4:1

konec (3:1)

14.05.2017, 14:30 • 34. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 2.15 3.63 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí fotbalisté vyhrávají tento zápas 4:1 a získávají do tabulky další body. Naopak hosté nepředvedli dobrý výkon, jen dvě střely na branku. Jednu ovšem dokázali proměnit. (16:21:27)

90+0

89

Mnoho času do konce zápasu nezbývá, duel se v poklidném tempu dohrává.

Elso Brito se v zápase představuje po velmi dlouhé době. Poslední ligový zápas odehrál v říjnu 2014.

86

Tlak Haagu končí, Danny Bakker špatně přihrával, míč končí v autu, a tak hrají hosté.

85

Excelsior se musí neustále bránit tlaku domácích, kteří jsou jasně lepší, vedou o tři branky a tento duel vyhrají.

84

Po faulu domácího hráče rozehrával z poloviny volný kop Frederi Ribeiro.

82

Ani Aaron Meijers nedokázal přesněji zakončit, domácí v závěru kontrolují hru, hrají aktivně.

82

Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Nigel Hasselbaink, přichází Elso Brito.

82

Dostáváme se do finální fáze zápasu, Haag pokračuje v aktivní hře.

79

Randy Wolters, hráč domácího týmu, nyní mohl pojistit výhru svého celku, ale trefil prostor mimo. Rána to nebyla vůbec špatná, ale chyběla přesnost.

78

Nigel Hasselbaink vedl útočnou akci svého celku, do výraznější střelecké pozice se přes domácí obranu nepropracoval.

76

Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Abdenasser El Khayaty, přichází Donny Gorter.

74

V poklidném tempu se hraje, o tom, kdo vyhraje je rozhodnuto. Domácí zaslouženě vedou a míří za výhrou.

72

Mike van Duinen vypálil z dobré pozice, ale jeho rána nebyla přesná. Hosté si dokáží šance vypracovat, ale s využíváním je to výrazně horší.

70

Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Stanley Elbers, přichází Terell Ondaan.

69

Frederi Ribeiro rozehrával rohový kop, jeho tým ale o míč přišel a domácí předvedli rychlý kontr. Bleskovou akci Den Haagu zakončoval Randy Wolters ránou mimo.

68

Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Sheraldo Becker, přichází Ruben Schaken.
Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Edouard Duplan, přichází Randy Wolters.

67

Edouard Duplan se dostal do dobré šance, od obrany soupeře měl prostor pro zakončení, ale nepálil přesně.

65

65. Wilfried KANON - 4:1

65

Den Haag právě vstřelil branku!
Další branku domácích dává, tak jak velí jeho příjmení, WILFRIED KANON. Po rohovém kopu Abdenassera El Khayaty vznikla před brankou nepřehledná situace a míč za brankovou čáru dostal Kanon.

63

Stanley Elbers mohl snížit, ale jeho pokus nebyl rozhodně nejpřesnější.

62

Haag se nikam nežene, takticky hraje velmi dobře, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.

59

Luigi Bruins, záložník hostujícího celku, uvede míč do hry. Domácí fotbalisté se provinili faulem.

57

Sheraldo Becker se probojoval do zajímavé pozice, ale jeho dobře myšlenou ránu zastavil brankář Warner Hahn.

56

Domácí fotbalisté se nikam neženou, vedou o dva góly a snaží se hrát takticky.

55

Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Ryan Koolwijk, přichází Luigi Bruins.

52

Mike van Duinen se dostal do další dobré šance, ale ani jeho pokus mezi třemi tyčemi neskončil.

52

Excelsior se snaží něco vymyslet před brankou soupeře, hostům ale chybí přesnější zakončení.

50

Hostující tým se poprvé ve druhém poločase dostal do střelecké pozice, Stanley Elbers mířil nepřesně.

49

Khalid Karami se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný.

48

Tyronne Ebuehi rozehrával volný kop po faulu soupeře.

47

Zápas, ve kterém zatím vedou domácí fotbalisté o dva góly pokračuje druhým poločasem.

46

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+0

45

Probíhá poslední minuta první části, uvidíme, zda se bude nastavovat nějaký čas.

44

V poklidném tempu se poločas dohrává, domácí kontrolují hru a soupeři míč příliš nedávají.

41

Khalid Karami centroval před branku z levé strany, ale jeho pokus nebyl přesný, a tak hrají domácí.

39

Domácí Haag pokračuje v aktivní hře a hosté se musí bránit tlaku soupeře.

37

Autor předchozího gólu nyní rozehrával volný kop. Jeho centr však nebyl přesný.

37

Dostáváme se do poslední desetiminutovky prvního poločasu. Poločasu, ve kterém jsme zatím viděli čtyři branky.

