Francouzská Ligue 1 McDonald’s

Girondins Bordeaux – FC Méty

3:0

konec (1:0)

08.04.2017, 20:00 • Stade Matmut-Atlantique, Bordeaux • 32. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.46 4.75 7.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:15:10)
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 9:4. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 9:13.
Je dohráno a Bordeaux se raduje z jasné výhry 3:0. O tomto výsledku se rozhodlo hned v úvodu druhé půle, protože v rozmezí mezi 50. a 52. minutou udeřil dvakrát Valentin Vada. Nejprve proměnil pokutový kop a poté stál na konci rychlého kontru do rozhozené obrany soupeře. Méty se sice snažily s výsledkem něco udělat, jenže v domácí brance dnes stál vynikající Carrasso, který předvedl několik výtečných zákroků a po zásluze udržel čisté konto.

90+6

90+6

Rolán poslal přímý kop nad břevno, trápit ho to ale moc nemusí...

90+5

Trávník opouští i Ounas, ten ale míří za ošetřením krvavého šrámu v puse.

90+4

90+4. Za tento zákrok dostal Assou-Ekotto červenou kartu

90+4

Teď navíc ve zdi upadl domácí Ounas, protože se po něm loktem ohnal Benoit Assou-Ekotto a rozhodčí pro viníka tasil rovnou ćervenou kartu.

90+4

Příprava na rozehrávku je opravdu dlouhá...

90+3

Ještě jeden přímý kop pro domácí tým, je to v opravdu nebezpečné vzdálenosti.

90+2

Čtvrtý gól Bordeaux mohl přidat střídající Rolán, vymyslel chytrý oblouček, šlo to ale kousek mimo...

90+1

Úvod nastaveného času se odehrává na půlce Mét, domácí mají závěr pod kontrolou.

90

Žlutou kartu za faul na Toulalana dostal hostující Florent Mollett.

90

Rozhodčí přidá tři minuty.

89

Z něj nic nebylo, míč je v zámezí, Bordeaux pokračuje autovým vhazováním.

88

88. Diabatého zákrok nebyl z těch nejpodařenějších

88

Moc nescházelo, aby si po prudkém centru z pravé strany srazil hostující Diabaté míč do vlastní branky, takhle je z toho roh pro Bordeaux.