Play-off NHL

Toronto Maple Leafs – Washington Capitals

4:3

po prodl. (1:2, 2:1, 0:0 - 1:0) Stav série: 2:1

18.04.2017, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • Čtvrtfinále V. konference • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

59:44

Lars Eller dostal dvě minuty za vysokou hůl, a pokud ji Maple Leafs nevyužijí, budou vstupovat do prodloužení v početní výhodě 5 na 4. Do konce zbývá 16 sekund.

57:28

57:28 FOTO: Důkaz, jak fyzicky náročný je dnešní střetnutí.

57:28

Tom Wilson se pustil ve středním pásmu do Zacha Hymana a oba hráči byli vyloučeni za hrubost. Hra 4 na 4.

49:54

Tom Wilson dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Leafs mají další šanci na velký obrat.

43:34

Kevin Shattenkirk vyhodil puk mimo ledovou plochu z blízkosti obranné modré čáry a dostal dvě minuty za zdržování hry. Toronto si zahraje první přesilovou hru a má šanci otočit skóre na svou stranu!

29:48

William Nylander usedl na trestnou lavici, aby odpykal týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

26:52

Tom Wilson dostal dvě minuty za držení, stejně jako na opačné Matt Hunwick, který byl pro změnu vyloučen za hákování. Kromě něj ale dostal menší trest za hrubost Matt Martin, jeho trest byl ale dvojnásobný, takže Capitals si zahrají přesilovou hru 5 na 3!

01:33

Justin Williams fauloval ve středním pásmu a dostal dvě minuty za držení, zatímco Morgan Rielly za přehrávání. Hra tedy bude pokračovat ve hře 4 na 4.

4:3

Branky a nahrávky: 15. Matthews (Rielly), 36. Kadri (Komarov), 40. W. Nylander (Matthews, Hyman), 62. Bozak (Kadri, Rielly) – 3. Bäckström (Schmidt, Oshie), 5. Ovečkin (Bäckström, Oshie), 26. Kuzněcov (Ma. Johansson, Williams)

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Hunwick (A), Rielly, Gardiner, N. Zajcev, Marinčin, C. Carrick – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Marner – Komarov (A), Kadri, Co. Brown – Hyman, Matthews, W. Nylander – M. Martin, Boyle, Kapanen. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Schmidt, Carlson, Orlov, Niskanen, Orpik (A), Shattenkirk – Ovečkin (C), Bäckström (A), Oshie – Ma. Johansson, Kuzněcov, Williams – Connolly, Eller, Burakovsky – Winnik, Beagle, T. Wilson. Hlavní trenér: Barry Trotz.

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Ian Walsh. Čároví: Steve Barton, Jonny Murray

Diváci: 19861

01:33 TOR 2 Rielly, nafilmovaný pád nebo přehrávání