5:2

konec (3:1, 1:0, 1:1)

08.08.2017, 17:00 • Steel aréna, Košice • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 1.37 5.8 4.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo sa dnešné prípravné stretnutie medzi Košicami a Liptovským Mikulášom, po výsledku 5:2 sa z výhry tešia domáci hokejisti.

Pomer striel v dnešnom zápase: 28:25

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (18:58:04)

59:50

Košice dali gól!
Ešte je tu finálna úprava výsledku, tentokrát tá z kategórie kozmetických. Do prázdnej trafil presne TOMÁŠ KLÍMA.

59:29

Liptovský Mikuláš to skúša hrou bez brankára.

59:06

V záverečnej minúte ešte prišla strela Ladislava Nagya, ktorá bola ale nepresná. Puk tak skončil na zadnom mantineli.

58:20

Začalo sa posledných 100 sekúnd riadnej hracej doby. Všetko pritom nasvedčuje tomu, že nás rovnaký čas delí aj od konca samotného zápasu.

57:40

Pacalaj nemal komu nahrať, a tak ostal stáť s pukom v obrannom pásme Liptovského Mikuláša. Zápas opätovne výrazne stratil na svojom tempe.

56:57

Hostia puk jednoducho vytlačili von z obrannej tretiny a odišli striedať. Zdá sa, že záver stretnutia sa bude niesť v podobnom duchu.

55:49

Individuálny prienik zakončil Hrična peknou strelou pod hornú žrď, gólman bol však dostatočne pozorný a puk vytlačil späť do hry.

54:45

Vylúčený Jakub Suja sa už vrátil na ľad a zapojil sa do diania. Liptovskému Mikulášu sa presilovú hru nepodarilo využiť, počas dvoch minút si totiž gólovú príležitosť nevypracoval.

54:20

Ani teraz hosťom snaha o založenie útočnej akcie nevyšla. Zdá sa, že stav sa už výraznejším spôsobom meniť nebude.

53:28

Udeje sa tak v tejto chvíli. keď domáci kontrolujú puk v strede ľadoveh plochy. Liptovský Mikuláš sa teraz trápi s nepresnou rozohrávkou.

53:10

Košičania sa oslobodzujú, zatiaľ ale striedať nebudú.

52:47

Strela od modrej ešte Škorvánkovi vypadla, košický gólman si ale dal následne veľký pozor na to, aby sa už k dorážke nik nedostal.

52:42

Vylúčenie v tíme HC Košice (Suja – 2 min., držanie).

51:08

Nagy hľadal Hovorku, jeho prihrávka však bola až príliš okatá, a tak bol puk včas zastavený obranou. Košický kapitán dnes nepôsobí práve najistejším dojmom.

50:06

Začalo sa posledných 10 minút riadnej hracej doby. S najväčšou pravdepodobnosťou sa dnes predlžovať nebude.

49:16

Šedivý posunul Jenčíkovi, ten Bicekovi. Víťaz Stanley cupu to skúšal strelou švihom, avšak tá bola zrazená na ochrannú sieť.