2:3

po prodl. (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)

25.02.2017, 17:00 • 3. kolo • Filip De Bolle (@FilipDeBolle)

Tipsport: 1.55 4.6 4.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z utkání tedy dva body získávají hosté. Domácí si zároveň zajistili účast v příštím ročníku WSM ligy. Vzhledem k výsledku z Havířova by jim však nevadila ani prohra. To je ode mě pro dnešní večer vše, díky za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:18:52)

61:57

61:57 Karel PLÁŠIL - 2:3

61:57

Litoměřice právě vstřelily branku!
A je rozhodnuto! Kotouč se odrazil zpět ke KARLU PLÁŠILOVI, který nekompromisní střelou ukončil dnešní duel. Asistence: Ondřej Kopta, Filip Stoklasa.

61:54

Po Plášilově přihrávce se dostal do útoku Stoklasa, ale přestřelil domácí branku.

61:16

Za domácí obranou vyčkával Pilař, ke kotouči se však dostal dříve Strmeň, který přerušil hru.

60:53

Hanták vyslal Koptu, tomu však zakončení znemožnil domácí hráč.

60:15

Úvodní vhazování vyhráli hosté, kteří drží kotouč ve vlastním pásmu.

60:01

Ani třetí třetina rozhodnutí nepřinesla. Rozhodnuto však je o sestupujícím z WSM ligy, jelikož domácí získali potřebný jeden bod.

60:00

59:20

Ondráček obešel domácího obránce a poslal přihrávku do jízdy Švagrovskému, ten však na kotouč nedosáhl.

58:37

Hosté drží kotouč za vlastní brankou.

57:39

Kohout zůstal osamocený před brankou hostů, jeho prudká střela proletěla vedle litoměřické branky.

57:21

Kalla se dostal za domácí obranu, jeho prudkou střelu vyrazil Strmeň vyrážečkou.

57:07

Hejcman poslal kotouč mezi diváky.

56:36

Icing hostů.

55:52

Po sérii nepřesných přihrávek se ke kotouči dostal Chrpa a pokusil se o individuální akci, ale nepřešel přes modrou čáru.

55:00

Tomečkovu střelu tečoval Vrána, ale kotouč proletěl nad brankou hostů.

54:00

Slavíček se dostal do brejku, ale jeho střelu mezi betony Michajlov vystihl.

53:21

Po rychlém přečíslení hostů mohl zakončovat Dufek, ale nedosáhl na kotouč.

52:39

Koptovu nenápadnou střelu od modré čáry vyrazil Strmeň betonem.

52:36

Černý ukryl kotouč ve výstroji. Vhazovat se bude před Strmeněm.

51:27

Po ofsajdu hostů se strhla drobná strkanice před domácí střídačkou.

50:44

Po Zadražilově střele se kotouč odrazil před Kůse, který střílel do odkryté branky. Michajlov se však stihl přemístit a vyrazit kotouč!

50:10

Zakázané uvolnění černožlutých.

50:02

Ondráčkovo nahození zkoušel před brankou tečovat Miškář, ale kotouč skončil na hrudi domácího brankáře.

49:13

Kohout se zkoušel individuálně prosadit, ale nepřešel přes tři hráče hostů.

48:22

Loskot vyjel zpoza domácí branky, jeho střela skončila na levém betonu domácího brankáře.

47:56

Domácí drží kotouč v útočném pásmu.

46:41

46:41 Radek PILAŘ - 2:2

46:41

Litoměřice znovu vyrovnávají! Plášil našel ukázkovou přihrávkou volného RADKA PILAŘE, který v samostatném úniku nedal domácímu brankáři šanci. Asistence: Karel Plášil.

46:08

Icing Trhačů.

45:29

45:08

Kalla dostal hodně prostoru u levého kruhu, s jeho střelou si Strmeň poradil.

44:46

Stoklasa se dostal až před Strmeně, ale je zastaven čárovým rozhodčím – ofsajd.

44:28

Domácí vyhazují.

44:02

Ve vlastním oslabení trefuje Chlouba horní tyč!

43:29

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Darek Hejcman – 2 min., nedovolené bránění).

