Tipsport: 2.84 3.2 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je definitivně rozhodnuto. Po rohovém kopu se nekompromisní hlavičkou prosazuje LUCA MARRONE a potvrzuje tak postup svého týmu.

77

Žlutou kartu dostává Chrostophe Lepoint (WAR)

77. HAMALAINEN - 0:1

77

Dlouhý aut, zpětná přihrávka a krásná střela na vzdálenější tyč z hranice pokutového území. Autorem této krásné střely je BRIAN HAMALAINEN.

75

Hostující fanoušci se chytají za hlavy! To, co teď neproměnil Lepoint (WAR) se jen tak nevidí. Vybojoval míč uprostřed pokutového území, tvrdou ránu však poslal vysoko nad.

71

Střídání v týmu SV Zulte-Waregem; odchází A.Cordaro, přichízá S.Coopman.

68

Střídání v týmu KAS Eupen; odešel Ocansey, nahradí ho Jeffren.

63

Tyč! Hosté byli blízko vstřelení branky, přízemní střela z dobré pozice však rozezvonila pouze brankovou konstrukci.

54

54. Garcia (EUP)

54

Luis Garcia (EUP) poslal vyslal krásnou střelu, která mířila do pravého horního růžku branky. Gólman Bossut se však vyznamenal a skóre se tedy nemění.

53

Luca Marrone je na hřišti pouhých 8 minut a už dostává žlutou kartu. Domácí nyní mají možnost přímého kopu z hranice vápna.

46

Střídání v týmu SV Zulte-Waregem; do druhého poločasu nenastoupí Souahilo Meite, místo něj si zahraje Luca Marrone.

33

A mohlo to být 1:0. Velkou šanci však domácí nedokázali využít! Na krásný centr nedosáhl Mamadou Sylla (EUP).

17

Domácí se dožadují penalty a dle mého názoru zcela oprávněně. Na krásnou průnikovou přihrávku si naběhl Sylla (EUP) a hostující gólman mu skočil pod nohy. Rozhodčí však ukazuje, že brankář zahrál míč, penalta se tedy nepíská.