13.05.2017, 17:00 • Futbalový štadion NTC Poprad • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 1.22 6.0 8.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Žltú kartu dostáva Popvec (ŠK Odeva Lipany).

80

Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Miliutin, prichádza Miženko.

79

Poprad dal gól! Rovný poltucet strelili hráči Popradu do siete Lipian. JÁN HATOK zvyšuje už na 6:1.

71

Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Bilas, prichádza Daško.

68

Poprad dal gól! Gólový koncert domácich, piaty gól v sieti Bartoša je jasným dôkazom, že Poprad smeruje jasne za tromi bodmi. MARKO LUKÁČ bol na ihrisku necelý osem minút a už sa zapísal do streleckej listiny.

66

Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Kapláň, prichádza Kukoľ.

63

Poprad dal gól! Štvrtý gól domácich prichádza zo značky bieleho bodu, je definitívne rozhodnuté! Kapitán VLADISLAV PALŠA prekonal Bartoša.

62

Bola nariadená penalta v prospech Popradu.

60

Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Šesták, prichádza Lukáč.

59

Žltú kartu dostáva Bilas (FK Poprad).

54

Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Papp, prichádza Vagaši.

46

Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Hovančík, prichádza Dlugoš.

35

Poprad dal gól! Nebezpečný útok Popradu sa končí loptou v bráne Bartoša! Tretí gól Popradu v prvom polčase, zrazí gólová koncovka JOZEFA KAPLÁŇA hostí na kolená?

29

Lipany dali gól! Ale pozor! Hostia takmer okamžite reagujú na druhý gól Popradu a vracajú sa do stretnutia! Postaral sa o to MATEJ HOVANČÍK.

27

Poprad dal gól! Lipany nevyužili svoje šance a inkasujú druhýkrát v rozpätí úvodnej polhodiny. Na konci akcie bol opäť JAKUB ŠAŠINKA, ktorý Bartoša prekonal už druhýkrát v zápase.

16

Poprad dal gól! Očakávaný scenár naberá na realite, favorit získava vedenie. JAKUB ŠAŠINKA otvára skóre tohto duelu.