43:13

Osmík vyjel zpoza branky a přihrávkou hledal volného Slavíčka, ten však netrefil kotouč.

43:03

Zakázané uvolnění hostů.

42:24

Loskot dostal přihrávku za obranu, ale nezpracoval kotouč a ten mu ujel do rohu kluziště.

41:55

Domácí jsou při chuti a okupují útočné pásmo hostů.

40:55

40:55 Jan TOMEČEK - 2:1

40:55

Kadaň právě vstřelila branku!
A domácí jdou znovu do vedení! Po vhazování se ke kotouči dostal JAN TOMEČEK, který si sjel až před Michajlova a rychlou střelou pod lapačku překonal brankáře hostů. Asistence: Martin Kohout

40:48

40:19

Úvodní vhazování vyhráli domácí a okamžitě zamířili před Michajlova.

40:01

Ve druhé třetině jsme branku neviděli. Přitom brankových příležitostí bylo mnoho. Domácí v úvodu třetiny prováhali téměř dvouminutovou dvojnásobnou početní výhodu. Na druhé straně Plášil ve vlastním oslabení trefil tyč domácí branky. Třetí třetina začne přibližně v 18:40.

40:00

39:54

Prudká Černého střela skončila mezi betony brankáře Litoměřic.

39:47

Po Slavíčkově nahození Michajlov raději přerušil hru.

39:22

Hanták vyčkával za domácí obranou, ale nezpracoval prudkou přihrávku.

38:59

38:04

Pilař překročil modrou čáru příliš brzy a čárový rozhodčí píská ofsajd.

37:41

Domácí znovu vyhazují.

37:29

Kalla projel mezi třemi hráči domácích a zaváží kotouč do útočného pásma.

37:16

36:59

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Dominik Tejnor – 2 min., vražení na hrazení).

36:50

Kopta se rozjel podél pravého mantinelu, ale kotouč mu vypíchl Šafář.

36:22

Kopta vyhazuje kotouč přes všechny čáry – icing.

36:13

Po souboji v rohu kluziště skončil kotouč v ochranné síti.

35:55

Pilařovo vyhození končí zakázaným uvolněním.

35:40

Zadražil vyjel zpoza branky a překvapil Michajlova, který zůstal u špatné tyče. Domácí útočník však nedokázal zasunout kotouč do odkryté branky.

34:50

Hejcman se dostal k volnému kotouči u levé tyče branky hostů, ale trefil pouze boční síť!

34:37

Po zmatcích v domácí rozehrávce vyjel Strmeň mezi kruhy a přikryl kotouč lapačkou.

33:42

33:37

Kohoutova střela se nevešla mezi tři tyče.

33:07

Po Vránově střele Michajlov raději přerušil hru.

32:27

Ve vlastním oslabení se před Strmeně dostal Plášil, jeho střela skončila na tyči domácí branky!

31:42

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jakub Šulc – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

31:40

Domácí drží kotouč za brankou hostů.

30:55

Vrána se rozjel s kotoučem, jeho střelu poslal do ochranné sítě Hanták.

30:24

29:36

Domácí drží kotouč v útočném pásmu, ale Michajlov zatím nemusel zasahovat.

28:50

Hosté v plném počtu. Domácí se dnes v přesilových hrách trápí.

28:20

Osmík tečoval Trefného střelu, ale jeho teč se mezi tři tyče nevešla.

27:29

Hosté zamířili do rychlého protiútoku, Miškář se však nedostal k zakončení.

27:02

Chloubova rychlá střela skončila v Michajlovově lapačce.

26:50

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (David Švagrovský – 2 min., vysoká hůl).

26:22

26:01

Jebavého střela od modré čáry skončila ve Strmeňově lapačce.

25:40

Strmeň raději přikryl kotouč před přijíždějícím Ondráčkem,

25:09

Kohout vyjel zpoza branky a zkusil překvapit Michajlova, brankář Stadionu však byl pozorný a kotouč přikryl lapačkou.

24:06

Chlouba hledal před brankou rozjetého Kůse, ale jeden z obránců hostů jeho přihrávku zablokoval.

