0:1

konec (0:1)

08.04.2017, 16:00 • ŠK Svätý Jur • Info o změnách stavu (Viktor Kalinács) sk

Tipsport: 2.4 3.2 2.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po jedinom góle hostí sa Dukla dokázala ubrániť aj v desiatich mužoch. Fabián Slančík v 17. minúte otvoril skóre, o dvadsať minút bol vylúčený jeho spoluhráč. Aj napriek takmer hodinovej absencii Daniela Cvika hostia dokázali ubojovať jednogólový náskok a vezú si tak domov tri body. (18:19:40)

90+2

89

Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Fuják, prichádza Szczepaniak.

87

Dnešné stretnutie sleduje 220 divákov.

80

Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Ďanovský, prichádza Vila.

75

Striedanie v tíme ŠK Svätý Jur: z ihriska odchádza Sabo, prichádza Ulrich.

70

Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Slančík, prichádza Šmehyl.

62

Striedanie v tíme ŠK Svätý Jur: z ihriska odchádza Rodrigues, prichádza Popara.

46

Začal sa druhý polčas.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

43

Striedanie v tíme ŠK Svätý Jur: z ihriska odchádza Benes, prichádza Šimoník.

41

Žltú kartu dostáva Bumbera (ŠK Svätý Jur).

37

Druhú žltú kartu v rozpätí ôsmich minút vidí Daniel Cvik a poberá sa predčasne do kabíny.

30

Žltú kartu dostáva Cvik (FK Dukla Banská Bystrica).

18

Banská Bystrica dala gól!
Dukla udrela vďaka FABIÁNOVI SLANČÍKOVI, ktorý prekonáva domáceho Švábeka.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

ŠK Svätý Jur: Švábek – Benes, Doležaj (C), Mihálik, Hulák, Spodniak, Gašparovič, Vika, Sabo, Rodrigues, Bumbera
Náhradníci: Volf, Wandzik, Šimoník, Ulrich, Popara, Tomaš

Náhradníci: Ďurčo, Valent, Šmehyl, Vila, Szczepaniak, Gaško

Rozhodca: Peter Ziemba – Juraj Lieskovský, Martin Vitko.
ŠK Svätý Jur

Prekvapivá remíza sa zrodila v prvom kole skupiny o zotrvanie v súťaži, keď Svätý Jur uhral bod v Novom Meste nad Váhom. Aj to dáva výraznejší punc stretnutiu s Duklou. Podarí sa domácim nadviazať na bojovný výkon z minulého kola a zabodovať aj na domácom štadióne?
FK Dukla Banská Bystrica

Hoci je jasné, že Dukla je už takmer bez šance na záchranu v druhej najvyššej súťaži, v dueli so Svätým Jurom bude miernym favoritom. V uplynulom kole si Banská Bystrica poradila s rezervou Slovana a zdolala ju 3:1.