2:4

konec (0:1, 2:2, 0:1) Stav série: 0:1

28.03.2017, 18:00 • HANT arena Skalica • Baráž • Michal Štetina sk

Tipsport: 4.27 5.8 1.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme tu koniec. Skalica prehrala s Liptovským Mikulášom 2:4, a tak si hostia domov privezú všetky 3 body. Od nás je to pre dnešok všetko. Pekný večer. (20:19:36)

59:18

Dvnoč s Hluchom v obrovskej šanci, závar pred Nagym chcel ukončiť Brodek, no gólman hostí vytiahol fantastický zákrok.

58:29

Trma, vrma pred Nagyom, no nie a nie gól...

58:01

Domáci to skúsia v šestici. Podarí sa im zdramatizovať dnešné stretnutie?

57:18

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Ró. Huna – 2 min., podrazenie + 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

57:14

Huna sa snažil prebiť cez Drahoráda, no ten ho od puku čisto odstavil. Domáci vyhadzujú do stredu klziska.

56:40

Domáci v plnom počte.

56:29

Liptovský Mikuláš už vo svojom typickom rozostavení, Nádašdiho a Stehlíkova dorážka ale za Petríka neprešla.

55:18

Skalickí hokejisti sa presťahovali do útoku, no tam sa im nedarí. Hostia ich veľmi dobre zatláčajú k mantinelom a strelecký pokus neprichádza.

54:39

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Škápik – 2 min., sekanie).

54:06

Halabrín sa ocitol v sľubnej šanci, no Nagy dnes podáva naozaj kvalitný výkon. Domáci sú aktuálne v koncovke bezmocný.

53:22

Skaličania si puk prevzali na svoje hokejky po tom, čo Šiškovi nevyšla rozohrávka. Zo strany domácich zatiaľ sledujeme iba trápenie.

52:50

Dnešné stretnutie sleduje 2408 divákov.

52:39

Skaličania sa pokúšajú o vyrovnanie, ale proti húževnatému súperovi to majú mimoriadne náročné. Hostí teraz zastavil ofsajd na modrej čiare.

51:36

Liptáci dokázali vyhrať buly a chceli sa presunúť do útoku. To im však veľmi nevyšlo a puk na opačnej strane v podstate iba odovzdali.

50:41

Knyazev pekne našiel Drahoráda, ktorý nepríjemne vystrelil, no Nagy aj so šťastím vyrazil do bezpečia.

49:03

Kotzman hľadal Petráša, no tomu puk utiekol, a tak hostia získavajú veľmi lacno útočné pásmo.

48:27

Hostia sú aktívnejším tímom a neustále sa tlačia do zakončenia. Teraz síce vypálili veľmi tvrdo, ale Petrík mohol byť pokojný, pretože puk mieril iba na bočnú sieť.

47:18

Skalica vyhadzuje aspoň do stredného pásma, kde sa ho zmocnil Stehlík spolu s Langhammerom.

46:20

Hra sa rýchlo presúva zo strany na stranu. Do zakončenia sa teraz z pravého kruhu dostal Lukáš Klíma, ale hosťujúcu bránku tesne minul.

45:15

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Sukeľ – 2 min., podrazenie).

44:14

Liptovský Mikuláš dal gól!
Tak tu nie je čo riešiť. Jasná chyba celej päťky, ktorá nechala v strede klziska osamoteného RICHARDA HUNU, ktorý na druhý pokus v nájazde posiela puk za Petríka. Asistencie Mezovský.

42:49

Jeden z domácich hráčov sa ocitol v postavení mimo hry. Nasleduje vhadzovanie v strednom pásme.

41:18

Mezovský vyrážal spolu s Cibákom do rýchleho protiútoku, no prvého menovaného čisto odstavil od puku domáci obranca Pavešic.

40:27

40:01

Začala sa tretia tretina.
Máme za sebou druhú tretine. Stav stretnutia sa nám menil 4-krát. Tretia časť hry sa nám začne o pár minút.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:04

A skóre sa nám opäť otáča. V početnej výhode 5 na 3 sa úspešne presadil LANGHAMMER. Asistencie Uram, Bagin.

38:26

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Pavešic – 2 min., vrazenie na mantinel).

38:09

Mikuláš sa snažil o priechod do pásma, ale Kabáč bol za modrou čiarou priskoro a hostia sa dopustili iba ofsajdu.

37:21

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Kučera – 2 min., podrazenie).

36:52

Stehlík nabil Hunovi, ktorý z prvej vystrelil príklepom, Petrík ale tento strelený puk veľmi dobre videl, a tak vyráža do bezpečia.

