2:3
po prodl. (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
14.02.2017, 15:00 • Arena Jugra • Jakub Vocásek
Tipsport: 3.41 4.1 1.9 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.41 - 4.1 - 1.9
Jugra Chanty-Mansijsk – Avangard Omsk
2:3
po prodl. (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 3. Panov (Ljudučin), 27. A. Alexejev (N. Chlystov, Lapenkov) – 20. Ahnelöv (I. Michejev, Zubov), 32. Sobotka (Pěrežogin), 63. Burdasov (Gustafsson, Sobotka)
Karty:
Neproměněná penalta:
Jugra Chanty-Mansijsk:
Bojaršinov (Šaryčenkov) – Šulakov, N. Chlystov, Kulik, Ugolnikov, Al. Makarov, Valentěnko (C), Pogorišnyj – Panov, Ljudučin (A), Koroljov (A) – A. Alexejev, Lapenkov, Kupcov – Buljanskij, Beljajev, Dvurečenskij – Jaremčuk, Varfolomejev, Fefelov – J. Ivanov.
Náhradníci:
Trenér:
Avangard Omsk:
Furch (D. Kostin) – Gustafsson, Grigorjev, A. Osipov, Nikitin, Ahnelöv, Martynov – Lemťugov, Sobotka (C), Pěrežogin (A) – Pjanov, Zubov (A), I. Michejev – Chochrjakov, Kučerjavenko, Burdasov – Pestuško, Juňkov, Booth.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vasilyev A., Rogachyov A.
Diváci:
1. třetina | ||||
02:46 | JUG | 1:0 | Panov (Ljudučin) | |
06:10 | JUG | 2 | Šulakov, krosček | |
06:15 | OMS | 2 | Sobotka, hákování | |
12:51 | JUG | 2 | Fefelov, hrubost | |
15:00 | OMS | 2 | Chochrjakov, podražení | |
19:22 | OMS | 1:1 | Ahnelöv (I. Michejev, Zubov) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:00 | OMS | 2 | Ahnelöv, držení protihráče | |
26:35 | JUG | 2:1 | A. Alexejev (N. Chlystov, Lapenkov) | |
28:43 | OMS | 2 | příliš mnoho hráčů | |
31:45 | OMS | 2:2 | Sobotka (Pěrežogin) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
51:56 | OMS | 2 | A. Osipov, hákování | |
56:53 | OMS | 2 | Nikitin, hákování | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
61:40 | JUG | 2 | N. Chlystov, hákování | |
62:54 | OMS | 2:3 | Burdasov (Gustafsson, Sobotka) | |
po prodl. |
Barys – Novosibirsk • po prodl. 14:30 2:1
Jekatěrinburg – Novokuzněck 15:00 7:2
Chanty-Mansijsk – Omsk • po prodl. 15:00 2:3
Ufa – Kazaň 15:00 3:1
Čerepovec – N.Novgorod • po prodl. 17:00 2:3
CSKA Moskva – Soči 17:30 4:3
Minsk – Toljatti 17:30 8:3
Dynamo Moskva – Chabarovsk 17:30 3:2
Jokerit – Nižněkamsk • po prodl. 17:30 3:2
Petrohrad – Spartak Moskva 17:30 2:4
Viťaz – Kunlun 17:30 5:3
Záhřeb – HC Slovan • po prodl. 19:00 4:5
Góly:
02:46 Konstantin Panov (Roman Ljudučin) 1:0
19:22 Jonas Ahnelov (Ilya Michejev, Ilya Zubov) 1:1
26:35 Andrei Alexejev (Nikita Chlystov, Evgeny Lepenkov) 2:1
31:45 Vladimír Sobotka (Alexander Pěrežogin) 2:2
62:54 Anton Burdasov (Erik Gustafsson, Vladimír Sobotka) 2:3
Statistiky zápasu:
Střely: 36:22
Zásahy brankářů: 19:34
Vyloučení: 3:12
Vyhrané buly: 33:41
Bodyčeky: 3:3 (17:45:07)
62:54
62:54 Anton BURDASOV - 2:3
62:54
Avangard Omsk vítězí tento zápas v prodloužení. Oslabení se stalo domácím osudným, hosté si vytvořili velký tlak před domácí brankou a po přihrávce Gustafssona se střelou zápěstím trefil ANTON BURDASOV, který prostřelil domácího Bojaršinova. Asistence: Erik Gustafsson, Vladimír Sobotka.
62:35
61:40
61:23
61:03
60:48
60:20
60:01
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku prodloužení.
60:00
59:43
59:00
58:51
58:15
57:49