2:4

konec (0:0, 0:1, 2:3)

10.08.2017, 18:00 • Hala Polárka • Marek Jašek

Tipsport: 1.95 4.8 2.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V zápase jsme byli svědky celkem šesti branek. V první třetině to na žádné gólové hody nevypadalo. V polovině druhé třetiny se Krakov dostal do jednobrankového vedení. V závěrečném dějství padlo celkem pět branek. Krakov nakonec porazil domácí Frýdek-Místek 4:2. (20:14:32)

59:45

58:50

Frýdek-Místek nedokázal udržet útočné pásmo.

57:37

Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Kruczek – 2 min., hrubost).

56:21

Da Costa se objevil úplně sám před brankářem, ten si ovšem s jeho střelou poradil na výbornou.

55:24

Vít Christov se dostal do velké šance a snažil se zakončit do pravé strany, brankář ovšem předvedl skvělý zákrok.

54:38

Puk se dostal mimo hřiště, bude se vhazovat.

53:42

Kapica se objevil v ofsajdovém postavení.

53:30

Souboj o puk uprostřed hřiště.

49:09

Kraków právě vstřelil branku!
Krakov opět vstřelil branku. PETR ŠINÁGL se objevil v bezprostřední blízkosti brankáře a nedal mu sebemenší šanci. Asistence: Krystian Dziubinski.
Dnešní utkání sleduje 860 diváků.

47:23

Krakov se ujal opět vedení a otáčí stav z 1:2 na 3:2. Po tlaku v útočném pásmu vypálil TOMASZ SYKORA a překonal brankáře Frýdku-Místku.

46:20

Krakov vyrovnává stav zápasu, trefil se KASPER BRYNICZKA.

45:35

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Przybyla vybojoval puk u modré čáry a přihrál LUKÁŠOVI KAUKIČOVI, který se v zakončení nemýlil. Asistence: Dan Przybyla, David Janiczek.

44:31

Zakázané uvolnění Frýdku-Místku.

44:10

Hráči Frýdku-Místku vytváří tlak v útočném pásmu.

43:40

Vhazování uprostřed hřiště.

2:4

Branky a nahrávky: 43. Bajtek (Kalus), 46. Kaukič (Przybyla, Janiczek) – 35. Kapica (Urbanowicz, Novajovsky), 47. Bryniczka, 48. Sykora, 50. Šinágl (Dziubinski)

HC Frýdek-Místek: Strmeň, Hlaváč – Zahradníček, Rudl, Piegl, Hrachovský, Ovčačík, Stránský, Janiczek – Chmielewski, Pechanec, Klimša, Kalus, Bajtek, Franek, Christov, Vrána, Flok, Rousek, Przybyla, Kaukič

Comarch Cracovia: Radziszewski, Luba – Szurowski, Dabkowski, Novajovsky, Kruczek, Rompkowski, Wajda, Noworyta, Dutka, Sýkora, Da Costa, Kalus, Urbanowicz, Bryniczka, Kapica, Šinágl, Dziubinski, Domogala, Paczkowski, Domogala, Slabon, Drzewiecki, Sztwierrtnia