1. liga play-off (SR)

HK DUKLA Ingema Michalovce – HK Spišská Nová Ves

5:0

konec (1:0, 2:0, 2:0) Stav série: 1:0

14.02.2017, 17:00 • Zimný štadión Michalovce • Info o změnách stavu (Dominika Haršáni Handzušová) sk

Tipsport: 1.28 6.5 5.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Michalovce v prvom štvrťfinálovom zápase vyhrali doma jasne 5:0. Ďakujeme za pozornosť. (19:16:58)

54:25

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Martin Bdžoch – 2 min., sekanie).
Dnešné stretnutie sleduje 799 divákov.

49:14

Striedanie v tíme HK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Filip Surák, prichádza Dominik Riečický.

48:53

Dukla Michalovce dala gól!
LADISLAV ŠČURKO strieľa svoj druhý gól v tomto zápase!
Asistencie: Dmitrij Vorobjev a Marcel Šterbák.

46:47

V tretej tretine sa do štatistík zapisuje aj štvrtá formácia domácich, keď štvrtý gól pridáva IVAN FEDORKO.
Asistencie: Richard Mráz a Jakub Drábek.

40:01

Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine pridala Dukla dva góly a tak je v pohodlnom vedení 3:0.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

34:54

Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Radovan Cútt – 2 min., podrazenie).

31:56

Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Daniel Hančák – 2 min., údery + 2 min., údery).
Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Michal Findura – 2 min., údery + 2 min., údery).

27:44

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Lukáš Vartovník – 2 min., podrazenie).

26:46

LADISLAV ŠČURKO pridáva tretí gól Dukly!
Asistencie: Daniel Hančák a Vladimír Lantoš.

21:12

Druhú tretinu načínajú domáci rýchlym gólom, o ktorý sa postaral VLADIMÍR LANTOŠ.
Asistencie: Marcel Šterbák a Ladislav Ščurko.

20:01

Začala sa druhá tretina.
V prvej tretine sa v presilovke dostali domáci do vedenia po góle Vorobjeva. Strely na bránu 16:6.