Play-off 2. ligy, skupina Východ

VHK ROBE Vsetín – HC ISMM Kopřivnice

9:0

konec (3:0, 4:0, 2:0) Stav série: 1:0

25.02.2017, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Čtvrtfinále • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

Tipsport: 1.05 12.0 12.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

50:46

Na ledové ploše se strhla bitka mezi Pěnčíkem a Čuříkem, těžko říct, kdo měl navrch, oba borci totiž skončili na ledě. Kopřivnice bude hrát přesilovou hru, neboť Čuřík fauloval ještě před zmíněnou bitkou.

38:50

Nyní to ovšem s útočnou aktivitou přehnal Adam Hořanský, dvě minuty za držení, hrát se bude čtyři na čtyři po dobu pětasedmdesáti vteřin.

38:05

Vsetín si ještě ve druhé třetině zahraje v početní výhodě, dvě minuty za podražení fasuje Pěnčík.

34:05

Vyloučení na straně Vsetína, dvě minuty za podražení pro Jeníka. Podaří se Kopřivnici alespoň snížit?

31:04

Přesilová hra pro Vsetín, dvě minuty za hákování fasuje Kowalczyk.

25:13

První přesilovou hru v utkání si vyzkouší hosté, vsetínský tým oslabí na dvě minuty Janáček, který se provinil hákováním.

16:46

Další vyloučení na straně Kopřivnice, zákrokem mimo pravidla se provinil Krutil, dvě minuty podražení. Následně se do potyčky dostali Kucharczyk se Sluštíkem, rozhodčí oba posílá zchladit na dvě minuty za hrubost. Bude se hrát 5 na 4.

13:06

První vyloučení utkání na straně Kopřivnice, Valaši mají nyní možnost navýšit svůj náskok, dvě minuty za hákování pro Kofroně.

9:0

Branky a nahrávky: 10. Finsterle (Kucharczyk, Mojžíš), 13. Finsterle (Luka), 15. Čech (Čuřík, Teper), 23. Luka (Finsterle), 29. Luka, 32. Čech (Čuřík, Šihlavý), 36. Šilhavý (Čuřík), 43. Žák (Pokorný), 45. Janáček (Zúbek, Kolařík)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Šurý) – Jeník, Mojžíš, Hryciow, Janáček, Čech, Teper, Žák, Ostrčil – Finsterle, Kucharczyk, Luka – Kolařík, Vávra, Zúbek – Hořanský, Šilhavý, Čuřík – Kajaba, Pokorný, Vítek.

HC ISMM Kopřivnice: Fendrich (Šimeček) – Krutil, Kowalczyk, Pargáč, Marek, Merenda, Chalupa – Kofroň, Pěnčík, Poruba, Sluštík, Vyčesaný, Hrubý, Barošák, Suchý, Mach, Ollender, Červenka.

Rozhodčí: Zbořil – Novotný, Axman