Play-off NHL

Montreal Canadiens – New York Rangers

4:3

po prodl. (2:1, 0:2, 1:0 - 1:0) Stav série: 1:1

15.04.2017, 01:00 • Bell Centre, Montreal • Čtvrtfinále V. konference • Jakub Prchal (@jakubprchal)

Ode mne je to dnes vše, přeji příjemný zbytek dne. (04:40:15)
Československá stopa v utkání:

Tomáš Plekanec – 1+1, 3 střely, čas na ledě 19:37

1. Alexander Radulov (MTL) – 1+2
2. Henrik Lundqvist (NYR) – 54 zákroků
3. Tomáš Plekanec (MTL) – 1+1
Konec! Je za námi skvělé utkání plné zvratů. Nejprve se dostali do vedení domácí, následně ale Rangers vývoj otočili. Montreal pak ještě sedmnáct sekund před koncem dokázal vyrovnat, načež vybojoval vyrovnání série v prvním prodloužení.

78:34

78:34 Alexandr RADULOV - 4:3

78:34

Montreal právě vstřelil branku!
Tak jsem to zakřikl. Montreal zatlačil svého soupeře v útočné třetině, několikrát přesunul těžiště hry a vystřelil, čímž se vytvořil obrovský závar v brankovišti, ve kterém se nejlépe zorientoval ALEXANDR RADULOV. Asistence: Max Pacioretty a Shea Weber.

78:07

Ott bojuje o kotouč u mantinelu. Montreal se teď nedokáže usadit v útočném pásmu.

77:05

Shaw jel v přečíslení, ale nedokázal propálit Lundqvista!

76:20

Montreal se ocitl v postavení mimo hru.

75:25

Price vytáhl neskutečný zákrok a zachránil Montreal! Zibanejad měl před sebou úplně odkrytou branku, ale Price se rychle přesunul a kotouč vytěsnil!

74:47

Montreal drží kotouč ve středním pásmu.

73:25

Hra v posledních minutách ztratila tempo.

72:22

Nash zakončoval pěknou kombinaci na jeden dotek, netrefil však přesně prostor branky. Velká škody pro hosty.

72:15

Lundqvist si připsal další velice dobrý zákrok svým pravým betonem, když musel čelit pohotové střele z mezikruží.

70:30

Montreal má obrovskou střeleckou převahu. Na hráčích jde vidět, že se snaží rozhodnout co nejdříve. Všechny síly tlačí do útoku.

69:05

Martinsen nebezpečně dorážel před Lundqvistem, ale švédský gólman opět dokázal vytáhnout důležitý zákrok.

68:40

Hraje se skvělý hokej s šancemi na obou stranách!

4:3

Branky a nahrávky: 5. Petry (Danault, Radulov), 16. Byron (Gallagher, Plekanec), 60. Plekanec (Radulov, Galchenyuk), 79. Radulov (Pacioretty, S. Weber) – 14. Grabner, 30. Rick Nash (Vesey, Holden), 35. Zuccarello (Br. Smith, Stepan)

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – S. Weber, Markov, Petry, Jo. Benn, Nestěrov, Beaulieu – Radulov, Danault, Pacioretty – Gallagher, Plekanec, Byron – Lehkonen, A. Shaw, King – Martinsen, Ott, Galchenyuk.

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi, McDonagh, Holden, M. Staal, Br. Smith, Skjei – Zuccarello, Stepan, Kreider – Rick Nash, Zibanejad, Vesey – Grabner, K. Hayes, J. T. Miller – Fast, Lindberg, T. Glass.

04:05 MTL 1:0 Petry (Danault, Radulov)
13:48 NYR 1:1 Grabner
15:42 MTL 2:1 Byron (Gallagher, Plekanec)
24:51 MTL 2 Radulov, sekání
27:05 MTL 5 S. Weber, bitka