NHL

Nashville Predators – Chicago Blackhawks

3:5

konec (0:1, 2:2, 1:2)

05.03.2017, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Matouš Vojáček (@vojacekmatous)

Tipsport: 2.14 3.84 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání:
Michal Kempný (CHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 12:07
Michal Rozsíval (CHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:54
Marián Hossa (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 15:10
Tomáš Jurčo (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:37
Richard Pánik (CHI) 0+2, 3 střely, čas na ledě 17:33 (04:53:25)
1. Viktor Arvidsson (NSH) 2+0
2. Brian Campbell (CHI) 1+0
3. Ryan Johansen (NSH) 0+2
Třetí perioda přinesla tři góly, hostující Chicago může jít spát s pocitem vítězství, o kterém rozhodl Campbell minutu před koncem třetí třetiny. To je ode mě vše, u nějakého dalšího přenosu na přečtenou!

59:22

59:22 Patrick KANE - 3:5

59:22

Chicago právě vstřelilo branku!
Artemi Panarin vybojoval kotouč, dostal se do útočného pásma poslal kotouč na PATRICKA KANEA, který trefil prázdnou bránu. Asistence: Artemi Panarin.

58:55

Jonathan Toews se dostal po křídle do pásma a nahrál na volného BRIANA CAMPBELLA, který výbornou střelou zápěstím prostřelil Sarose. Asistence Jonathan Toews.

57:50

Josi udělal velkou hrubku a Panarin mířil do prázdné brány. Saros se zmohl pouze na natažení lapačky a se štěstím touš chytil.

57:29

Josiho nahození sbírá Seabrook a otáčí hru.

57:19

Saros drží kotouč v lapačce a přerušuje hru.

56:52

Toews se dostal krásným sólem do útočného pásma, kde však o touš přišel.

55:55

Chicago se stává ke konci aktivnějším týmem a snaží se rozhodnout v základní hrací době.

55:13

Další ofsajd Chicaga, hra je teď hodně rozkouskovaná.

54:42

Nashvillu se nedaří udržet se v útočném pásmu a Chicago pouze vyhazuje.

54:16

další postavení mimo hru, vhazovat se bude na středovém kruhu.

54:06

Rozjetý útok Blackhawsk zastavuje ofsajd a přichází krátká přestávka.

53:18

Riemsdyk měl problém s rozehrávkou a rychle se zbavuje kotouče.

52:59

Nepřesnost Predátorů způsobuje zakázané uvolnění.

52:20

Subbanovo nahození před bránu skončilo až za brankou.

51:35

Fiala okamžitě po vhazování zkusil střelu zápěstím, Crawford vyráží vyrážečkou.

51:24

Forsberg se dostal po křídle až k brance a natlačil se až na Crawforda, který pouze vyrazil kotouč.

50:23

Anisimov dostihl kotouč a zrušil zakázané uvolnění, bohužel v pásmu byl sám a rychle o kotouč přišel.

49:53

Seabrook zakládá útok zpoza vlastní brány.

49:26

Crawford vyráží dělovku od modré čáry.

48:29

Chicago se usadilo v útočném pásmu, ale nikdo se nedostal ke střele a Predátoři otáčejí hru.

47:27

Predátoři zakládají útok z vlastního pásma. Josiho pokus byl nepřesný.

47:07

Crawford teď musel vytáhnout dva dobré zákroky, nejdříve tečovanou střelu Josiho i následnou dorážku.

46:38

Panik zkusil střelu od modré, Saros připraven.

46:32

Desjardins se dostal ihned po vhazování ke střele,která byla zblokovaná.

46:12

Tootoo se dostal z rohu až před Sarose a zkusil zakončit bekhendem , jenže Saros byl připraven a předvedl klidný zákrok.

44:13

44:13 Viktor ARVIDSSON - 3:3

44:13

Nashville právě vstřelil branku!
Ryan Johansen se dostal s kotoučem do pásma,kotouč nechal za sebou pro VIKTORA ARVIDSSONA, který si nabruslil prakticky do nulového úhlu a překvapil Crawforda. Asistence: Ryan Johansen, Filip Forsberg

43:45

Kempný se snažil dostat puk před bránu, ale přihrávka byla příliš prudká.

43:17

Saros si teď nerozuměl s obránci a nechal kotouč za brankou, kde byl nejrychleji hráč Chicaga, ale tohoto zmatku nedokázal využít.

42:28

Kereno se snažil dvakrát zakončit, ale ani jeden jeho pokus bránu neohrozil.

41:45

Hosté mají kotouč na svých čepelí a od své brány zakládají útok.

41:12

Subban vyslal dělovku od modré a Crawford pouze vyráží.

40:55

Útok Predátorů zastavuje postavení mimo hru, bude se vhazovat ve středním pásmu.

40:18

Chicago se jako první dostává do útoku, ale hra se již obrací opačným směrem.