35

Nyní se hraje na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč. Ani jeden celek momentálně nehraje pasivně.

33

33. Abdenasser El Khayaty - 3:1

33

V naprosté pohodě hrající domácí celek přidává další branku. Po pěkné akci se prosazuje povedenou střelou na vzdálenější tyč ABDENASSER EL KHAYATY. Asistence: Dion Malone

31

Ryan Koolwijk kombinuje na polovině hrací plochy, do lepší pozice se on ani jeho spoluhráči dostat nemohou.

30

Půlhodina hry je pryč, na góly bohatou pasáž hry oba týmy odehrály.

29

Hra se uklidnila, hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

27

Domácí tým pokračuje v aktivní hře, obrana hostů se musí bránit tlaku soupeře. Haag má více ze hry.

25

25. Mike HAVENAAR - 2:1

25

Domácí tým si rychle bere vedení zpět na svou stranu. Tyronne Ebuehi výborně nacentroval před branku a hlavičkující MIKE HAVENAAR měl snadnou práci. Asistence: Tyronne Ebuehi.

22

Havenaar se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale branku trefit nedokázal.

20

20. Jeffry FORTES - 1:1

20

Excelsior právě vstřelil branku!
Ryan Koolwijk rozehrával volná kop. Poněkud neobvykle našel Frederiho Ribeira, jehož ránu tečoval mimo dosah a do protipohybu brankáře JEFFRY FORTES. Asistence: Frederi Ribeiro.

19

Khalid Karami nedokázal přesněji poslat míč na spoluhráče. Akce Excelsioru tak končí.

18

Hostující celek je aktivnější, snaží se něco vymyslet, ale zatím marně.

15

Ryan Koolwijk rozehrával volný kop, jeho ránu někdo ze spoluhráčů možná ještě jemně tečoval, ale brankář Robert Zwinkels byl pozorný a jednobrankový náskok domácích stále trvá.

13

Wilfried Kanon, hráč se jménem předurčujícím ke skórování, nyní bude rozehrávat míč, neboť jeho kolega byl faulovaný.

11

Tyronne Ebuehi po faulu na svou osobu bude rozehrávat volný kop.

8

8. Sheraldo BECKER - 1:0

8

Dnes aktivně hrající SHERALDO BECKER se nyní po velmi dobré přihrávce Diana Malonea dostal do šance, kterou dokázal proměnit. Domácí celek se tak v osmé minutě dostává do vedení. Rychlá akce Haagu byla úspěšná. Asistence: Dion Malone.

8

Hostující celek je aktivnější, častěji má míč, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.

8

Tom Beugelsdijk zablokoval ránu Nigeal Hasselbainka. Hostující hráč to zkoušel dobře.

7

Sledujeme klidnější pasáž hry, zatím se ani jeden tým nedostal do výraznější střelecké pozice.

5

Khalid Karami vypálil jako obránce dobrou ránu, ale branku trefit nedokázal.

4

Domácí Danny Bakker to zkoušel po pravé straně, jeho centr nenašel nikoho ze spoluhráčů.

2

Tyronne Ebuehi od poloviny hrací plochy zkoušel rozehrát, ale jeho pokus oslovit lépe postaveného spoluhráče nebyl nejpřesnější.

1

Ryan Koolwijk bude po faulu domácího hráče rozehrávat volný kop. Sledujeme klidnější úvod zápasu.

1

HFC ADO Den Haag: Zwinkels – Ebuehi, Beugelsdijk, Kanon, Meijers – Malone, El Khayaty, D. Bakker – Becker, Havenaar, Duplan.
Náhradníci: de Boer, Šetkus – Wolters, David, J. Schouten, Trybull, Meißner, G. Fernandez, Schaken, Tamata, El Mahdioui, Gorter.

SBV Excelsior: Hahn – Massop, H. Drost, Mattheij, Karami – Fortes, Ribeiro, Koolwijk – Hasselbaink, van Duinen, Elbers.
Náhradníci: Havekotte, Damen – Kuipers, Bruins, Vermeulen, Hadouir, Ondaan, Faik, Brito..

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Nizozemská nejvyšší fotbalová liga se blíží do svého finiše. V tomto zápase proti sobě nastoupí dva týmy, kterým se v poslední době daří. Oba mančafty z posledních pěti zápasů mnohokrát vyhrály. Hosté čtyřikrát a jednou padli, domácí pak vyhráli tři zápasy, jednou prohráli a remizovali. Poslední zápas Excelsior vyhrál nad Feyenoordem 3:0, naopak Haag nestačil na Heracles 0:4. Z posledních dvou vzájemných zápasů se radoval Haag.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.