4:3

po s.n. (2:0) (1:2, 1:0, 1:1 - 0:0)

08.03.2017, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • 52. kolo • Števo Lasab sk

Tipsport: 1.9 4.6 2.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Remízový zápas tak nakoniec skončil veľmi rýchlo už po štyroch po nájazdoch. Popradčania totiž Šimka neprestrelili ani raz a domáci naopak Šúreka hneď dvakrát po sebe. Dva body teda zostávajú vo Zvelene a jeden putuje do Popradu. Príjemný večer. (20:42:30)
Za najlepších hráčov boli zvolení Peter Hraško (ZV) a Patrik Svitana (PP).

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HKM Zvolen.
Autorom víťazného gólu je PAVEL KLHŮFEK.

1. série 0:0

Pokus o blafák a následne neúspešná strela.

Samostatné nájazdy začínajú.
Samostatné nájazdy po žrebe začnú hostia.
65 minút sme víťaza zápasu nespoznali a tak sa ku slovo dostáva aj domáci šofér na rolbe ...

65:00

Predĺženie sa skončilo.

64:38

Obrovská šanca HKM, Pavel Klhůfek po Pulišovej prihrávke netrafil odkrytú bránu Popradu.

64:27

Domáci majú 33 sekúnd aby tento zápas rozhodli v presilovke 4:3 v predĺžení. Na buly proti sebe Puliš a Štrauch.