4:2

konec (2:0, 2:2, 0:0)

28.03.2017, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • Petr Sumbal

Tipsport: 2.75 3.67 2.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Buffalo vítězí! Ve třetí třetině si zkušeně pohlídalo dvoubrankový náskok a možná definitivně zavírají Floridě cestu do play-off. Rozhodla asi první třetina, kterou domácí zvládli lépe a vyhráli 2:0. Klíčovým okamžikem ale vylo také neproměněné trestné střílení Smithe, který mohl ve třetí třetině snížit na 3:4, ale Lehnera nepřekonal. (03:50:41)

59:37

Po Yendleově střele následovala spousta dorážek, ale ani jedna si nenašla cestu za Lehnerova záda.

59:18

Florida se dopustila icingu, takže Berra musí zpět do brány.

59:13

Foligno bekhendem prázdnou bránu netrefil.

58:43

Začíná zkrácená přesilovka Floridy. Ta tak má nyní na ledě šest hráčů v poli a prázdnou bránu.

58:36

Berra už zůstal na střídačce a Florida zkouší powerplay!

58:36

Oddechový čas pro domácí.

58:36

Na 8 sekund se síly na ledě srovnají, pak budou hrát přesilovku hosté. Za nedovolené bránění je vyloučen Matt Moulson.

58:23

Barkov šetří puk s pukem na holi.

57:41

Berra vyrazil střelecký pokus Eichela a Florida následně vyhodila puk.

56:43

Buffalo jelo do rychlého protiútoku a vznikla s něj zajímaví skrumáž před brankou Berry. Nakonec musel Jaromír Jágr zahákovat Okopsa, aby nemohl zakončovat z výhodné pozice. Takže na řadě je přesilovka Buffala.

55:13

Lehner nyní vyrazil i střelu Mathesona z levého kruhu, i když na ni neměl ideální výhled.

54:43

A další Lehnerův zákrok. Brankář Buffala se zřejmě může připravit na závěrečný tlak Panthers.

54:20

Z levé strany pálil obránce Floridy Keith Yandle, avšak Lehner předvedl další jistý zákrok lapačkou.

53:13

Po Jágrově přistrčení pálil z mezikruží Barkov, ale z dobré pozice minul Lehnerovu svatyni.

52:32

Staňte se fanoušky NHL.cz!

4:2

Branky a nahrávky: 4. R. O'Reilly (Eichel, D. Kulikov), 15. Bogosian (Girgensons, Moulson), 22. B. Gionta (Moulson), 36. M. Foligno (Eichel, Reinhart) – 31. Marchessault (Huberdeau, Yandle), 37. Huberdeau

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – Falk, Gorges (A), D. Kulikov, McCabe, Austin, Bogosian – Okposo, R. O'Reilly (A), Ennis – Reinhart, Eichel, M. Foligno – B. Gionta (C), Rodrigues, E. Kane – Moulson, Girgensons, Carrier.

Florida Panthers: Reimer (36. Berra) – Demers, Yandle, Petrovic, Matheson, Kindl, Pysyk – Jágr, Barkov, Huberdeau – R. Smith, Trocheck (A), J. Jokinen (A) – Marchessault, Bjugstad, Vanek – Sceviour, MacKenzie (C), S. Thornton.

01:25 FLA 2 Kindl, podražení
03:21 BUF 1:0 R. O'Reilly (Eichel, D. Kulikov)
14:06 BUF 2:0 Bogosian (Girgensons, Moulson)
20:25 FLA 2 Huberdeau, podražení
21:25 BUF 3:0 B. Gionta (Moulson)
28:32 BUF 2 Carrier, podražení
30:19 FLA 3:1 Marchessault (Huberdeau, Yandle)
35:08 BUF 4:1 M. Foligno (Eichel, Reinhart)