Švajčiarsko červení – Slovensko bieli

6:2

konec (3:1, 1:0, 2:1)

10.02.2017, 13:30 sk

Hráči tímu Slovensko bieli prehrali v prvom zápase vo švajčiarskom Berne rozdielom štyroch gólov. Druhý slovenský celok čaká už o 17:00 duel s druhým tímom Švajčiarska. Aj infirmácie z neho vám prinesieme na našom portáli Onlajny.eu. (15:42:26)

59:36

Tím Slovensko bieli dal gól!
Slovensko v závere zápasu využíva presilovku a kozmeticky upravuje výsledok. Postaral sa o to ADAM KORMÚTH. Asistencie: František Gajdoš, Adam Jevoš.

58:08

Vylúčenie v tíme Švajčiarsko červení (Silian Gyger – 2 min., podrazenie).

52:34

Vylúčenie v tíme Švajčiarsko červení (Silvan Landolt – 2 min., hákovanie).

49:24

Tím Švajčiarsko červení dal gól!
Švajčiari zavŕšili poltucet v slovenskej sieti. Postaral sa o to DEAN SCHWENNINGER. Asistencie: Sadin Basic, Aron Welter.

46:29

Slovenské oslabenie sa končí, opäť môžeme hrať v plnom počte.

44:29

Vylúčenie v tíme Slovensko bieli (Michal Drábek – 2 min., napadnutie zozadu + 10 min. osobný trest, napadnutie zozadu).

42:16

Švajčiari vstupujú do tretej tretiny úspešne. Ich piaty gól strieľa JÉRÉMY ZÜRCHER. Asistencie: Silan Gyger, Ronny Dähler.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Druhá tretina bola poznačená viacerými vylúčeniami, no v nich žiaden presný zásah nepadol. Slovensko potom inkasovalo v plnom počte a pred záverečnou dvadsaťminútovkou prehráva rozdielom troch gólov.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

34:12

Domáci hokejisti pridávajú svoj štvrtý gól. Strelil ho JOHAN ANDERSSON. Asistencie: Mika Burkhalter, Guillaume Duffey.

34:04

Slovensko sa dokázalo ubrániť a od tejto chvíle pokračuje v plnom počte.

32:04

Vylúčenie v tíme Slovensko bieli (Ondrej Vereš – 2 min., držanie).

30:08

Všetky tresty sa skončili, oba celky hrajú v plnom počte. Začína sa druhá polovica zápasu.