HC Sparta Praha – HC Motor České Budějovice

0:2

konec (0:0, 0:0, 0:2)

05.03.2017, 13:50 • Info o důležitých událostech (Martina Martinková)

Ve třetí třetině jsme viděli první branky, skóre otevřel v 53. minutě českobudějovický Pavel Novák, o pár sekund poté na 2:0 zvýšil Martin Beránek. Spartě se již nepodařilo zdramatizovat vývoj, a tak Motor získává tři body.
Loučím se s Vámi a někdy na počtenou! (15:54:38)

57:32

Sparta hraje bez brankáře.

57:32

Oddechový čas pro domácí.

53:06

České Budějovice právě vstřelily branku!
Toman z pravé strany poslal přesnou křižnou přihrávku na MARTINA BERÁNKA, který zpracoval kotouč, povyjel si blíže před bránu a střelou ke vzdálenější tyči zvyšuje již na dvougólový rozdíl. Asistence: Matěj Toman.

52:23

Velká skrumáž před bránou domácího týmu přinesla první gól zápasu. Ve zmatku se nejlépe zorientoval PAVEL NOVÁK, který si sklepl kotouč a poslal ho za Švehlákova záda. Asistence: Tomáš Hollar.

50:12

48:12

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Houdek – 2 min., vysoká hůl).

45:43

43:43

43:43

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Vitouch – 2 min., držení protihráče).

41:33

40:01

Střídání v týmu HC Sparta Praha: ze hřiště odchází Jan Škorpík, přichází Štěpán Švehlák.

40:01

Také po druhé dvacetiminutovce zůstává skóre bezbrankové, i přes další vyloučení jsme gól neviděli. Síly na ledě jsou vyrovnané, chvíli má navrch Sparta, chvíli Motor. Uvidíme, jak se vývoj zápasu promění ve třetím dějství.