konec (1:0)

13.05.2017, 17:00 • Kollárova ulice, Vlašim • 28. kolo • Jiří Paýr

Tipsport: 2.3 3.4 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek soboty. (18:49:29)
A je tu konec utkání, které skončilo výhrou Vlašimi 4:1. Domácí mohli být po prvním poločase spokojeni, ale vstup do druhého poločasu přinesl vyrovnání a chvíli to vypadalo, že Vítkovice budou moci pomýšlet i na výhru, ale Vlašim se nakonec dostala zpět do zápasu a dokázala zvítězit hladce 4:1.

90+2

90

Nastavují se dvě minuty.

89

Hosté se ještě pokoušejí něco vymyslet před vápnem Vlašimi, ale marně. Jejich snaha končí mimo tři tyče.

87

Domácí střídají: Reitera nahrazuje Kadlec.

84

Vlašim právě vstřelila branku!
Tak tohle už byla lahůdka. Rychlý zisk míče sprint a krásný lob v podání FILIPA HAŠKA.

83

Závar ve vápně Vlašimi řeší odkopem Wiesner.

82

Vlašim šla do přečíslení, ale Jeslínka přibrzdilo přebrání míče a následné kličky nevyšly úplně ideálně a domácí tým tak nevyprodukoval ani střelu na branku.

80

Domácí střídají: Hadaščoka nahrazuje Tarczal.

79

Rudolf Reiter chytře počkal s přihrávkou na ADAMA KUČERU, který po přebrání míče okamžitě vypálil a přidává třetí branku.

78

Hadaščok na zemi ve vápně Vítkovic, ale pokutový kop se nepíská. Sudí ukazuje, že vše bylo podle pravidel.

77

Vše je v pořádku a domácí hráč nakonec pokračuje v utkání.

76

Hosté střídají: Texla nahrazuje Juřena.

75

Jeden z domácích hráčů dostal loktem do obličeje a hra je přerušena.

74

Mišinský vystihl přihrávku domácích a zkusil přehodit Nguyena, ale to se nepovedlo.