4:1

konec (2:0, 1:0, 1:1)

24.03.2017, 10:00 • Lukáš Foff

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Přeji hezký víkend. (12:15:03)
Obrovská radost na straně Přerova může vypuknout, protože Zubři vítězí poměrem 4:1. V dnešním zápase byli dvě třetiny jednoznačně lepším mužstvem. V té třetí se Mountfield snažil o vyrovnání, ale na více než jednu branku se nezmohl.

59:52

59:52

Pěkné sólo Jobánka vedlo pouze k zakončení do betonu.

59:13

Bekhendem střílel Jirků, ale to nemělo ambice na to, aby to skončilo gólem.

58:37

Ofsajd hostitelského družstva. To se snaží alespoň zkorigovat výsledek.

58:08

Neskutečně se rozchytal Tomáš Suchánek. Několikátý skvělý zákrok ve třetí třetině.

57:34

A další zákrok, tentokrát proti ráně Kleštince.

57:15

Matěj Beneš mířil nad rameno Suchánka, ale ten s tím počítal.

57:00

Suchánek schoval pomalý puk pod lapačku.

56:33

Přerov právě vstřelil branku!
Přesilovka je bleskově využita! STANISLAV SVOZIL dostal nabito a přesnou ranou zřejmě definitivně rozhoduje toto utkání. Bez asistence.

56:27

A navíc Tobiáš Hočevar fauloval a oslabí svůj tým. Dvě minuty za podražení.

56:05

Východočeši se snaží s výsledkem ještě něco udělat, ale obrana Zubrů zatím brání výborně.

55:40

Přerov už je kompletní.

54:30

Neuvěřitelná akce Svozila, ale ještě lepší zákrok Pavlíčka! Ten se roztáhl jak široký, tak dlouhý na brankové čáře a nedovolil Svozilovi definitivně rozhodnout!

53:50

Ryšavému se teď povedlo vyhodit.

53:28

Zubři se zatím s vypětím všech sil brání.

52:51

Radim Hradil je vyloučen za vražení na hrazení.

4:1

Branky a nahrávky: 18. Svozil, 19. Ryšavý, 35. Martinec (Holík), 57. Svozil – 45. Pajer (Pelda, Králík)

HC ZUBR Přerov: Suchánek (Vojtek) – Kaprál, Svozil, Nesvadba, Holík, Urban – Martinec, Štíbr, Jobánek, Ryšavý "C", Hlávka, Hradil, Brázda, Machalík, Buršík. Trenér: Pavel Neumann.

Mountfield HK: Pavlíček (Tichý) – Němec, Králík, Táborský, Sodomka, Boukal, Pelda "C", Hočevar – Beneš, Budina, Jirků, Pajer, Beneš, Souček, Kleštinec, Hrčka, Křeček, Pavlata. Trenér: Jiří Janoušek.

Rozhodčí: Micka – Kleprlík, Pechánek

02:30 PRE 2 Brázda, podražení
03:47 PRE 2 Kaprál, krosček
17:07 PRE 1:0 Svozil
17:44 HKM 2 Králík, faul kolenem
18:44 PRE 2:0 Ryšavý