HC Dukla Jihlava – Banes Motor České Budějovice

4:8

konec (1:1, 1:5, 2:2)

08.08.2017, 11:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Mohli jsme vidět zajímavé utkání, kde rozhodla nepovedená druhá třetina domácích hráčů, hosté v ní nasázeli pět gólů. Ač se domácí snažili ve třetí třetině s výsledkem něco udělat a dali dva góly, tak prohráli nakonec 4:8. Z Horáckého zimního stadionu se s Vámi loučí Tomáš Kalas. (13:52:41)

58:55

Domácí hráč držel hostujícímu hokejku, ten se po něm ohnal a vznikla zajímavá mela, bez trestů.

58:32

Ofsajd hostí, utkání se víceméně dohrává.

58:03

Hra se přelévá ze strany na stranu, ovšem bez šancí.

56:56

Hosté velmi nebezpečně kombinovali ve svém pásmu a puk skoro ztratili.

56:44

Nenápadné nahození Chaloupka přikryl.

56:20

55:57

Dukla stále bojuje v přesilovce 5 na 4, jenže gól ne a ne přijít.

55:18

Hosté chtěli vyhodit puk z pásma, leč neúspěšně.

55:14

Dukla právě vstřelila branku!
Krásná kombinace, na jejímž konci stál ADAM NAJMAN, který zakončoval do prázdné brány. Asistence: Jakub Filip, Jan Trávník.

54:22

53:58

Rašína zradilo finální zpracování.

53:38

Dukla má 42 sekund výhodu 4 na 3, pak přejde do 5 na 3!

53:18

České Budějovice právě vstřelily branku!
ŠIMON MASOPUST dostal přihrávku do jízdy a dává svoji druhou branku v utkání! Asistence: Aleš Řezáč

52:20

Petřík byl v souboji aktivnější a dostává dvě minuty navrch. Nyní se hraje dvě minuty 4 na 4.

52:20

Postrkovaná před domácí brankou, bude se vylučovat.

50:54

Po návratu z trestné se JAKUB ČÍŽEK zapojil do obrany, poté dostal od Krcha přihrávku a svůj únik zakončil gólově! Asistence: Vojtěch Krcho.

50:32

50:20

Krajíček se pokoušel nahrávkou najít někoho před brankou, o puk ale přišel.

49:28

Další pokus Dukly skončil v ochranné síti.

49:12

Motor se osvobozuje vyhozením.

48:46

Baloun střelu Krajíčka z úhlu raději přikryl.

48:32

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Čížek J. – 2 min., podražení).

48:32

Nahození Krajíčka před bránu bylo sice nebezpečné, ale nic z toho nebylo.

47:22

Úlovec nastavil hokejku přímo na Balouna, ten také tento puk chytil.

46:31

Hraje se tvrdě, nahození Najmana z kruhu projelo brankovištěm.

45:59

Střela Kubíčka od modré skončila mezi betony Chaloupka.

45:52

Nepovedená nahrávka Sapíka znamená domácí icing.

45:02

Duklu gól nabudil, snaží se vstřelit další, ale v závaru před bránou nebyli úspěšní.

44:36

Icing Motoru.

43:48

Střelu Rašína od modré vyrazil Baloun na hokejku PETRA VELEBY a ten zasunul do prázdné brány. Sníženo na 3:6. Asistence: Patrik Rašín.

43:40

Zajímavá akce Najmana, který si obhodil tři obránce, střelu mu ale zblokovala hostující hokejka.

42:45

Nahrávku Petříka před bránu včas zastavil vracející se obránce.

42:16

Ve hře se hodně přitvrdilo.

41:47

Chybná rozehrávka Balouna, Daňhel měl možnost vsítit gól, Baloun ale zasáhl včas.

40:38

Jihlava držela hosty v pásmu, leč bez gólu.

40:15

Dukla začala aktivně, po přerušení se strhla menší mela.

40:01

K vidění byla převaha Motoru, který si připsal ve druhé třetině pět gólů na své konto, hra se po šestém gólu hostí vyrovnala a Dukla snížila na 2:6. Další třetina začne cca v 13:15.

40:00

39:32

Zašláplý puk v obranném pásmu Jihlavy, hra přerušena.

39:00

Minutu před koncem třetiny vyrazil Najmanovu střelu Baloun ramenem.