40:01

Druhá třetina bylo opět rozdělena na dvě třetiny. První polovina patřila hostujícímu Chicagu a druhá Predátorům. Viděli jsme dva góly na každé straně, což je ta nejlepší pozvánka na periodu třetí.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:17

39:17 Calle JÄRNKROK - 2:3

39:17

Predátoři rychle odpovídají. CALLE JANKRÖK vyslal střelu zápěstím do pravého horního rohu Crawforda a snižuje stav utkání. Bez asistence.

39:04

39:04 Jonathan TOEWS - 1:3

39:04

JONATHAN TOEWS se dokázal dostat k odraženému puku, vybruslil si a zakončil do prázdné brány. Bez asistence.

38:53

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Vernon Fiddler – 2 min., podražení).

37:50

Ekholm dobrým obranným zákrok odebírá kotouč útočníkovi Blackhawks.

36:49

Nashville pouze vyhazuje do středního pásma a hráči jdou střídat.

35:55

Nahození do útočné třetiny Chicaga sbírá Kane a roztáčí kolotoč přihrávek.

35:48

Seabrook se snažil nahodit do pásma, ale celá akce je zastavena ofsajdem a přichází úprava ledové plochy.

35:08

Forsberg prosvištěl na levém křídle až před Crawforda a jeho pokus šel jen těsně nad.

34:50

Zakázané uvolnění hostí a bude se vhazovat před Crawfordem.

32:20

32:20 Viktor ARVIDSSON - 1:2

32:20

Ryan Johansen vyslal od své branky kotouč na VIKTORA ARVIDSSONA, který ujel všem obráncům a překonal Crawforda mezi betony. Asistence: Ryan Johansen, P.K. Subban.

31:03

31:03 Jordin TOOTOO - 0:2

31:03

Brent Seabrook vystřelil od modré, rána byla zblokovaná vlastním spoluhráčem, nejblíže k odrazu měl JORDIN TOOTOO, který si zpracoval kotouč a vystřelil kotouč pod pravou ruku Juuse Sarose. Asistence: Duncan Keith.

30:03

Fialovi ujel kotouč ve středním pásmu a zpomalil celý útok Predátorů.

29:41

Hossa se dostal po křídle ke střele, kterou Saros vyráží do ochranné sítě.

29:26

Teď přišly dvě chyby na opačných koncích hřiště, ale skóre se nemění.

28:32

Pánik teď tvrdě, ale čistě dohrál protihráče u mantinelu.

27:46

Ihned po vhazování se podařilo Fisherovi vystřeli, ale Crawford je pozorný a přerušuje hru.

27:00

Hra je přerušena a je nařízena úprava ledu. V této části hry vidíme spoustu šancí domácích a Chicago pouze vyhazuje kotouče do středního pásma.

26:52

Kempný vyhodil přes všechny čáry, ale kotouč byl tečován a zakázané uvolnění se nepíská.

25:53

Anisimov dostal dobrou přihrávku před bránu, ale i zde předvedl Saros výborný zákrok.

25:16

Seabrook srazil střelu jednoho z hráčů Nashvillu.

24:25

Crawford teď vytáhl fantastický zákrok a zabránil střele do prázdné brány, která by určitě znamenala vyrovnání.

23:52

Subban od modré nahodil na bránu, Crawford nemusel zakročit.

23:09

Trevor van Riemsdyk zkusil štěstí, ale jeho střela nebyla nebezpečná.

22:21

Další nahození Chicaga od vlastní brány až do útočného pásma, ale zatím tyto pokusy nepřináší své ovoce.

21:55

Chicago musí založit útok od vlastního brankáře.

21:31

Anisimov se dostal ke střele, která však byla zblokovaná.

20:22

Chicago se usídlilo v útočném pásmu a snaží se vymyslet gólovou šanci.

20:01

Do první třetiny vstoupilo lépe domácí mužstvo, které se vytvořilo velké množství šancí, jenže ani jedna neskončila v brance. Od půlky třetiny se hra vyrovnala. Nakonec se v přesilové hře dokázal prosadit Patrick Kane, který určil skóre na 0:1.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:46

Subban nahodil kotouč do útočného pásma, ale žádné nebezpečí nevzniklo.

18:58

Hossova střela zápěstím od modré minula bránu Nashvillu.

18:29

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Crawfordem.

16:23

16:23 Patrick KANE - 0:1

16:23

PATRICK KANE využívá přesilovou hru a otevírá skóre dnešního utkání. Seabrook poslal kotouč na levý kruh a Kane se trefil do růžku nad lapačkou. Asistence: Brent Seabrook, Richard Pánik.

15:43

Domácím se podařilo vyhodit. Forsberg dojel tento kotouč a zdržel hráče Chicaga.

15:14

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Anthony Bitetto – 2 min., vysoká hůl).

14:57

Chicago nahodilo za bránu Sarose a usídlilo se v pásmu.

14:26

Smith se dostal po pravé straně do zakončení, které však bylo hodně nepřesné.

13:47

Seabrook se snažil dostat do útoku, ale už na červené čáře byl zastaven.

13:25

Stupňující tlak Chicaga vyústil v zakázané uvolnění domácích.

