Play-off Chance ligy

HC Dukla Jihlava – Rytíři Kladno

4:1

konec (0:0, 1:1, 3:0) Stav série: 2:0

14.03.2017, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Semifinále • Tomáš Lysý (@tomaslysy86), Ondřej Terber

Tipsport: 2.25 4.05 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

47:08

První vyloučení třetí třetiny. Filip Seman si počínal nedovoleně při forčekingu a zajel do Jiřího Cetkovského. Ten byl otřesený, za pomocí lékaře míří na svou lávku a domácí forvard je vyloučen za napadení na dvě minuty.

Na vyloučení: 4-5.

39:57

Kladenští se brání tlaku soupeře dalším faulem, za katr putuje David Růžička za vražení na hrazení. Na začátku třetí třetiny budou mít domácí ještě 21 vteřin dlouhou přesilovku pět na tři.

Na vyloučení: 3-5.

38:22

Chleba se opravdu láme, nyní bude mít přesilovku pět na tři i Jihlava, a to minutu a 35 vteřin. ven jde Petr Ulrych za podražení.

Na vyloučení: 3-4.

37:57

Michal Důras se obtočil s pukem na pravém kruhu a už chtěl zakončovat, když jej zastavil obránce Jiří Drtina a hákováním jej poslal na zem.

Na vyloučení: 3-3.

34:49

Asi se nám láme chleba. Přesně minutu a 39 vteřin budou hrát Kladenští přesilovku pět na tři. Petr Šidlík chtěl vyhodit kotouč, ale nabral ho příliš na hůl a vystřelil jej bez jakéhokoliv přičinění mimo hrací plochu.

Na vyloučení: 3-2.

34:28

Druhé vyloučení následuje také na straně Dukly. Radka Hubáčka posílají sudí na dvě minuty ven za podražení, kterého se dopustil za svojí brankou.

Na vyloučení: 2-2.

29:21

Vyloučení je dneska jako šafránu, stejně jako branek. Druhou přesilovku v zápasu bude hrát Dukla, Josh Gratton jde ven za nedovolené bránění na útočné modré.

Na vyloučení: 1-2.

20:50

David Kajínek zakročil u mantinelu proti Davidu Tůmovi nedovoleným bráněním a i Kladno tak bude mít první početní výhodu.

Na vyloučení: 1-1.

01:55

Vyloučeným hráčem hostí je Jakub Strnad, jenž jde ven za hákování.

Na vyloučení: 0-1.

4:1

Branky a nahrávky: 25. J. Skořepa (Březina), 41. J. Říha (Jergl), 56. F. Seman (Čachotský), 60. Jiránek (Diviš, J. Skořepa) – 37. Machač

HC Dukla Jihlava: M. Svoboda (Škarek) – Kajínek, J. Říha, Dundáček, Bilčík, Šidlík, Kaláb, Půža – Diviš, J. Skořepa, Jiránek – Jergl, Hubáček, Důras (A) – Zeman, F. Seman (C), Čachotský (C) – Danišovský, Anděl, Březina.

Rytíři Kladno: Hanuljak (Cikánek) – P. Hořava (A), J. Drtina, David Růžička, Repe, Ptáček (A), Ulrych – D. Tůma, Burger (C), J. Kloz – Jánský, R. Přikryl, J. Strnad – P. Ton, Machač, Tenkrát – Gratton, Cetkovský, Pekr – Kubík.

Rozhodčí: Přikryl, Kika – Reich, Měkýš