24.03.2017, 01:00 • Scottrade Center, St. Louis • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.77 4.0 4.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:25

57:25 Alex PIETRANGELO - 4:1

57:25

St. Louis právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Autorem čtvrté domácí trefy je ALEX PIETRANGELO, kterému přihrál před pravý kruh Jaden Schwartz a obránce Bluesmanů už při střele do prázdné branky měl snadný úkol. Asistence: Jaden Schwartz, Vladimir Tarasenko.

49:41

49:41 Magnus PÄÄJÄRVI - 3:1

49:41

Deset minut před koncem se Blues radují z dvoubrankového náskoku! Berglund si za Millerovou klecí zastavil Gunnarssonovu přihrávku a bekhendem nabídl puk před branku MAGNUSI PAAJARVIMU, který ranou bez přípravy propálil hostujícího gólmana a navýšil náskok Blues na 3:1. Asistence: Patrik Berglund, Carl Gunnarsson.

37:13

37:13 Kyle BRODZIAK - 2:1

37:13

Blues v závěru druhé části podruhé skórují a obrací skóre zápasu! Tanev hrubě pokazil rozehrávku, při které posadil puk na hůl Alexe Pietrangela. Ten po přejezdu do útočné třetiny nechal kotouč KYLEU BRODZIAKOVI a ten se zaskvěl parádní střelou do pravého horního rohu. Asistence: Alex Pietrangelo.

17:32

17:32 Magnus PÄÄJÄRVI - 1:1

17:32

Domácím se ještě před přestávkou povedlo vyrovnat na 1:1! Barbašev v útočném pásmu zachytil riskantní Edlerovu přihrávku a po odrazu ještě fantastickou přihrávkou našel před brankou zapomenutého MAGNUSE PAAJARVIHO. Ten bekhendovou střelou nejprve trefil pouze Millerův beton, avšak na druhý pokus se už nemýlil. Asistence: Ivan Barbašev, Nail Jakupov.

13:38

13:38 Henrik SEDIN - 0:1

13:38

Vancouver právě vstřelil branku!
Kosatky se ve čtrnácté minutě zápasu dostávají do vedení! Stecher přihrál podél modré čáry Edlerovi, jehož nahození Steen před Allenovou připravenou lapačkou smolně zastavil pro HENRIKA SEDINA, který v bezprostřední blízkosti od branky prokázal přehled a poslal skákající puk do sítě. Asistence: Alexander Edler, Troy Stecher.

4:1

Branky a nahrávky: 18. Pääjärvi (Barbašev, Jakupov), 38. Brodziak (Pietrangelo), 50. Pääjärvi (Berglund, Gunnarsson), 58. Pietrangelo (Schwartz, Tarasenko) – 14. H. Sedin (Edler, Stecher)

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Pietrangelo (C), Bouwmeester, Parayko, Edmundson, Bortuzzo, Gunnarsson – Tarasenko (A), Steen (A), Schwartz – Perron, Berglund, Sanford – Jakupov, Barbašev, Pääjärvi – Reaves, Brodziak, Upshall.

Vancouver Canucks: R. Miller (Bachman) – Stecher, Edler, Ch. Tanev, Sbisa, Trjamkin, B. Hutton, Biega – Chaput, H. Sedin (C), D. Sedin (A) – Boucher, Horvat (A), Bärtschi – Goldobin, B. Sutter, Skille – LaBate, Shore.

Rozhodčí: Pollock, Hebert – Galloway, Cherrey

Diváci: 19 356

01:21 STL 2 Steen, podražení
13:38 VAN 0:1 H. Sedin (Edler, Stecher)
17:32 STL 1:1 Pääjärvi (Barbašev, Jakupov)
18:46 VAN 2 Skille, hákování