12:58

Hartman od modré nahazoval na bránu, kde byl na teč připraven Toews, Saros ovšem připraven.

12:06

Tootoo udržel ještě kotouč pro Chicago, ale nakonec Nashville vyhazuje.

11:42

Posunutá brána Sarose, hra přerušena.

11:15

Watson nahodil kotouč do pásma, ale tam byli nejrychleji hosté.

10:53

Saros kryje další střelu od modré.

10:22

Kane se dostal po pravé straně k zakončení, ale Saros si tento pokus pohlídal a bude se vhazovat po jeho levici.

10:05

Johansen se snažil dostat puk před bránu, ale obránce zastavil kotouč.

09:42

Zakázané uvolnění domácího Nashvillu.

09:40

Kane se snažil prodrat do pásma, ale bez většího úspěchu.

08:53

Fiala teď zabránil gólu skvělým obranným zákrokem.

07:58

Chicago se dostalo do útočné třetiny, ale žádné nebezpečí nevzniklo.

07:19

Smithova střela míří mimo tři tyče.

06:40

Nahození Nashvillu Crawford kryje a přerušuje hru.

06:14

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Cody McLeod – 5 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Jordin Tootoo – 5 min., hrubost).

06:14

Bitka neměla vítěze a rozhodčí je od sebe odtrhávají.

06:14

Na středu ledové plochy se odehrává bitka Tootooha a McLeoda.

05:42

Kempného pokus neohrozil domácí bránu.

05:07

Hosté jsou jjiž v plném počtu a dostávají se poprvé do útoku.

04:03

Nashville měl teď několik dobrých šancí ke skórování, ale puk buď vyrazil Crawford nebo skončil mimo bránu.

03:14

Josi zkoušel střelu od modré, ale trefil prvního bránícího hráče.

02:34

Jeden z domácích hráčů se dostal k odraženému puku, ale nedokázal zakončit.

02:24

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Michal Rozsíval – 2 min., nedovolené bránění).

01:41

Kane se snažil dostat do útočného pásma, ale byl mu odebrán kotouč.

00:48

Fiala dostal dobrý pas a mohl zakončit do prázdné brány, ale puk netrefil dobře.

00:22

A znovu v akci Forsberg, tentokrát nabízel ještě na teč Johansenovi, ale brankář Chicaga je pozorný.

00:01

Úvodní buly vyhrál Nashville a Forsberg vyslal první střelu na Crawforda.

00:01

Hráči obou týmů jsou již na ledové ploše, nic nebrání začátku utkání.
I tento zápas má lehčí zpoždění, ale brzy se již začne.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ekholm, P. K. Subban, Josi, Irwin, Bitetto, Y. Weber – Forsberg, Johansen, Arvidsson – C. Wilson, Järnkrok, Neal – Fiala, Fisher, C. Smith – McLeod, Fiddler, Watson.

Chicago Blackhawks: Crawford (J. Glass) – Keith, Seabrook, B. Campbell, T. van Riemsdyk, Kempný, Rozsíval – Hartman, Toews, Pánik – Panarin, Kero, P. Kane – Jurčo, Krüger, Hossa – Desjardins, Rasmussen, Tootoo.

Rozhodčí: Gord Dwyer, Justin St. Pierre – Jonny Murray, Scott Driscoll.

Chicago Blackhawks
Pokud Neshville zažívá povedené období, tak Chicago je na tom ještě o kousek lépe. Posledních šest utkání tým z centrální divize nepoznal porážku. V posledním utkání Blackhawks vyhráli proti New Yorku Islanders v prodloužení 2:1. Nejlepším střelcem i nahrávačem je Patrick Kane, který má 68 bodů (27+41). Procentuálně lepším brankářem je Scott Darling, ale Corey Crawford odchytal o patnáct utkání víc s úspěšností 91,85 %.

Poslední utkání
04.03.2017 Chicago Blackhawks – New York Islanders: 2:1 (sn.)
02.03.2017 Chicago Blackhawks – Pittsburgh Penguins: 4:1
27.02.2017 Chicago Blackhawks – St. Louis Blues: 4:2
Nashville Predators
Nashville zažívá povedené poslední dny. Vyhrál z pěti duelů čtyři a patří mu šestá příčka v centrální divizi. Tahounem týmu je Filip Forsberg, který si připsal 49 bodů (26+23). V brance predátorů kraluje Pekka Rinne, jehož úspěšnost činí 91.42 %.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

3:5

Branky a nahrávky: 33. Arvidsson (Johansen, P. K. Subban), 40. Järnkrok, 45. Arvidsson (Johansen, Forsberg) – 17. P. Kane (Seabrook, Pánik), 32. Tootoo (Keith), 40. Toews, 59. B. Campbell (Toews), 60. P. Kane (Panarin)

Rozhodčí: Gord Dwyer, Justin St. Pierre – Jonny Murray, Scott Driscoll

Diváci: 17297

02:24 CHI 2 Rozsíval, nedovolené bránění
06:14 NSH 5 McLeod, hrubost