23.02.2017, 15:00 • Arena 2000 • Tomáš Majer (@TomasMajer11)

Tipsport: 1.8 4.2 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zblokované střely: 10 – 10
Hity: 22 – 24

Československá stopa v utkání

Jakub Nakládal #22 (JAR) – 1+0, 4 střely na branku, čas na ledě 15:05.
Je konec! Lokomotiv Jaroslavl s přehledem poráží Dinamo Minsk 7:2 ve druhé zápase série a ta se tam přesouvá na běloruskou půdu za stavu 2:0 na zápasy pro Lokomotiv.

Domácí dnes byli velmi produktivní a utkání bylo rozhodnuté prakticky po čtyřiceti minutách. Lokomotiv v nich nasázel pět branek a z toho tři v početních výhodách.
Třetí třetina se již nesla v uvolněném duchu. Nejprve dvěma góly v oslabení zazážil Andrej Loktionov, který zvýšil už na 7:0, poté se dvěma zásahy ozvali také hosté.

59:44

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Petri Kontiola – 2 min., hákování).

59:39

Kulakov střílenou přihrávkou hledal Kostycina, ten nezakončil do postoru mezi třemi tyčemi.

59:21

Lisovcovi nesedla střela z první. Dinamo hraje dlouhou výhodu.

58:25

Pašnin se vrací do hry. Domácí jsou v plném počtu.

58:05

Kovyršin z pravé strany vypálil. Murygin puk vyrazil pouze před sebe, ale ve vteřině jej odpálil mimo dosah útočníků soupeře.

57:07

Kadějkin se po vzoru Loktionova v oslabení snažil proháčkovat přes Korobova, ale neuspěl.

56:25

Dalším z mnoha vyloučených v dnešním zápase je Michail Pašnin, který je po souboji s Ellisonem vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

55:11

Talbot přenechal kotouč Kozunovi a chytře se skryl za branku. Následně pak dostal přihrávku přes brankoviště a z první zakončoval. Puk, který již směřoval za brankovou čáru na poslední chvíli odpálil duchapřítomný Gragnani.

54:45

Talbotovo nahození srazil mimo dosah Lalanda obránce Gragnani.

53:03

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Jevgenij Lisovec – 2 min., vysoká hůl).

52:59

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Aktivní a tvrdý forčeking vyústil k druhé brance hostů. Klinhammer puk nahrnul zpoza branky před Murygina a v následné strkanici se nejlépe zorientoval MATT ELLISON, který bekhendem přehodil lapačku bezmocného brankáře Lokomotivu a trefuje se tak i ve druhém vzájemném zápase. Asistence: Rob Klinkhammer.

52:35

Režie si v přerušené hře všímá spokojených příznivců domácího celku. Ti zřejmě nečekali takový průběh po první bitvě, která skončila těsně 2:1...

52:10

Koledov teď zaváhal a nechal puk v nebezpečném prostoru vrcholu levého kruhu. Zde si jej sebral Matěruchin, který prakticky ihned zakončoval. Proti němu ale Murygin vyslal svoji lapačku.

51:49

Lokomotiv drží kotouč na svých holích i přes aktivní napadání soupeře.

51:26

Klinkhammer hledal na druhé tyči Ellisona, ten ovšem branku netrefil.

7:2

Branky a nahrávky: 8. Kronwall (Talbot, Kozun), 27. Iljenko (Loktionov), 34. Nakládal (Kronwall, Kozun), 35. Averin (Lugin), 39. Lugin (Rafikov), 41. Loktionov (Kadějkin, Rafikov), 43. Loktionov (Kadějkin, Gavrikov) – 44. Korobov (An. Stěpanov), 53. Ellison (Klinkhammer)

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Nakládal, Kronwall (C), Gavrikov, Ljubuškin, Pašnin, Rafikov, D. Osipov, Koledov – Kozun, Kontiola, Talbot – Kraskovskij, Korškov, Polunin – Iljenko, Loktionov, Kadějkin – Lugin, Apalkov, Averin.

HC Dinamo Minsk: Scrivens (35. Lalande) – Gragnani, Korobov, Šinkevič, Chenkel, Lisovec (C), Gotovec – Drozd, Stas, Pavlovič – Ellison, Klinkhammer, Matěruchin – N. Komarov, S. Kosticyn, Palushaj – Kulakov, Karaban, An. Stěpanov – Kovyršin.

Rozhodčí: Buturlin, Sergejev – Michel, Strelcov