08.03.2017, 03:00 • Pepsi Center, Denver • Jan Šlapáček (@Slapi1)

Tipsport: 3.07 3.67 2.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Do utkání žádný hráč české či slovenské národnosti nenastoupil.
1. Tyson Barrie (COL) 1+2
2. Gabriel Landeskog (COL) 1+0
3. Calvin Pickard (COL) 25 zák., 1 gól, 96,2%
Hokejisté Colorada slaví vítězství nad Carolinou v poměru 3:1. Domácí tento duel na svoji stranu přetáhli na konci druhé třetiny, kdy během krátké chvíle vstřelili dvě branky a dostali se do vedení. To si ve třetí třetině pak zkušeně pohlídali.

59:55

Hokejisté Hurricanes si přihrávají ve středním pásmu, tento duel je u svého konce.

59:30

Colorado nahodilo kotouč do útočného pásma, ale už se za ním nežene.

59:10

Rozhodčí po poradě branku uznávají, Colorado tedy vede 3:1.

59:10

Carolina žádá přezkoumání celé akce na videu. Odvolává se na postavení mimo hru.

59:10

59:10 Nathan MACKINNON - 3:1

59:10

Colorado právě vstřelilo branku!
O osudu utkání je definitivně rozhodnuto. NATHAN MACKINNON obdržel kotouč do mezikruží, odkud se nemýlil a trefil prázdnou branku Hurricanes. Asistence: Blake Comeau a Tyson Barrie.

59:00

Hosté nejsou schopni udržet útočné pásmo, domácí znovu vyhazují.

58:40

Duchene odvedl výtečnou práci, když dokázal dostat kotouč za branku Läcka, kde kotouč chvíli podržel.

58:13

Hosté nahodili kotouč do útočného pásma a odvolávají brankáře. Přijde očekávaný tlak?

57:48

Carolina se nedokáže udržet u kotouče a domácí se pokouší držet kotouč daleko od své branky.

57:10

Rene Bourque ujel hostující obraně a uháněl sám na Läcka, ten tuhle velkou šanci zlikvidoval a udržel svůj tým ve hře o body.

56:05

Skinner se po šikovném pasu od jednoho ze spoluhráčů dostal před Pickarda, kterého bekhendovou střelou nepřekonal.

3:1

Branky a nahrávky: 39. Landeskog (Barrie, Barberio), 40. Barrie (Andrighetto, Ťutin), 60. MacKinnon (Comeau, Barrie) – 7. Faulk (Skinner, Slavin)

Colorado Avalanche: Pickard (J. Smith) – Barberio, E. Johnson, Barrie, Ťutin, Wiercioch, Beauchemin – R. Bourque, MacKinnon, Landeskog – Rantanen, Duchene, Andrighetto – Comeau, J. Mitchell, Compher – Grigorenko, Söderberg, Nieto.

Carolina Hurricanes: Läck (C. Ward) – Faulk, Slavin, Pesce, Hanifin, R. Murphy, Dahlbeck, Tennyson – Teräväinen, V. Rask, Aho – E. Lindholm, J. Staal, Nordström – Stempniak, D. Ryan, Skinner – P. Brown, McClement.

Diváci: 11 700

01:56 COL 2 Comeau, podražení
06:08 CAR 0:1 Faulk (Skinner, Slavin)
31:47 COL 2 Beauchemin, podražení
36:20 CAR 2 D. Ryan, hákování
38:18 COL 1:1 Landeskog (Barrie, Barberio)
39:04 COL 2:1 Barrie (Andrighetto, Ťutin)
59:10 COL 3:1 MacKinnon (Comeau, Barrie)