konec (1:0)

13.05.2017, 10:30 • Městský stadion Benešov • 27. kolo • Marek Otava

Tipsport: 2.5 4.0 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z dnešního utkání je to vše, díky za pozornost a na počtenou. (12:28:36)
Benešov nakonec prohrává dnešní utkání. Ve druhém poločase se Loko Vltavín výrazně zlepšil a začal být aktivnějším celkem. V 67. minutě pak dokázal srovnat Janda, což hosty ještě víc nakoplo. V 78. minutě byl pak obrat dokonán, když se pověsil do vzduchu střídající Mashike a hlavou poslal Vltavín do vedení 1:2. Závěr byl hodně nervózní, ale žádný gól už nepřinesl a hosté si tak odvážejí z Benešova tři body.

90+3

90+2

Vltavín drží míč nejdál od své branky.

90+2

Žlutou kartu dostává Dominik Tichý (VLT).

90

Rozhodčí nastaví tři minuty.

90

Střídání Vltavínu. Odchází Hodas a přichází Vokoun.

89

Žlutá karta pro Hodase, který ji obdržel těsně před tím než vystřídá.

89

Střídání hostů. Odešel Macháč a přišel Macháček.

89

Turek vybojoval rohový kop pro domácí.

86

Velká šance pro Ibeho, kterému však z hlavy vyrazil míč brankář Pávek.

86

Rohový kop pro Benešov.

84

Střídání domácích. Odešel Farkaš a přišel Stanley Ibe.

82

Farkaš rozehrál dobrou akci, na jejímž konci však nepřesně centroval Turek.

80

Skopec posílal centr do vápna, ale gólman hostů i s problémy míč zkrotil a může rozehrát.

78

Vltavín právě vstřelil branku!
Přesný centr našel ve vápně ELVISE MASHIKA, který prudkou hlavičkou otáčí vývoj skóre a Vltavín vede 1:2.