38:05

Střela Zadražila z mezikruží sice vypadla Balounovi z lapačky, ale nic zásadního se neudálo.

37:03

Krcho se individuálně zbavil obránce, nahrál Hubatovi, ten se snažil prostrčit na Vaculíka, který trefil jenom Chaloupka.

36:02

Kubíček mířil vysoko nad, následnou střelu si Chaloupek pohlídal.

34:59

Na Dukle je vidět chuť vsítit další gól, uvidíme, zda se to povede.

34:31

Další šanci měl Najman, ale nepovedla se mu finální klička.

34:03

A to se také daří. V tvrdém souboji upadl obránce hostí, puk dostal od Najmana JAKUB FILIP a ten střelou nad beton snižuje! Asistence: Adam Najman.

33:37

Motor se nikam nežene, domácí chtějí vsítit další branku, ale zbrzdil je ofsajd.

32:57

Střelu Krajíčka z ostrého úhlu bezpečně zastavil Baloun.

32:40

Ofsajd domácích.

31:49

Dukla se velmi trápí, Motor naopak sebevědomě kombinuje a je při chuti.

29:40

Na druhé straně dochází taktéž ke střídání, Dvořáka nahradí Baloun.

29:40

Chaloupek bez gólu moc dlouho nevydržel, rychlá kombinace mezi Řezáčem a Vaculíkem skončila v síti a ONDŘEJ VACULÍK dává šestý gól Motoru. Asistence: Aleš Řezáč.

28:50

Holata byl odvolán z brány, místo něj jde Chaloupek.

28:50

Nepovedená třetina pro domácí pokračuje. Nahrávku Hubaty zužitkoval MARTIN TISOŇ. Asistence: Tomáš Hubata

27:03

Velmi nepovedená pasáž od domácí Dukly. Po vyhraném vhazování Krchem střílel ONDŘEJ VACULÍK, který z kruhu Holatu prostřelil. Asistence: Vojtěch Krcho.

26:33

Zblokovaná střela Daňhela od modré dává možnost hostům založit útok.

25:47

Střelu Školy od modré čáry sklepl do ledu MARTIN TISOŇ, který překvapil Holatu. Asistence: Patrik Škola.

24:25

Motoru gól dodal sebevědomí a opět se usazuje v útočném pásmu domácích.

22:36

Podobná situace jako u prvního hostujícího gólu. Krcho střílel z malého úhlu, puk se po zásahu Holaty odrazil k PATRIKU ŠKOLOVI a ten vrací Motoru vedení. Asistence: Vojtěch Krcho

21:56

Po levém křídle se pokusil o průnik domácí Brož, cestu mu zatarasil Vávra.

21:02

Nájezd Řezáče z pravé strany nadělal domácím menší problémy před brankou, na druhé straně Dvořák vyrazil povedenou střelu od modré.

20:18

Jihlava se hned po buly usadila v pásmu Motoru.

20:01

Je za námi první třetina, sledovali jsme vyrovnanou třetinu s mírnou převahou Motoru. Další třetina začne cca v 12:29.

20:00

19:04

Dobrou přihrávku vymyslel Daňhel, jenže před bránou hostí nikdo nebyl.

18:46

Dukla podniká další nájezdy do útočného pásma, nedokáže ale ohrozit hostujícího brankáře.

17:40

Závar před brankou Motoru, JAKUB KRAJÍČEK byl tím posledním, kdo puk posunul do brány! Asistence: Adam Najman, Jaroslav Juda

17:15

Posunutá brána hostí.

16:48

Nahození Trávníka chtěli tečovat hned dva hráči, jenže puk do brány nezamířil.

16:23

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Kubíček – 2 min., sekání).

16:11

Přihrávku Judy dobře nezpracoval Daňhel a domácí zase puk ztratili.

15:02

Šanci měl Filip, jenže sám před brankářem ve velké rychlosti selhal!

14:43

Projektil Pigla nenašel svůj cíl.

13:38

Bídná rozehrávka Trnky nadělala obraně domácích velké problémy.

13:15

Tvrdá střela Školy se zastavila o bránicí brusle domácího hráče.

12:51

Vysoký oblouk nadělal Holatovi problémy, hra je přerušena.

11:51

Střelu Judy vyrazil Dvořák betonem, následná střela Daňhela byla sice tečovaná, ale Dvořák se opět blýskl zákrokem.

