Francouzský pohár

AJ Auxerre – AS Saint-Étienne

3:0

po prodl. (0:0)

01.02.2017, 18:00 • Stade de l'Abbé Deschamps (Auxerre) • 1/16 finále • Pavel Černý

Tipsport: 4.05 3.3 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou poměrně překvapivý vývoj utkání, když po devadesáti minutách jsme se branky nedočkali, nicméně v prodloužení padly góly hned tři, když se o všechny postaralo domácí Auxerre a vyřadilo ze hry Saint-Étienne. Domácí v prodloužení dokázali využít většinu chyb svého soupeře a postup dále si za předvedenou snahu zasloužili. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:35:38)

120

119

119. Kenji Van BOTO - 3:0

119

Auxerre právě vstřelilo branku!
Jako bych to přivolal! O výsledku utkání rozhoduje po chybě obrany Saint-Étienne KENJI VAN BOTO.

118

Zatím to neypadá na vyrovnání ze strany favorita, takže se pravděpodobně dočkáme senzace.

117

Další přihrávka na hráče Saint-Étienne neprošla pozornou obranou domácího Auxerre.

116

Adama Ba se hodně ukvapil a vystřelil z velké vzdálenosti, i když mohl posunout na volného Yattaru.

115

Hráči Auxerre se snaží držet míč, aby nepustili soupeře k nějakému výraznějšímu tlaku.

114

Po centru a hlavičce Lacroixe se k míči dostává brankář Boucher a chytá.

112

Prodloužení pomalu plyne ke svému závěru a zatím nesledujeme žádnou další změnu ve skóre.

110

Hosté se sice tlačí dopředu, ale zatím jim chybí moment překvapení.

108

Adama Ba rozhodně nikam nespěchal a spíše pošetřil trochu času.

107

Hostům se nedaří a po chybě mají míč fotbalisté v bílých dresech, kteří se rozhodně nikam neženou.

106

Začalo druhé prodloužení.
Po krátké přestávce bude pokračovat druhé prodloužení a domácí se nachází ve velice komfortní situaci, což se rozhodně neočekávalo.

105+1

První prodloužení skončilo.

105

105. Birama TOURÉ - 2:0

105

BIRAMA TOURÉ dostal míč za hranicí pokutového území a utěšenou ranou posílá domácí do dvoubrankového vedení!

104

Hostům se zatím nedaří dostat soupeře pod souvislejší tlak a Auxerre se zkušeně brání.

3:0

Branky: 98. Yattara, 105. Touré, 119. Boto

AJ Auxerre: Boucher – Aguilar, Sparagna, Tacalfred, Fournier, Boto, Konaté, Mathis (C) (80. Touré), Obraniak (66. Fumu Tamuzo), Ba, Courtret (62. Yattara)
Náhradníci: Lenogue, Goujon, Diallo, Fumu Tamuzo, Touré, Ayé, Yattara

AS Saint-Étienne: Moulin – Malcuit, Lacroix, Perrin (C), Polomat – Selnaes, Dabo (65. Hamouma), Lemoine – Monnet-Paquet, (78. Rocha Santos) Roux, Keyta (58. Nordin)
Náhradníci: Pierre-Gabriel, Rocha Santos, Hamouna, Pogba, Pajot, Nordin, Maisonnial

Rozhodčí: Abed – Philippe, Hebrard