DHL Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – HC Slavia Praha

7:6

po prodl. (3:1, 1:1, 2:4 - 1:0)

23.02.2017, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 43. kolo • Naďa Krásná (@NadiaKrasna), Matěj Hodoval (@M_Hodoval)

Tipsport: 2.0 4.5 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Duel, ve kterém padlo 13 branek je u konce! Karlovarští si připisují bod navíc za vítězství v prodloužení. Ode mne je to vše, děkuji za pozornost. (20:24:19)

62:55

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Divoký zápas je u konce! Michael ČEJKA zakončil svůj výpadek blafákem do bekhendu a toto utkání tak rozhoduje! Bez asistence.

62:05

Marečkovu střelu vyrazil Kuchař do ochranné sítě.

61:47

Přečislení Karlovarských končí ofsajdem.

60:27

v prodloužení se v útočném pásmu jako první usazuje Slavia.

60:01

Neuvěřitelná. Tak by se dala jedním slovem popsat třetí třetina, ve které padlo 6 branek! Oba celky se nyní chystají na prodloužení.

60:00

59:04

Slavia právě vstřelila branku!
Slavia znovu vyrovnává! David Kohút poslal kotouč do mezikruží, kde stál David NOVÁK , jenž se nemýlil a dost možná posílá utkání do prodloužení. Asistence: David Kohút

58:15

Oba celky hrají ve vysokém tempu a na kraji svých fyzických možností.

56:50

Neuvěřitelná show, kterou vidíme na ledové ploše! Karlovarští se znovu ujímají vedení. David KOVÁŘ dostal pas nad pravý kruh a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Milan Davídek, Ondřej Pajk.

55:51

Bleskové vyrovnání! Ihned po buly se sešívaní vrhli do útoku a Lukáš NETOLICKÝ zakončil rychlou akci gólem. Asistence: Aleš Furch, Jan Šergl.

55:40

Parádní souhra Karlovarských přináší vstřelenou branku!Horký posunul puk na Milana DAVÍDKA, jenž si počínal mazácky a prostřelil Vaculu. Asistence: Michal Horký

54:53

Procházka dostal nabito do mezikruží, ale Vacula podržel svůj tým.

54:04

Vypadalo to na slibnou šanci pro Energii, bohužel pro domácí se dostali do postavení mimo hru.

53:10

Obrovský tlak před domácí klecí vyústil až v gól! Nejlépe se v chumlu hráčů zorientoval Matyáš HRADIL a Slavia tak vyrovnává. Asistence: Denis Heldák, David Kohút.

52:26

Milan Davídek je v dnešním utkání hodně vidět. Tentokrát vybojoval kotouč a nastřelil hostujícího beka.

51:27

Pražané se přes karlovarskou barikádu dostat nedokázali.

7:6

Branky a nahrávky: 4. Procházka (Horký, Hauzr), 5. Vápeník (Hendrych, Svoboda), 14. Procházka (Hauzr), 36. Vodička (Davídek), 56. Davídek (Horký), 57. Kovář (Davídek, Pajk), 63. Čejka – 11. Mareček (Patočka), 25. Hradil (Novák, Špergl), 49. Furch (Heldák), 54. Hradil (Heldák, Kohút), 56. Netolický (Furch, Šregl), 60. Novák (Kohút)

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Špírek) – Beer, Pajk, Brabec, Vápeník, Vodička – Kurfürst, Horký, Salnikov, Svoboda, Čejka, Kovář, Davídek, Hauzr, Hendrych, Procházka

HC Slavia Praha: Šorf (20. Vacula) – Zděradička, Krásný, Novák, Valík, Chvála – Netolický, Heldák, Kolouch, Šergl, Hradil, Mareček, Kohút, Furch, Patočka

Rozhodčí: Hlinka – Rozlílek, Kokrment

03:39 KVA 1:0 Procházka (Horký, Hauzr)
04:29 KVA 2:0 Vápeník (Hendrych, Svoboda)
08:09 KVA 2 Čejka, podražení
10:07 SLA 2:1 Mareček (Patočka)
12:58 KVA 2 Hendrych, vysoká hůl