Přípravné zápasy

HC Dynamo Pardubice – Banes Motor České Budějovice

5:0

konec (0:0, 2:0, 3:0)

10.08.2017, 17:30 • Tipsport arena, Pardubice • Marek Votke (@MaraVotke), Petr Peleška (@PetrPeleska)

Tipsport: 1.65 4.8 3.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání končí. Dynamo nakonec v poslední třetině postupně ovládlo zápas a po brankách Petra Sýkory, Davida Tomáška a Jána Sýkory vítězí 5:0. Z Pardubic se s Vámi pro dnešek loučí Marek Votke. (19:32:28)

59:27

Jakub Doktor střílel z pravého kruhu pro vhazování, Kacetl včas kotouči do cesty nastavil svůj beton.

58:34

Dnešní utkání sleduje 2 263 diváků.

57:41

Příklepem od modré se teď prezentoval Petr Sýkora, Kváča jeho pokus vyrazil.

56:57

Timothy Crowder byl v další velké šanci, když stál úplně sám před Kacetlem, ale nedokázal vstřelit gól!

56:18

Šestou branku mohl po odrazu kotouče do českobudějovického brankoviště vsítit Sacha Treille, ale bekhendem trefil pouze dezorientovaného Kváču!

55:42

Dynamo právě vstřelilo branku!
Na 5:0 pro Dynamo zvyšuje ostrým příklepem z mezikruží JÁN SÝKORA. Asistence: Martin Kaut a Antonín Dušek.

55:19

Motor se v poslední třetině trápí, teď jej při přechodu do útočného pásma zastavil ofsajd.

54:36

Po přihrávce od Petra Čáslavy to z první zkoušel Jan Ščotka, ale netrefil bránu.

53:37

Rozjetý Michal Hlinka přihrával do druhé vlny úplně volnému Tomáši Rolinkovi, ale domácí kapitán nezasáhl kotouč tak jak by si představoval a Kváču vůbec neohrozil!

52:24

Timothy Crowder se nadvakrát snažil překonat Kacetla, ale se střelou po obkroužení branky, ani následnou dorážkou neuspěl.

51:05

Mohlo to být už 5:0 pro domácí, ale kapitán Tomáš Rolinek nedokázal zvednout kotouč přes ležícího Petra Kváču!

50:20

A máme tu další gól! Mezi střelce se zapisuje DAVID TOMÁŠEK, který za Kváču dostrkal kotouč z hole Tomáše Vondráčka! Asistence: Tomáš Vondráček a Sacha Treille.

48:55

3:0 pro domácí! PETR SÝKORA dostal přesnou přihrávku do jízdy od Rhetta Hollanda, krásně se protáhl mezi dvěma obránci a střelou zápěstím rozvlnil síť českobudějovické branky! Asistence: Rhett Holland.

48:13

Dynamo posílá kotouč na zakázané uvolnění a vhazovat se bude před Kacetlem.

47:51

46:05

Timothy Crowder jen těsně minul pardubickou branku z kruhu pro vhazování!

45:51

Jordann Perret dostává dvě minuty za nedovolené bránění – Motor si zahraje další přesilovku.

5:0

Branky a nahrávky: 32. Treille (Wishart, Holland), 40. Cardwell (Wishart, Vondráček), 49. Sýkora (Holland), 51. Tomášek (Vondráček, Treille), 56. J. Sýkora (Kaut, Dušek)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Růžička) – Cardwell, Wishart, Holland, Trončinský, Ščotka, Čáslava, Grebeňuk, Havlík – Vondráček, Tomášek, Treille – Quenneville, Hlinka, Rolinek – P. Sýkora, Poulíček, Perret – J. Sýkora, Dušek, Kaut

Banes Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – Fillman, Novák, Pavlin, Pýcha, Gřegořek, Kachyňa, Vráblík, Jáchym – Crowder, Galamboš, Nedorost – Dostálek, M. Novák, Čermák – Šulek, Pajič, Heřman – Doktor, Prokeš, Káník

Diváci: 2 263

02:07 PCE 2 Havlík, podražení
11:05 CEB 2 Pavlin, držení protihráče
17:34 CEB 2 Prokeš, podražení
22:33 PCE 2 Poulíček, hákování
27:55 PCE 2 Cardwell, držení hole
31:27 PCE 1:0 Treille (Wishart, Holland)