3:2

po prodl. (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)

14.02.2017, 17:30 • Hartwall Arena • Marcel Holl (@69Maca)

Tipsport: 1.83 4.4 3.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí hokejisté nakonec získali druhý plusový bod. Stalo se tak těsně před koncem prodloužení. O vítězi dnešního klání rozhodl Mika Niemi.

V Hartwall Aréně dnes utkání sledovalo 10 756 fanoušků.

Toto je ode mě vše, u příštího onlajnu z ruské KHL se těším na počtenou. (20:06:33)

64:54

64:54 Mika NIEMI - 3:2

64:54

Jokerit právě vstřelil branku!
Hosté nakonec tlak neustáli. Marjamäki poslal kotouč do mezikruží kde ho lehce tečoval Arturs Kulda a před brankářem Karejevem ho bekhnedem přizvedl MIKA NIEMI. Jokerit si tak z dnešního duelu odnese dva body. Asistence: Arturs Kulda.

64:39

Andrej Karejev nyní ukryl do své lapačky střelu zápěstím od lotyšského zadáka Arturse Kuldy.

64:01

63:40

A opět míří kotouč až za branku, kterou střeží brankář Ryan Zapolski .

63:00

Nyní se povedlo hostům poslat puk do středního pásma a na chvilku se osvobodit.

62:38

Jaakolova střela k brance hostí nedolétla, přesto Jokerit zůstane v útočném pásmu.

62:01

Oddechový čas pro domácí.

62:01

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

61:54

Jokerit se dostal do úniku na jediného obránce, jenže Salminen trefil pouze brankáře Karejeva.

60:48

Gilbert Brulé se snažil obhodit bránícího hráče Jokeritu, což se mu ale nepovedlo a vzápětí neproměnili slibnou šanci ani domácí hokejisté.

60:01

Hosté vyrovnali minutu a půl před koncem třetí třetiny stav zápasu na 2:2. Přesně mířenou střelou se o to postaral Richard Gynge. Za několik okamžiku začne prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50

V samotném závěru třetiny to v Hartwall Aréně zahučelo, neboť Mika Niemi trefil z mezikruží pouze přemísťujícího se brankáře Karejeva.

58:24

58:24 Richard GYNGE - 2:2

3:2

Branky a nahrávky: 10. Huhtala (Jensen, Salminen), 29. Jaakola (Jensen, Salminen), 65. Niemi (A. Kulda) – 17. Brulé (Sexton, Gynge), 59. Gynge (Sexton)

Jokerit Helsinky: Zapolski (Helenius) – Jensen, V. Lajunen (A), Jalvanti, Ch. Genoway, Jaakola (A), Lauridsen, A. Kulda, Rautanen – Hishon, Regin (C), O'Neill – Huhtala, Niemi, Salminen – Gymer, Pihlström, Anttila – Talaja, Wirtanen, Marjamäki.

Neftěchimik Nižněkamsk: Karejev (Kasutin) – An. Sergejev, Kinrade, Pervyšin, Ljamin, Ogurcov, Lekomcev, Fazylzjanov, Berezin – Brulé, Gynge, Sexton – Stoljarov, Porjadin, Polygalov – Šiksatdarov, Jakimov, Zdunov – Chajrullin, N. Kvartalnov, Koňkov.

Rozhodčí: Gebei, Jeřábek – Misjur, Otmachov

Diváci: 10 756

09:10 JOK 1:0 Huhtala (Jensen, Salminen)
16:29 NIZ 1:1 Brulé (Sexton, Gynge)
16:51 NIZ 2 Polygalov, nedovolené bránění
22:01 JOK 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Gymer