35:19

Skaličania to urobili dobre a pred obranu vysunuli Knyazeva. Ten zakončil iba do Nagyových betónov.

34:08

34:01

Skalica sa výborne bráni. Halabrín vytlačil celú útočnú päticu hostí až za ich bránu. Domáci získavajú cenné sekundy.

33:16

Skaličania sú však aktívny aj v oslabení. Spred modrej čiary teraz prudko vypálil Škápik , no jeho pokus Nagy dobre videl a zneškodnil.

32:07

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Horváth – 2 min., podrazenie).

31:35

A máme opäť vyrovnané. RICHARD HUNA skúsil strelu švihom spoza kruhov, puk Petríkovi prepadol cez lapačku, a tak máme stav stretnutia vyrovnaný 2:2. Asistencie Nádašdi.

31:05

Hostia nahodili puk do útočného pásma, kde ho ale prebral Róbert Mikéska, ktorý ihneď vysúva Kučeru.

30:48

V ofenzíve sa o nebezpečnejšiu situáciu pokúsili aj hostia. Puk najskôr na teč nahadzoval Nádašdi a potom aj jeden z jeho spoluhráčov, no Petrík si s obomi pokusmi poradil.

29:16

Domáci usadený v útočnom pásme a snažia sa niečo vymyslieť, no chýba tam strelec, ktorý by vytvoril závar pred Nagyom.

28:51

Hostia v plnom počte.

28:30

Skalica je aj naďalej aktívna a tlačí sa do útoku. Teraz jej to ale nevyjde, pretože rozhodcovia pískajú ofsajd.

27:45

Skalica si presilovku užíva, Nagy sa presúva z jednej strany na druhú, Liptáci majú čo robiť, aby neinkasovali ďalší gól.

26:50

26:29

Hosťom sa nedarí vyhodiť puk z ich vlastného obraného pásma, a tak má Nagy o zábavu postarané. Skalica hrá úplne iný zápas, ako predvádzala v 1. tretine.

25:51

Oddychový čas hostí.

25:51

Skalica dala gól!
Skalica otáča stav stretnutia. PATRIK JANÁČ dostal krásnu prihrávku od Hlucha a príklepom posiela puk za Nagyho chrbát. Asistencie Hluch, Kučera.

24:08

Hostujúci hokejisti sa okamžite pokúsili o odpoveď. Pred bránku sa nebojácne natlačil urastený Huna, urobil si tam aj priestor, ale napokon všetko zmaril Petrík pozorne osadenými betónmi.

23:54

Knyazevova nebezpečná strela, ktorú Nagy vyrazil pred seba. Ihneď sa do dorážky oprel Dvonč, no ani ten nedokázal poslať puk za Nagyho chrbát.

22:38

A máme vyrovnané! Domáci nastúpili do druhej tretiny v skvelom tempe, roztočili pred gólmanom hostí kolotoč a o vyrovnávací gól sa bombou takmer od modrej postaral PETER HORVÁTH. Asistencie Škápik, Vereš.

21:05

Skalica v obrovskom tlaku, točia kolotoč a neustále zamestnávajú Nagyho.

20:34

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Bagin – 2 min., hákovanie).

20:01

Začala sa druhá tretina.
Druhá tretina nám začne o 15 minút!

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:25

Plynie nám posledná minúta prvej tretiny, ktorú s najväčšou pravdepodobnosťou vyhrajú Liptáci.

18:37

Knyazev drží puk za domácou bránou a čaká na spoluhráčov, no toho dobre odtláča Langhammer.

17:28

Hra sa výrazne upokojila. Hráči oboch celkov sa pokúšajú o založenie súvislej akcie, no predtým budú striedať počas hry.

16:05

Hostia sa napokon do útoku vrátili a pokúsili sa tam niečo vymyslieť. Situáciu ale podcenil Stehlík , ktorý nevypálil včas a následne o puk prišiel.

15:40

Hostia v tlaku, Skaličania sa dobre ubránili a hru presunuli na opačnú polovicu. Tam sa dokonca dostali aj k zakončeniu, no to pre Nagya vôbec nebolo nebezpečné.

14:59

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Mikéska – 2 min., podrazenie).

13:20

Skaličania sa ihneď usadili v útoku a skúsili to strelecky. Od modrej čiary pálil veľmi tvrdo Horváth, no Nagy si s jeho pukom poradil.

12:45

Hostia zaslúžene otvárajú skóre dnešného stretnutia. Ako prvý dnes našiel recept na Petríka FILIP MEZOVSKÝ. Asistencie Piatka, Kadlubiak.

