1:5

konec (0:3, 1:1, 0:1)

08.08.2017, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 4.44 5.1 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání tak definitivně končí, stadion tleská hráčům, Dukla neodehrála špatné utkání, jenže doplatila především v první třetině na pálení šancí, Kometa první část vyhrála 3:0 a o utkání bylo rozhodnuto. Ač Dukla snížila, Kometa těsně před koncem třetiny přidala další gól a ve třetí třetině taktéž. Jihlava tak první domácí zápas v nové sezoně prohrává s HC Kometa Brno 1:5 a od stolku z Horáckého zimního stadionu se s Vámi loučí Tomáš Kalas. (20:13:00)
Semorád míří mimo.
Mlynář byl neúspěšný proti Škarkovi, stejný nájezd jako Süss.
Jiránek zkoušel Forsberga, neúspěšně.
Mladík Süss provedl kličku podobnou jako Vincour, 2:0 pro Kometu.
Skořepa byl proti Vejmelkovi neúspěšný, ten ho vychytal.
Po utkání následují nájezdy. Jako první jel Vincour, Škarka překonal.
Solidně zaplněný Horácký zimní stadion tleská hráčům z obou týmů. Domácí si ještě mohou ale spravit chuť v následných nájezdech.

59:57

Ještě icing Dukly, na výsledek to ale nemá vliv.

59:00

Domácí fanoušci tleskají hráčům domácích, neodehráli proti mistrovi špatné utkání, hostující končí zápas v euforii.

58:38

Dukla se snaží o vstřelení dalšího gólu, toto málem zhatil Škarek nepřesnou rozehrou, ale potom se blýskl výborným zákrokem proti střele Horkého.

57:44

Svoboda puk nezpracoval, jenže Zeman byl v protipohybu a puk tak nezískal.

57:08

De La Rose to zkoušel dvakrát, poprvé trefil gólmana, podruhé mantinel za brankou.

56:34

Králova střela zblokována, utkání se již jenom dohrává.

56:10

Další Žalčíkova střela, Vejmelka vyrazil ramenem.

55:46

Nahodil to zkoušel z úhlu na vzdálenější tyč, nezamířil ale přesně.

54:49

Hostující sektor se fanděním spíše baví a užívá si návštěvu.

54:20

Podivně nahozený puk překvapil Škarka, ten puk raději přikryl.

1:5

Branky a nahrávky: 22. Hubáček (Diviš) – 1. Zaťovič (Zohorna H.), 4. Süss (Zohorna R.), 19. Svoboda, 37. Dočekal (Süss, Mlynář), 45. Zaťovič (Král)

HC Dukla Jihlava: Kořenář (32. Škarek) – Půža, Váňa, Suchánek, Bryhnisveen, Zdráhal, De La Rose, Ulrych, Kajínek – Macík, Skořepa (A), Jiránek – Čachotský (C), Seman, Zeman – Žalčík, Anděl, Semorád – Čermák, Hubáček, Divi. Ttrenér: Petr Vlk

HC Kometa Brno: Vejmelka (Čiliak) – Krejčí, Němec, Gulaši, Mikyska, Bartejs, Král, Vágner – Svoboda, Hruška, Vincour – Zaťovič, Nahodil, Zohorna Hynek – Havránek, Zohorna Radim, Horký – Dočekal, Süss, Mlynář Trenér: Libor Zábranský a Kamil Pokorný

Rozhodčí: Hejduk, Jeřábek – Polák, Rampír