz – Kramarič, Wagner
Náhradníci: Stolz – Geiger, Gnabry, Ochs, Posch, Uth, Zuber