3:0

konec (0:0)

01.02.2017, 13:30 • Turecko • Adam Dořák

Tipsport: 1.9 3.7 3.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. FC Slovácko ve svém druhém přípravném zápase na soustředění v Turecku, prohrálo se Zorjou Luhansk 3:0. Slovácko ještě čeká jedno přípravné utkání. V sobotu 4. února odehraje zápas s ruským týmem FK Orenburg.
To je ode mě vše, přeji Vám hezký den! (15:19:19)

90

87

Zorja Luhansk právě vstřelila branku! JABA LIPARTIJA dává svůj druhý gól v tomto zápase, kdy se dostal přes tři obránce Slovácka a zvyšuje vedení svého týmu již na 3:0.

82

Bezborodko přihrával na Bonaventuru, který posílá míč mimo bránu.

81

Na druhé straně střela hráče Slovácka, Levčenko byl připraven.

80

Lipartija vystřelil, k dorážce se dostal Bezborodko, který minul branku.

78

Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Bezborodko.

77

Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Opanašenko, přichází Šaflejev. Dále odchází Kačavenda a přichází Jarmaš.

75

Tempo hry nyní trochu opadlo, nejsou registrovány ani žádné vážné šance.

70

Další střela českého týmu, střelu z pravé strany chytá Levčenko do svých rukavic.

68

Slovácko mělo příležitost volného kopu z 20 metrů, Levčenko zasahuje a míč vyráží do zázemí.

64

Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Čečer, přichází Šeršeň.

59

Volný kop pro Luhansk, avšak z tohoto hráči Luhansku neudeřili.

53

Zorja Luhansk právě vstřelila branku! DENNIS BONAVENTURE s míčem prošel až do pokutového území a levou nohou zvyšuje vedení svého týmu. Bonaventure se tedy ihned po příchodu na hřiště, kdy střídal Petrjaku, prosazuje!

52

Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Petrjaka, přichází Bonaventure.

51

Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Kadymyan, přichází Kulač.

51

Slovácko je na míči a snaží se srovnat krok.

50

Další nebezpečný útok, tentokrát se obrana Slovácka ubránila.

47

Zorja Luhansk právě vstřelila branku! Centr z pravé strany zužitkoval JABA LIPARTIJA a posílá svůj tým do vedení.

3:0

konec (0:0)

Branky: 47. Lipartija, 53. Bonaventure, 87. Lipartija

FK Zorja Luhansk: Ševčenko; Sobol, Čečer, Charatin, Opanasenko, Babenko, Grečiškin, Paulinho, Ljubenović, Petrjak, Kadymyan
Náhradníci: Levčenko, Čučajev, Bezborodko, Čajkovskij, Bonaventure, Forster, Gordijenko, Kačavenda, Kulač, Lipartija, Sandrak-Vinnickij, Šaflejev, Šeršeň, Suchockij, Jarmaš

1.FC Slovácko: 1. poločas: Heča – Reinberk, Rada, Břečka, Šimko – Sadílek, Šumulikoski, Machalík – Navrátil, Zajíc, Tetteh. 2. poločas: Daněk – Šimko, Rada, Hofmann, Čivič – Sadílek, Kalouda, Ťok – Biolek, Kone, Rezek.