23:36

Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

23:03

Ze souboje o kotouč v rohu kluziště vyjeli úspěšněji domácí a dostali kotouč za modrou čáru. Tejnorova střela se však mezi tři tyče nevešla.

22:07

22:00

Hosté ve čtyřech.

21:40

Hosté vyhazují.

21:14

Trefného střelu vyrazil Michajlov mimo branku.

20:30

Trhači zavezli kotouč do útočného pásma, ale Kopta jej okamžitě vrací před Strmeně.

20:18

20:07

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Ondráček – 2 min., nedovolené bránění). Hosty tak čekají téměř dvě minuty ve třech.

20:01

Oba celky se rozehřívají na ledové ploše. Druhá třetina za malou chvíli začne.
V první třetině jsme příliš pohledný hokej neviděli. Domácí drží kotouč, ale nemohou se s ním dostat přes polovinu hřiště. O první branku se postaral po ukázkovém zakončení Matěj Zadražil v 7. minutě. Hosté odpověděli v přesilové hře zásluhou rychlé střely Davida Švagrovského. Druhá třetina začne přibližně v 17:50.

20:00

20:00

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Aleš Dufek – 2 min., vysoká hůl).

19:53

Šimek se zkusil rozjet s kotoučem, ale Kopta mu jej vypíchl.

19:20

Trhači drží kotouč za vlastní brankou.

19:00

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:00

Stoklasa se rozjel za nahozením, ale prohrál sprinterský souboj o kotouč s domácím obráncem.

17:17

Slavíček našel rozjetého Rašku, ten trefil pouze beton brankáře Stadionu.

16:44

Jebavého střelu od modré čáry vyrazil Strmeň do ochranné sítě.

16:19

Icing domácích.

16:10

Po zmatcích v domácí rozehrávce přerušil hru Strmeň, který vyjel z branky a přikryl kotouč lapačkou.

15:20

Barák hledal před brankou Ondráčka, ten netrefil kotouč.

14:27

Domácí drží kotouč v útočném pásmu, ale nemohou se dostat k ohrožení branky.

13:54

12:57

Havránkovu střelu od modré čáry vyrazil Strmeň levým betonem.

12:18

Slavíčkova jedovatá střela od modré čáry nadělala brankáři hostů problémy.

11:03

11:03 David ŠVAGROVSKÝ - 1:1

11:03

Hosté využívají přesilovou hru! Havránek zavezl kotouč do pásma a přihrál Pilařovi, jehož střelu vyrazil Strmeň pouze na hůl DAVIDA ŠVAGROVSKÉHO, který rychlou střelou překonal domácího brankáře. Asistence: Štěpán Havránek, Radek Pilař.

10:28

Domácí vyhazují a mohou střídat.

09:23

Jebavého obral o kotouč Raška a domácí vyhazují.

09:11

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jaroslav Kůs – 2 min., podražení).

08:59

Před brankou zůstal osamocený Hejcman, ale z bezprostřední blízkosti netrefil branku Litoměřic.

08:26

Ondráček prohrál souboj o kotouč v rohu kluziště a hrát tak mohou domácí.

07:42

Po chybě domácí obrany se ke střele dostal Švagrovský, jeho střela doprostřed branky skončila na hrudi domácího brankáře.

07:21

Domácí drží kotouč ve středním pásmu.

06:20

06:20 Matěj ZADRAŽIL - 1:0

06:20

A domácí jdou do vedení! Na levé straně pásma zůstal nikým nehlídaný MATĚJ ZADRAŽIL, který si položil brankáře a střelou pod horní tyč otevřel skóre zápasu. Asistence: Martin Kohout.

06:02

Ondráček vyčkával na útočné modré čáře, ale při převzetí kotouče se dostal do ofsajdu.

05:13

Domácí se dostali do přečíslení tři na dva, s Trefného střelou doprostřed branky si Michajlov poradil.

04:55

Kalla prověřil pozornost domácího brankáře střelou od modré čáry.

04:22

Po Kohoutově přihrávce se ke střele z mezikruží dostal Hejcman, ale Michajlov si s jeho střelou mezi betony poradil.

