10.02.2017, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • Veronika Loudová

Tipsport: 2.86 3.6 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ondřej Kaše (ANA) – 0 + 0, čas na ledě – 9:06. (03:54:25)
Tři hvězdy utkání
1.Corey Perry (ANA) – 2 + 1
2. Rickard Rakell (ANA) – 1 + 1
3.Cam Fowler (ANA) – 0 + 1
Ve třetí třetině jsme viděli hned 5 gólů. Nejdříve strhl vedení na stranu Anaheimu Rakell, o 5 minut později se znovu radovali hosté, když Vermette krásně tečoval střelu Montoura. V 51. minutě přidával Perry svůj druhý gól v zápase a skóre ukazovalo 1:4 Za domácí v 59. minutě snižoval Ristolainen pěknou individuální akcí. O minutu později se nám skóre měnilo naposledy, když Cogliano trefil prázdnou branku. 2 body tak berou hosté, kteří pokračují ve tripu na hřiště Washingtonu.

59:04

59:04 Andrew COGLIANO - 2:5

59:04

Anaheim právě vstřelil branku!
Logan Shaw odebral ve středním pásmu puk Reinhartovi přihrál Ryanu Keslerovi, který posunul na ANDREWA COGLIANA, který ze středního pásma trefuje prázdnou branku soupeře.Asistence: Ryan Kesler, Logan Shaw.

58:40

Buffalo má kotouč a zkouší to s 6-ti hráči v poli.

58:22

58:22 Rasmus RISTOLAINEN - 2:4

58:22

Sabres právě vstřelili branku!
Buffalo snižuje na rozdíl 2 branek po krásném gólu. Justin Bailey posunul puk na RASMUSE RISTOLAINENA, který kolem pravého mantinelu objel bránícího hráče a u kruhu pro vhazování si to namířil před branku, kde krásnou střelou backhandem vymetl pavučiny v šibenici Gibsonovi branky. Asistence: Justin Bailey, Sam Reinhart.

58:15

Gibson podržel puk po střele Ristolainena a následuje vhazování před hostujícím gólmanem.

57:50

Sabres znovu zastavuje offside.

57:20

Ducks se osvobozuj a vypadá to že toto oslabení přežijí.

56:30

Buffalo kombinovalo u Duck, kteří už působili dost odevzdaně, ale nepřesná zadovka na modrou čáru vyhání celý tým pryč a umožňuje Ducks vystřídat.

56:01

Okposo se dostal k puku mezi kruhy a vypálil, puk trefil Gibsona do masky!

55:33

Theodore (ANA) (2 minuty, hákování.)

55:12

Gionta skvělou zadovkou hledal před brankou postaveného O'Reillyho, Gibson předvedl skvělý zákrok hokejkou a přihrávku překazil.

54:58

Offside zastauje nadějně vypadající akci domácích.

54:20

Silfverberg zavezl puk do třetiny a zadovkou hledal Cogliana, ten byl ale dobře jištěný obranou domácích a nedostal se k puku.

53:30

Gorges ukořistil Bollovu nepřesnou nahrávku a Sabres znovu vyráží do útoku.

2:5

Branky a nahrávky: 27. Eichel (Okposo, R. O'Reilly), 59. Ristolainen (Ju. Bailey, Reinhart) – 20. Perry, 41. Rakell (Perry, H. Lindholm), 46. Vermette (Montour, H. Lindholm), 51. Perry (Rakell, Fowler), 60. Cogliano (Kesler, L. Shaw)

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – D. Kulikov, Ristolainen, McCabe, Franson, Gorges, Falk – Reinhart, R. O'Reilly, Okposo – M. Foligno, Eichel, Ennis – Ju. Bailey, B. Gionta, Deslauriers – Moulson, D. Grant, E. Kane.

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Montour, H. Lindholm, Manson, Theodore, Bieksa – Getzlaf, Vermette, Silfverberg – Cogliano, Kesler, L. Shaw – N. Ritchie, Rakell, Perry – O. Kaše, N. Thompson, Boll.

Rozhodčí: St. Laurent, Hebert – Cherrey, Driscoll

Diváci: 18,027

09:44 BUF 2 E. Kane, držení protihráče
19:57 ANA 0:1 Perry
20:37 BUF 2 Ennis, podražení
26:02 ANA 2 Montour, podražení
26:04 BUF 1:1 Eichel (Okposo, R. O'Reilly)