4:3

po prodl. (0:0, 2:1, 1:2 - 1:0)

12.02.2017, 02:00 • Gila River Arena, Glendale • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 3.7 3.85 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (05:13:57)

Trestné minuty: 8:8
Je dobojováno. Už to vypadalo, že Pittsburgh využije výborný závěr k dokonání obratu, ale po nevyužité přesilovce v prodloužení přišel trest. 22 vteřin před koncem vjel do pásma Connor Murphy, propálil Fleuryho a zařídil pro Arizonu prémiový bod.

64:38

64:38 Connor MURPHY - 4:3

64:38

Arizona právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Ve středním pásmu se puku chopil CONNOR MURPHY, po levé straně se dostal do pásma a střelou z vrcholu kruhu překonal Fleuryho. Arizona vítězí 4:3. Asistence: Alexander Burmistrov.

63:51

Domácí oslabení přečkali, po přerušení se bude hrát zase ve třech.

63:16

Kesselova střela byla příliš vysoká, skončila nad brankou.

62:44

Crosbyho přihrávku srazil Ekman-Larsson, Pittsburgh ale zůstává u puku.

61:51

Hosté sice dostali puk do branky, přišlo to ale až po hvizdu hlavního sudího. Pittsburgh si ale zahraje přesilovku, dvě minuty za vysokou hůl dostal Max Domi.

61:33

Schultz hledal přihrávkou Bonina, ten ranou z první gólmana nepřekonal.

60:30

Rozhodnout mohl Crosby, ve středním pásmu získal puk, zprava si najel do pásma a svou střelou trefil konstrukci Smithovy branky.

60:01

Už to vypadalo, že si Arizona připíše cennou výhru nad Pittsburghem, po gólu Martina Hanzala to bylo 3:1, ale Smithova chyba a snížení Joshe Archibalda přineslo drama a 15 vteřin před koncem srovnal z náporu Phil Kessel. Máme tu tak prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

4:3

Branky a nahrávky: 27. Rieder, 29. Hanzal (Vrbata, Ekman-Larsson), 44. Hanzal (Ekman-Larsson, Domi), 65. C. Murphy (Burmistrov) – 26. Archibald (Fehr, Kühnhackl), 55. Archibald, 60. Kessel (Guentzel, Letang)

Arizona Coyotes: M. Smith (Domingue) – Schenn, Ekman-Larsson (A), Stone, Goligoski, C. Murphy, Connauton – Vrbata, Hanzal (A), Domi – J. McGinn, Burmistrov, Rieder – Doan (C), Dvorak, Perlini – White, Martinook, Crouse.

Pittsburgh Penguins: M.-A. Fleury (M. Murray) – Letang (A), Dumoulin, J. Schultz, Cole, Daley, Määttä – Guentzel, Crosby (C), Kunitz (A) – Kessel, Bonino, Cullen – Hörnqvist, Archibald, S. Wilson – Fehr, Rowney, Kühnhackl.

Rozhodčí: Skilliter, L'Ecuyer – Cameron, Knorr

Diváci: 15 879

02:40 PIT 2 Letang, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
16:14 ARI 2 Hanzal, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
23:26 ARI 2 Schenn, podražení
25:41 PIT 0:1 Archibald (Fehr, Kühnhackl)