po prodl. (2:0, 0:1, 0:1 - 1:0) Stav série: 2:0

Tipsport: 2.0 3.8 3.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to již pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dne. (17:49:53)

Zblokované střely: 15:19.
Vyloučení: 4:7.
Využití: 2:1.
Vyhraná vhazování: 32:26.
Dinamo se ujímá vedení 2:0 na zápasy a série se bude stěhovat z hlavního města do Nižnij Novgorodu.
Zápas je u konce. Opět ho muselo rozhodnout prodloužení a opět byli úspěšnější domácí. V prvním měření sil gólmani předvedli dech beroucí podívanou, tentokrát si Birjukov vybral slabší chvilku, když kapituloval po bombě ze středního pásma.

61:59

Ano, je to oficiální. Gól platí a na tribunách propuká radost! Netradiční tečka za netradičním zápasem.

61:59

Nevidím důvod, proč by branka neměla platit. Snad jen kvůli případném ofsajdu jednoho z hráčů. Ten se však dle mého názoru v postavení mimo hru nenacházel.

61:59

Ještě ale není konec! Bude se zkoumat videozáznam!

61:59

61:59 Dmitrij VIŠNĚVSKIJ - 3:2

61:59

Dinamo právě vstřelilo branku!
Tak to je nečekaný konec. Už to vypadalo, že prodloužení bude dlouhé, ale Michail Birjukov si vybral slabší chvilku a kapituluje. DMITRIJ VIŠNĚVSKIJ má sice bombu jako z kanonu, nicméně moskevský obránce napřáhl na červené čáře a dobře umístěnou ranou pod rukou a tělem propálil gólmana Torpeda.

61:39

O několik chvil později přichází další dlouhá přihrávka, ale tentokrát ještě o něco více nepřesná. Icing hostí.

61:22

Kotouč po nahození přes celé hřiště zamířil k brankář Dinama. Ten rozehrává.

61:07

Jerjomenko měl velký problém, aby udržel kotouč mezi betony po ráně z mezikruží. Nakonec se tak stalo a vhazovat se bude po jeho pravici.

60:07

Úvodní buly ovládli hosté.

60:01

Statistika střelby po 3. třetině: 35:22.
Ani ve druhém utkání není rozhodnuto po základní hrací době. Čeká nás tedy prodloužení. Které se bude hrát po dvacetiminutových částech až do rozhodnutí.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

3:2

Branky a nahrávky: 14. Fjodorov (Cvetkov, D. Višněvskij), 17. Hietanen (Karsums, Kašpar), 62. D. Višněvskij – 22. Mozer (M. Osipov, Aljajev), 52. Frolov (Lofquist, Daugavinš)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Solovjov, I. Nikulin (C), Rylov, Kutějkin, D. Višněvskij, Hietanen (A), J. Zajcev – Karsums, Karpov, Kašpar – Fjodorov, Cvetkov, A. Galimov – Kokarev (A), Gorovikov, Podšendjalov – Brjukvin, Rybakov, Kokujov.

Torpedo Nižnij Novgorod: M. Birjukov (Proskurjakov) – M. Osipov, Aljajev, Jegoršev, Želdakov, Šulenin, Lofquist, Kurbatov – Daugavinš, D. Sjomin, Frolov (A) – Ashton, McMillan, Žerděv – A. Potapov (C), Galuzin (A), Norman – V. Kuľomin, Mozer, Verjajev.

Rozhodčí: Jeřábek A. (CZE), Gashilov V. (RUS)

06:05 NNO 2 Daugavinš, podražení
12:54 NNO 2 Frolov, nedovolené bránění