HC Dynamo Pardubice – Rytíři Kladno

5:2

konec (1:1, 3:1, 1:0) Stav série: 1:1

25.02.2017, 18:00 • Tipsport arena • Osmifinále • Jakub Cimburek

Utkání je definitivně u konce. Dynamo bylo v utkání lepší a zaslouženě vyrovnává sérii na 1:1. Nyní se osmifinálová série přesune do Kladna, kde se v úterý od 16:00 bude bojovat o druhou výhru v sérii. Zápas samozřejmě budete moci sledovat na onlajnech!
Ode mě je to vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (20:17:32)
Krátce po skončení utkání se strhla bitka! Domácí Ondřej Matýs v ní na body zvítězil.

59:45

Kotouč končí po nepřesné rozehrávce domácích na zakázaném uvolnění, zřejmě poslední vhazování dnešního utkání.

58:28

Chára se zjevil sám za hostující obranou, druhou trefu v utkání ale nepřidal. Altrichter byl tentokrát úspěšnější.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, Pardubice kontrolují vedení, utkání je zřejmě rozhodnuto.

57:06

Z potyčky si oba týmy odnesly po jednom vyloučení, bude se hrát ve čtyřech.

57:06

U hostující střídačky se strhla mela, bude se vylučovat.

56:25

Kladno se chce dostat do útočného pásma ale po další nepřesné rozehrávce je tu další icing.

55:20

Vlk teď musel hasit několik střel, hosté se stále chtějí pokusit o návrat do utkání.

54:30

Zakázané uvolnění také na straně Pardubic. Rytířům se čas nemilosrdně krátí.

53:50

Teď se ale hostům nedaří přechod přes střední pásmo a je z toho druhý icing za sebou.

53:21

I tak jsou Rytíři v posledních minutách aktivnější, jediné co hostům nyní chybí je přesnější a častější střelba.

52:25

Kladenští si ve zbytku přesilovky výraznější šanci nepřipravili, hraje se opět v plném počtu.

50:51

Na ledě se pokračuje v trendu dohrávání všech soubojů a po vzájemné potyčce jsou vyloučení Javůrek s Filipem.

50:14

Ihned po návratu Koffera z trestné lavice jsou domácí opět trestáni. Znovu za krosček je vyloučen tentokrát Leder.

50:14

Kladenští sice vstřelili branku, bylo to však až po odpískání a tak samozřejmě uznána není, což se hostům samozřejmě nelíbí.

49:30

Jelínek hledal Kvapila před odkrytou klecí, druhý jmenovaný puk jen těsně minul.

5:2

Branky a nahrávky: 3. Chára (Oliva), 25. Pochobradský (Machač), 31. Matýs (Pochobradský), 35. Pochobradský (Matýs), 42. Blümel (Kostka) – 20. O.Bláha, 38. Svoboda (Zich, O.Bláha)

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Dosoudil) – Dubovčí, Leder, Oliva, Rudy, Sýkora, Javůrek, Blažej – Machač, Pochobradský, Koffer, Antoníček, Kostka, Chára, Blümel, Bucek, Matýs (C), Rozlílek.

Rytíři Kladno: Altrichter (Jiroušek) – Kvapil, Veber, Zich, Šmatlák, Haspeklo, Klusáček, Kryll, Müller – Penc, Frimel, Březina, Svoboda, Tržil, Stůj, Bláha Martin, Bláha Ondřej, Husarik (C), Rendla, Jelínek, Filip.

Rozhodčí: Wagner – Bosák, Kajínek.

02:25 PCE 1:0 Chára (Oliva)
07:16 KLA 2 Penc, hákování
19:57 KLA 1:1 O.Bláha
24:54 PCE 2:1 Pochobradský (Machač)
30:21 PCE 3:1 Matýs (Pochobradský)