konec (1:1, 1:0, 2:0)

24.03.2017, 01:00 • Scottrade Center, St. Louis • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.77 4.0 4.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:20

LaBate se tak dlouho pošťuchoval s Reavesem až se oba pustili do pěstního souboje! Ten poměrně snadno vyhrál domácí tvrďák, což ale nic nemění na tom, že oba hráči dostávají pětiminutový trest.

57:25

57:25 Alex PIETRANGELO - 4:1

57:25

St. Louis právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Autorem čtvrté domácí trefy je ALEX PIETRANGELO, kterému přihrál před pravý kruh Jaden Schwartz a obránce Bluesmanů už při střele do prázdné branky měl snadný úkol. Asistence: Jaden Schwartz, Vladimir Tarasenko.

57:11

Kosatky to poměrně brzy zkouší bez brankáře v šesti hráčích v poli!

53:27

Chaput se Skillem teď nadělali domácí obraně spoustu problémů! Oba hráči se navzájem dostali do několika dobrých šancí, ovšem Allen si poradil se všemi čtyřmi střelami.

51:05

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Scottie Upshall – 2 min., podražení).

49:41

49:41 Magnus PÄÄJÄRVI - 3:1

49:41

Deset minut před koncem se Blues radují z dvoubrankového náskoku! Berglund si za Millerovou klecí zastavil Gunnarssonovu přihrávku a bekhendem nabídl puk před branku MAGNUSI PAAJARVIMU, který ranou bez přípravy propálil hostujícího gólmana a navýšil náskok Blues na 3:1. Asistence: Patrik Berglund, Carl Gunnarsson.

44:31

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Jack Skille – 2 min., hákování).

41:01

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (David Perron – 2 min., hákování).

40:57

Brandon Sutter dostal přihrávku od Henrika Sedina a z prvního doteku přihrál k vzdálenější tyči Danielovi. Ten měl před sebou úplně prázdnou branku, jenže tu trestuhodně minul!

39:11

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Robert Bortuzzo – 2 min., držení protihráče).

37:13

37:13 Kyle BRODZIAK - 2:1

37:13

Blues v závěru druhé části podruhé skórují a obrací skóre zápasu! Tanev hrubě pokazil rozehrávku, při které posadil puk na hůl Alexe Pietrangela. Ten po přejezdu do útočné třetiny nechal kotouč KYLEU BRODZIAKOVI a ten se zaskvěl parádní střelou do pravého horního rohu. Asistence: Alex Pietrangelo.

33:57

Na druhé straně se pod sprškou střel ocitl Miller. Upshallova první střela byla nepřesná, druhá už ano, ale hostující gólman ji zneškodnil. Gólem neskončily ani následné zakončení Reavese, který měl čas snad na čtyři bezprostřední dorážky!

33:07

Trjamkin se vrátil z trestné lavice a ihned dostal přihrávku do jízdy. S Pietrangelem na zádech se natlačil k brankovišti, jenže bekhendem trefil pravou tyč!

30:53

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Nikita Trjamkin – 2 min., hrubost).

18:46

17:32

17:32 Magnus PÄÄJÄRVI - 1:1

17:32

Domácím se ještě před přestávkou povedlo vyrovnat na 1:1! Barbašev v útočném pásmu zachytil riskantní Edlerovu přihrávku a po odrazu ještě fantastickou přihrávkou našel před brankou zapomenutého MAGNUSE PAAJARVIHO. Ten bekhendovou střelou nejprve trefil pouze Millerův beton, avšak na druhý pokus se už nemýlil. Asistence: Ivan Barbašev, Nail Jakupov.

13:38

13:38 Henrik SEDIN - 0:1

13:38

Vancouver právě vstřelil branku!
Kosatky se ve čtrnácté minutě zápasu dostávají do vedení! Stecher přihrál podél modré čáry Edlerovi, jehož nahození Steen před Allenovou připravenou lapačkou smolně zastavil pro HENRIKA SEDINA, který v bezprostřední blízkosti od branky prokázal přehled a poslal skákající puk do sítě. Asistence: Alexander Edler, Troy Stecher.

12:25

Trjamkin propadl na útočné modré a pustil do protiútoku Perrona, jehož bekhendové zakončení ale Miller zlikvidoval!

01:21

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Alexander Steen – 2 min., podražení).

4:1

Branky a nahrávky: 18. Pääjärvi (Barbašev, Jakupov), 38. Brodziak (Pietrangelo), 50. Pääjärvi (Berglund, Gunnarsson), 58. Pietrangelo (Schwartz, Tarasenko) – 14. H. Sedin (Edler, Stecher)

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Pietrangelo (C), Bouwmeester, Parayko, Edmundson, Bortuzzo, Gunnarsson – Tarasenko (A), Steen (A), Schwartz – Perron, Berglund, Sanford – Jakupov, Barbašev, Pääjärvi – Reaves, Brodziak, Upshall.

Vancouver Canucks: R. Miller (Bachman) – Stecher, Edler, Ch. Tanev, Sbisa, Trjamkin, B. Hutton, Biega – Chaput, H. Sedin (C), D. Sedin (A) – Boucher, Horvat (A), Bärtschi – Goldobin, B. Sutter, Skille – LaBate, Shore.

Rozhodčí: Pollock, Hebert – Galloway, Cherrey

Diváci: 19 356

01:21 STL 2 Steen, podražení
13:38 VAN 0:1 H. Sedin (Edler, Stecher)
17:32 STL 1:1 Pääjärvi (Barbašev, Jakupov)
18:46 VAN 2 Skille, hákování