Přípravné zápasy

HC Řisuty – HC Děčín

4:1

konec (0:0, 1:1, 3:0)

10.08.2017, 18:00 • Zimní stadion Slaný • Info o důležitých událostech (David Klier)

Konec zápasu. (20:05:06)

59:40

Řisuty právě vstřelily branku!
Je rozhodnuto! Kácha vyj na střídačku a o několik vteřin později Děčín z inkasoval. Fortleka před brankou volného PETRA KAILA, který uklidil puk do odkryté klece. Asistence: Michal Fortelka.

55:20

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Adam Choc – 2 min., faul kolenem).

53:00

Domácí se trefují znovu, tentokrát byl před brankou osamocený VÁCLAV KOLÁŘÍK, který uklidil puk od tyčky za záda Káchy. Asistence: Matěj Kos, David Vyskočil

49:41

Vyloučení v týmu HC Děčín (Petr Michaljičenko – 2 min., nedovolené bránění).

44:04

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Jiří Dostál – 2 min., krosček).

42:00

Buldoci se znovu na začátku třetiny ujímají vedení! PETR JANEČEK se nejlépe z orientoval před brankou a našel mezeru ve výstroji Káchy, 2:1!

40:01

40:00

39:56

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Adam Keller – 2 min., krosček).

30:51

Děčín právě vstřelil branku!
Hosté vyrovnávají skóre! MARTIN KVAČEK dostal milimetrovou přihrávku za obranu a střelí do pravého horního rohu branky srovnal na 1:1.

20:37

Ze začátku druhé třetiny se domácí ujímají vedení, přihrávku z levé strany obdržel IVAN ZÁLESKÝ, který zakončil pod břevno a překonal brankáře. Asistence: Petr Janeček

20:01

Ze zbývajících svou třetin vám budeme z technických důvodů přinášet pouze změny stavu. Děkujeme za pochopení.

20:00

19:20

Petr Janeček dostal skvělou přihrávku za obránce a byl sám proti Štichovi, ten jeho tvrdou střelu vyrazil.

17:50

Libecajtovo nahození od modrá nenad4lalo brankáři žádné potíže, Šticha v klidu chytá.

16:48

Vyloučení v týmu HC Děčín (Lukáš Vykouk – 2 min., hákování).

15:39

Obrovská šance Řisut! Matěj Kos našel od levého mantinelu jednoho ze svých spoluhráčů před brankou, ten dokázal vystřelit. Šticha kotouč tečoval a zastavil se až na brankové čáře! Obránce ho poté odklidil do bezpečí.

4:1

Branky a nahrávky: 21. Záleský (Janeček), 42. Janeček, 53. Kolářík (Vyskočil, Kos), 60. Kail (Fortelka) – 31. Kvaček

HC Řisuty: Švihálek, (Škubal) – Kolařík, Bílek – Kužel, Keller – Libecajt, Havelka – Dostál – Krpata, Kos (C), Vyskočil – Slánský, Janeček – Záleský, Fortelka, Kalla – Hampl, Choc, Kail

HC Děčín: Šticha, (Kácha) – Procházka, Sklenička, Balcar, Michalijčenko, Kvaček, Zelinger, Šetka – Kopta, Amirov, Vykouk, Rubeš, Chmelař, Veselý, Žďánský, Trmal

16:48 DEC 2 Vykouk, hákování
20:37 RIS 1:0 Záleský (Janeček)
30:51 DEC 1:1 Kvaček
39:56 RIS 2 Keller, krosček
42:00 RIS 2:1 Janeček
44:04 RIS 2 Dostál, krosček