konec (1:0)

08.04.2017, 20:00 • Stade Marcel Picot, Tomblaine • 32. kolo • Martin Dvořák

Tipsport: 2.5 3.0 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:49:37)
Dnešní utkání končí jednoznačným výsledkem, domácí byli lepší, Rennes nepředvedlo vůbec nic, ze strany hostů to byl doslova žalostný výkon. Jedině zhruba posledních deset minut se dá, z pohledu Rennes, hodnotit trochu přísnějšími měřítky, to je ale samozřejmě málo.

90+3

90+3

Hraje se ve středu hřiště, utkání se již v klidu dohraje.

90+1

Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Joeffrey Cuffaut, přichází Alou Diarra.

90+1

Tři minuty se ještě bude hrát nad rámec devadesáti minut.

90

Poslední minuta řádné hrací doby, Rennes až v posledních minutách vystrkuje drápky, to je ale již pozdě.

87

87. Saïd (Rennes) prověřil pozornost domácího gólmana

87

N'Dy Assembé předvedl skvělý reflex po střele Saïda, hosté mohli korigovat skóre, ale v cestě stál pozorný gólman Nancy.

86

Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Issiar Dia, přichází Antony Robic.

86

Joris Gnagnon (Rennes) rozehrál, ale branku soupeře přestřelil.

85

Nakonec to hosté mohou zkusit z volného kopu z nějakých pětatřiceti metrů od branky Assembého.

84

Rennes opět na útočné polovině, ale hosté si vůbec neví rady jak překonat defenzivní val soupeře.

82

Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Sanjin Prcić, přichází Adrien Hunou.

81

Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Fait Maouassa, přichází Loic Puyo.

80

Posledních deset minut zbývá do závěrečného hvizdu, Rennes se snaží o zkorigování skóre.

79

Zranění Faita Maouassy je asi vážnější a nakonec zřejmě budou muset domácí střídat.

78

Nakonec vstává až s podporou lékařů týmu, kteří mu pomáhají mimo trávník a Fait Maouassa nemůže došlápnout na pravou nohu.

3:0

konec (1:0)

Branky: 11. Dalé (Maouassa), 51. Dia (Maouassa), 65. Dia (Cabaco)

Karty:   1. Muratori (NAN), 33. Cuffaut (NAN) – 67. Diakhaby (REN)

Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 10:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 11:16.

AS Nancy-Lorraine: N'Dy Assembé – Cuffaut (90+1. Diarra), Chrétien, Cabaco, Muratori – Cétout, Guidileye, Pedretti – Dia (86. Robic), Dalé, Maouassa (81. Puyo).
Náhradníci: Černik – Diarra, Robic, Marchetti, Hadji, Puyo, Koura.

Stade Rennes: Costil – Danzé, Mexer, Gnagnon, Figueiredo – Mubele, Chantôme (46. Diakhaby), Prcić (82. Hunou), André – Saïd – Sio (60. A. Kalulu).
Náhradníci: M'Bolhi – Mendes, G. Fernandes, A. Kalulu, Lenjani, Diakhaby, Hunou.

Rozhodčí: Brisard – Luzi, Haquette