Portugalská Primeira Liga

CS Marítimo – GD Estoril Praia

1:1

konec (0:0)

14.05.2017, 17:00 • Estádio dos Barreiros, Funchal (kapacita: 8.992 diváků) • 33. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.53 4.1 6.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání končí remízou 1:1, která pro Marítimu udržela naději na postup do Evropské ligy. Jednou z ústředních postav zápasu byl domácí obránce Raúl Silva. Ten nejprve v 57. minutě otevřel skóre, ale v 75. minutě se nechal po druhé žluté kartě vyloučit. Z následného přímého kopu navíc srovnal na konečných 1:1 střídající Kléber. (19:00:54)

90+5

90+4

90+4. Kléber mohl rozhodnout. Jeho hlavičku však vytáhl brankář Charles.

90+4

A hosté mohli rozhodnout! Licá poslal do šestnáctky centr, na který si naskočil Kléber. Jeho hlavičku vyrazil na brankové čáře Charles, který teď Marítimo hodně podržel!

90+3

Centrovaný míč končí jen v rukavicích hostujícího gólmana Ribeira.

90+3

Domácí budou zahrávat rohový kop.

90+1

Rozhodčí zápas nastaví o pět minut.

90+1

Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Keita, přichází Djousse.

90

Nyní se nehraje. Ošetřován je domácí Erdem Şen.

89

... a také domácí kapitán Fransérgio.

89

Emoce planou a rozhodčí tak musí tahat karty jak při Maryáši! Potrestán je hostující Mattheus...

87

Erdem Şen trefil loktem zezadu do hlavy Klébera a vyfasoval žlutou kartu. Domácí hráč se ještě hádal s rozhodčím i protihráči a může být rád, že nedoprovodil Raúla Silvu předčasně do šaten.

86

Domácí se snaží i v deseti vysoko napadat a nyní vybojovali na útočné polovině míč.

84

Kléber zasáhl ve sprintu rukou do obličeje protihráče a rozhodčí zastavil jeho útočnou snahu. Následovala navíc emotivní reakce hostujícího hráče a sečteno, podtrženo – je z toho žlutá karta pro Klébera.

83

Žlutou kartu dostává Ailton (GD Estoril Praia).

82

Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Alex Soares, přichází Deyvison.

78

Domácí to teď budou mít hodně těžké. Potřebovali by zvítězit, ale dohrávají o deseti.