10:54

Rašín přihrával Filipovi, ten sice chtěl dát puk před bránu, jenže ho zradilo zpracování.

09:26

Tisoň nahrával do tandemu Novákovi, ten nedokázal puk zasunout i díky bránícímu hráči do branky!

09:05

Nahození Trnky se odrazilo od zadního mantinelu, následnou střelu Baráka ale Dvořák chytá.

08:20

Motor pokračuje v tlaku, Dukla se ale dokázala z tlaku vymanit.

07:35

Novák zpoza brány pokoušel překvapit Holatu, který puk vyrazil betonem, bohužel přímo k ŠIMONU MASOPUSTOVI, a ten se zblízka nemýlil. Asistence: Pavel Novák

06:55

Filip si vyměnil puk s Piglem, ten mu vrátil puk nepřesně.

06:38

Svoboda byl šikovně zablokován u mantinelu.

05:50

Egert se za brankou pokoušel o nahrávku před ní, tam ale z hostů nikdo nebyl.

05:33

Sledujeme zatím vyrovnaný hokej plný osobních soubojů.

05:08

Střílet mohl Trnka, jenže Dvořák mu puk vypíchl.

04:36

Juda po soubojích puk získal, nezakončil ale přesně.

04:05

Střelu Daňhela zblokoval hostující obránce.

03:49

Najman vysouval Pigla, ten ale dobře nezpracoval a puk mu odskočil.

03:15

První střelu Najmana chytá Dvořák do lapačky.

02:55

Krcho se pokoušel o průnik po levé straně, byl čistě zastaven.

02:15

Motor se usadil v útočném pásmu Dukly, obrana je ale pozorná.

01:03

Egert přihrával Masopustovi do jízdy, přihrávka byla ale moc rychlá a dlouhá.

00:42

Šafář nahazoval puk na branku, nikoho nenašel.

00:34

Motor měl první šanci, obrana si ale předbrankový prostor pohlídala.

00:01

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Holata) – Rašín, Piskač, Veleba, Smolko, Marek, Křišta, Barák, Sapík, Trávník – Najman, Daňhel, Úlovec – Juda, Filip, Trnka – Krajíček, Pigl, Brož – Svoboda, Zadražil

ČEZ Motor České Budějovice: Baloun (Dvořák) – Čížek, Hubata, Šafář, Škola, Pánek, Vávra, Kubíček – Řezáč, Krcho, Vaculík – Egert, Masopust, Petřík – Grossmann, Čížek, Novák – Tisoň

Motor – Chomutov 4:3.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u dalšího přípravného zápasu na novou sezonu NOEN extraligy staršího dorostu, ve kterém se proti sobě postaví domácí HC Dukla Jihlava a HC Motor České Budějovice. Utkání startuje na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě přesně v 11:45 a bude předkrmem před prvním domácím přípravným utkáním A-týmu Dukly, která od 18 hodin vyzve Kometu Brno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:45.

4:8

Branky a nahrávky: 18. Krajíček (Najman, Juda), 35. Filip (Najman), 44. Veleba (Rašín), 56. Najman (Filip, Trávník) – 8. Masopust (Novák), 23. Škola (Krcho), 26. Tisoň (Škola), 28. Vaculík (Krcho), 29. Tisoň (Hubata), 30. Vaculík (Řezáč), 51. Čížek J. (Krcho), 54. Masopust (Řezáč)

HC Dukla Jihlava: Holata (Chaloupek) – Rašín, Piskač, Veleba, Smolko, Marek, Křišta, Barák, Sapík, Trávník – Najman, Daňhel, Úlovec – Juda, Filip, Trnka – Krajíček, Pigl, Brož – Svoboda, Zadražil Trenér: Marek Melenovský

Banes Motor České Budějovice: Dvořák (Baloun) – Čížek A., Hubata, Šafář, Škola, Pánek, Vávra, Kubíček – Řezáč, Krcho, Vaculík – Egert, Masopust, Petřík – Grossmann, Čížek J., Novák – Tisoň Trenér: Radek Bělohlav

Rozhodčí: Suchý – Čurilla, Havelka

07:35 CEB 0:1 Masopust (Novák)
16:23 CEB 2 Kubíček, sekání
17:40 JIH 1:1 Krajíček (Najman, Juda)
22:36 CEB 1:2 Škola (Krcho)
25:47 CEB 1:3 Tisoň (Škola)