01.07.2017, 22:05 • Finále • Vít Schück (@VitSchuck)

To už je pro tuto chvíli vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemnou dobrou noc. (23:24:24)

1. Sarah Pavanaová, Melissa Humanaová-Paredesová (CAN)
2. Barbora Hermannová, Markéta Sluková (CZE)
3. Tanja Hüberliová, Nina Betschartová (SUI)

0:0

Sarah Pavanaová s Melissou Humanaovou-Paredesovou spolu hrají teprve pátý turnaj a hned vítězí na podniku nejvyšší kategorie! Po fantastickém výkonu poráží české jedničky Barboru Hermannovou s Markétou Slukovou.

V maratonském první setu Češky dotahovaly i čtyřbodové vedení ze začátku zápasu, ale v závěru měly více sil a v parádní koncovce zvítězily neuvěřitelných 34:32. Ve druhém setu se českým jedničkám už tolik nedařilo. Ve střední pasáži se dostaly do ztráty a tu už nedokázaly smazat. Podobně to bylo také v rozhodujícím tiebreaku. Rychlé vedení Kanaďanek a prohra ve třech setech.

Český tým ale má měsíc před mistrovstvím světa fantastickou formu a druhé místo je pro Hermannovu se Slukovou parádní výsledek.

15:6

Třetí set skončil.

15:6

Je konec! Český tým cestu k titulu nedotáhl. Hermannová chtěla přelobovat soupeřku v poli, ale Paredesová se zázračně přesunula k míči, udržela ho nad pískem a poté její spoluhráčka Sarah Pavanaová mohla úderem za pásku ukončit zápas.

14:6

Osm mečbolů pro Kanadu. Sluková našla útokem jen v poli stojící Paredesovou, která poté ukončila výměnu útokem do odstupující Hermannové.

13:6

Paredesová skvěle na přihrávce a ještě lépe v útoku. Sluková neměla v poli žádnou šanci.

12:6

Sluková si přihrála a ještě drží český tým ve hře útokem do protipohybu polařky.

12:5

Už to je o sedm bodů! Hermannová útočí o pásku, která míč vyvezla mimo hřiště. To je velká smůla.

11:5

Tohle už česká dvojice nejspíše nedotáhne. Sluková nepřihrála přesně a musela jen odevzdat míč. To trestá útokem Pavanaová.

10:5

Navíc je tady i útok do autu od české blokařky. Pětibodové vedení pro Kanadu.

9:5

Teď už to nevypadá s českou dvojicí vůbec dobře. Hermannová je zablokovaná Pavanaovou.

8:5

Stále se Češky nemohou přiblížit k soupeřkám. Také Hermannová chybuje na podání.