11:46

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Janáč P. – 2 min., podrazenie).

11:04

V útoku to konečne skúsili aj domáci. Brodek puk dostal za čiaru, ale vzápätí o neho prišiel a už ho späť nevybojoval.

10:39

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Cibák – 2 min., hákovanie).

09:47

Liptovský Mikuláš opäť usadený pred Petríkom a roztáča kolotoč, Nádašdi hľadal Stehlíka, ktorému ale puk skĺzol z čepele hokejky.

08:59

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Mikéska – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

07:33

Obranca Luža je stále veľmi aktívny. Teraz sa na ľavej strane v útoku pretlačil za obranu a prudko pálil, no tiesnený mieril iba tesne vedľa bránky.

06:25

P. Kotzman vytvoril sľubnú šancu pre Petráša, no toho dobre odstavil od puku Burzala. Skalica prichádza o útočné pásmo.

05:46

05:21

Hostia po buly získali puk a Stehlík ho vyhodil cez všetky čiary. Liptovský Mikuláš sa zatiaľ dobre bráni.

04:02

Videli sme veľmi nebezpečnú strelu z hokejky Mikésku, ktorú Nagy nemal plne pod kontrolou, všetko vyriešil Luža, ktorý odpálil puk až za Petríka.

03:45

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Kriška – 2 min., podrazenie).

02:30

Hneď v úvode je tu veľká šanca Liptákov! Hostia vytvorili závar pred Petríkom, celú situáciu nakoniec upokojil Škápik.

01:06

Skalickí hokejisti hrajú pred domácim publikom, preto by sa radi ujali vedenia. Začali naozaj aktívne a aj teraz držia puk v útočnej tretine.

00:22

Zápas sa začala a hráči oboch celkov sa ihneď pokúšajú dostať do zakončenia. V úvode nikto nechce urobiť zbytočnú chybu.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK Skalica: Petrík (Košút) – Drahorád, Horváth, Hílek, Kukliš, Pavešic, Mikéska, Škápik – Brodek, Dvonč, Halabrín – Janáč, Knyazev, Kotzman – P. Kotzman, Kučera, Petráš – M. Romančík, Vereš, Smetana – Hluch

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Nagy – Bagin, Burzala, Luža, Kadlubiak, Mezovský, Nádašdi, Šiška, Stehlík – Ró. Huna, Cibák, Ri. Huna – Kriška, Kabáč, Laco – Langhammer, Piatka, Sukeľ – Vybíral, M. Sukeľ, M. Uram

Rozhodca: Lokšík, Novák – Kacej, Výleta.
Dobrý podvečer. Srdečne Vás pozývam k sledovaniu tohto duelu medzi domácou Skalicou a hosťujúcim Liptovským Mikulášom. Baráž sa nám už naplno rozbehla. Dnes nás čaká dúfame kvalitný duel.

Záhoráci si naposledy zopakovali finále druhej ligy, kedy privítali o niečo menej favorizovanú Detvu. Výkon Záhorákov bol najslabším v celej sezóne. Domov prišli s debaklom 5:0. Ak chcú pomýšľať na postupové miesta do extraligy, tak dnes musia naplno bodovať. Či sa im to podarí sa dozvieme o pár hodín.

MHK 32 Liptovský Mikuláš v poslednom kole privítal doma Trenčín, kde to ani oni nemali ľahké. Domáci vkročili do zápasu zle, veď už po 1. tretine prehrávali 0:2. Po prestávka sa schopili, vyrovnali a zápas dotiahli do predĺženia. V tom sa stal hrdinom Uram, ktorý rozhodol o dvoch bodoch pre Liptákov.

V dnešnom zápase je jasným favoritom Mikuláš, no Skalica si doma bude isto chcieť nejaký bod udržať a hlavne mu Záhoráci majú čo vracať! Priebeh a konečný výsledok dnešného stretnutia sa dozviete od 18:00!
Vítame vás pri online prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

2:4

Branky a nahrávky: 23. Horváth (Škápik, Vereš), 26. Janáč (Hluch, Kučera) – 13. Mezovský (Piatka, Kadlubiak), 32. Huna (Nádašdi), 40. Langhammer (Uram, Bagin), 45. Huna (Mezovský)

Rozhodčí: Lokšík, Novák – Kacej, Výleta

03:45 LMI 2 Kriška, podražení
08:59 HKS 2 Mikéska, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
10:39 LMI 2 Cibák, hákování
11:46 HKS 2 Janáč P., podražení
12:45 LMI 0:1 Mezovský (Piatka, Kadlubiak)