Evropská liga

PFK Ludogorec Razgrad – FC Kodaň

1:2

konec (0:1)

16.02.2017, 19:00 • Národní stadion Vasil Levski, Sofie • Play-off • Martin Švejkar

Tipsport: 2.93 3.0 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (21:03:31)
FC Kodaň nakonec vítězí v Sofii nad Razgradem 2:1 a veze si do Dánska velmi dobrý výsledek do odvety. Hosté vedli už od druhé minuty a ve druhém poločase se dostali dokonce do vedení 2:0, ale za domácí upravil skóre v 81. minutě Claudiu Keșerü. Na víc se však Ludogorec nezmohl. O zajímavý moment se v zápase postaral slovenský reprezentant Ján Greguš, který nastoupil na trávník až v 71. minutě, ale přesto se stihl nechat vyloučit. Greguš viděl první žlutou v 88. minutě a v šesté minutě nastavení přidal naprosto zbytečně, když po vlastním faulu a po hvizdu rozhodčího odkopl balón. Greguš si tedy v odvetě určitě nezahraje, což platí rovněž pro Williama Kvista, který nasbíral v evropských pohárech 3 žluté karty.

90+7

90+6

90+6. Greguš odkopl míč po odpískání, za což následovala zbytečně druhá žlutá karta.

90+6

Ján Greguš už měl jednu žlutou kartu a dopustil se faulu. Ten však na druhou žlutou nebyl, jenže slovenský fotbalista po odpískání odkopl míč a právě za to vidí v samém závěru nastavení druhou žlutou.

90+5

Žlutou kartu dostává Světoslav Djakov (PFC Ludogorec Razgrad).

90+4

Greguš si dobře počínal u rohového praporku a následně našel povedeným centrem Cornelia, který však hlavičkuje přímo do brankáře.

90+3

Žlutou kartu dostává William Kvist (FC Kodaň).

90+1

Nastavuje se pět minut nad rámec normální hrací doby.

90

Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Youssef Toutouh, přichází Tom Høgli.

90

Paulo Joao rozehrál následný rohový kop, ale ten nebezpečný nebyl.

89

89. Paulo Joao pořádně prověřil Olsena v bráně Kodaně.

89

Střídající Joao Paulo se opřel do míče před šestnáctkou Kodaně a jeho střela se stáčela k bližší tyči, ale Olsen dokázal míč vyrazit do zámezí.

88

Žlutou kartu dostává Ján Greguš (FC Kodaň).

86

Kodaň se dostala s míčem na útočnou polovinu, ale tam šel příliš agresivně do souboje Cornelius, kterému je odpískán útočný faul.

84

Ludogorec je při chuti a snaží se Kodaň ještě dostat pod tlak. Domácí by rádi vyrovnali.

81

81. Claudiu KEȘERÜ - 1:2

81

Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Domácí se nakonec dočkali! Natanel poslal nebezpečný centr směřující na bránu, Marcelinho dokázal míč ve skluzu přizvednout a trefil břevno. Od horní tyče se však míč odrazil těsně před bránu, kam si naběhl CLAUDIU KEȘERÜ, který z velké blízkosti snadno dorážel. Asistence: Marcelinho.

80

Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Wanderson, přichází Joao Paulo.