03:43

Šulc projel podél mantinelu, jeho střelu vyrazil Strmeň betonem.

02:57

02:31

Po Trefného střele se k dorážce tlačil Kůs, ale netrefil branku hostů.

01:59

Po nepřesné rozehrávce Chlouby jsou u puku opět hosté.

01:30

Domácí se nemohou dostat do útočného pásma.

01:00

Hosté vyhráli vhazování a vyhazují kotouč až za domácí branku.

00:57

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Ondřej Smetana – 2 min., hákování).

00:16

Úvodní vhazování vyhráli domácí a okamžitě zamířili před branku modrobílých.

00:01

SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Trefný, R. Černý, Šafář, Tejnor, D. Šimek, J. Tomeček, Popela – Kůs, Hejcman, Chlouba – L. Vrána, Osmík, Kohout – Slavíček, Raška, Chrpa – M. Zadražil.

HC Stadion Litoměřice: Michajlov (Šindelář) – Jebavý, J. Šulc, Smetana, Š. Havránek, Barák, Plášil – Miškář, Dufek, Švagrovský – R. Pilař, M. Ondráček, Jaroslav Kalla – J. Veselý, Stoklasa, Kopta – Hanták, Loskot.

Rozhodčí: Valenta – Krátký, Doležal.
SK Trhači Kadaň

To Trhači zatím jistotu setrvání nemají. Vzhledem k Mosteckému zaváhání s Havířovem však domácím stačí získat z následujících čtyř zápasu jeden bod. Trhači mohli o setrvání ve WSM lize rozhodnout v duelu s Mostem. Na branku Romana Chlouby odpověděl Most třemi brankami ve druhé části a vyhnal Strmeně z branky. Ani Tadeáš Dvořák nezastavil příděl branek a také třikrát inkasoval. Trhači pouze snížili zásluhou Martina Osmíka a Denise Šimka. Most tak zvítězil 6:3.
Sestava Trhačů z utkání z Mostu:
Strmeň – Trefný, R. Černý, Šafář, Tejnor, D. Šimek, J. Tomeček, Weinhold – Kůs, Hejcman, Chlouba – L. Vrána, Osmík, Kohout – Slavíček, Raška, Chrpa – Wágner, M. Zadražil.
HC Stadion Litoměřice

Hosté mají záchranu jistou a v zápasech skupiny o udržení tak dávají prostor mladším hráčům. Výjimkou nebylo ani poslední utkání s Havířovem, který má také jistotu setrvání ve WSM lize. Souboj dvou mladých mužstev rozhodla druhá třetina. V té se Stadion dočkal dvou branek zásluhou Ondřeje Sýkory a Filipa Hantáka. Havířov sice do konce třetiny snížil, ale na vyrovnání nedosáhl.
Sestava Litoměřic z utkání s Havířovem:
J. Pavelka (Šindelář) – Jebavý, J. Šulc, Smetana, Bažant, Plášil, Barák, Chmel – Kopta, Švagrovský, Stoklasa – R. Pilař, Hanták, Loskot – Zajan, J. Veselý, M. Ondráček – Miškář, Sýkora.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

2:3

Branky a nahrávky: 7. M. Zadražil (Kohout), 41. J. Tomeček (Kohout) – 12. Švagrovský (Š. Havránek, R. Pilař), 47. R. Pilař (Plášil), 62. Plášil (Kopta, Stoklasa)

HC Stadion Litoměřice: Šindelář (Michajlov) – Jebavý, J. Šulc, Smetana, Š. Havránek, Barák, Plášil – Miškář, Dufek, Švagrovský – R. Pilař, M. Ondráček, Jaroslav Kalla – J. Veselý, Stoklasa, Kopta – Hanták, Loskot.

Rozhodčí: Valenta – Krátký, Doležal

00:57 LTM 2 Smetana, hákování
06:20 KAD 1:0 M. Zadražil (Kohout)
09:11 KAD 2 Kůs, podražení
11:03 LTM 1:1 Švagrovský (Š. Havránek, R. Pilař)
20:00 LTM 2 Dufek, vysoká hůl
20:07 LTM 2 M. Ondráček, nedovolené bránění